Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jure Košir

Jure Košir

Zadnjič je nekdo hvalil Alenko Košir. Ampak njen mož, Jure Košir, to je mož, ki si ga bi želela vsaka ženska.
Njegova postava, njegov stas, njegov glas, ne vem, katera ženska bi se mu uprla.
Šarmanten bister, komunikativen, inteligenten, uspešen, skratka privlačen moški.

Dober tip za ga pogledat, samo, ko nekaj časa govori, se mi dozdeva, da preveč poudarja svoj ego.
Zaveda se, da je dober tip.

kakšen okus:(

nova
Uredništvo priporoča

Dober je…in ta njegova nova izbranka je meni veliko bolj simpaticna kot Alenka…pa tudi prava lepotica je…

Mi je vsec ze od nekdaj, se kot smucar, ampak sedaj pa zgleda se bolje, kljub temu, da je starejsi. Jaz bi rekla, da je najlepsi slovenec (mislim znane osebe) poleg Sebastijana Cavazza. Je pa tudi njegova bivsa zena lepotica.

Mal si oglejte Moja boš tursko nadaljevanko…tam takih kot je Alenka(bivsaRužić kar mrgoli)….je meni nova Simona veliko bolj vsec

Ne more igralkam iz Moja boš priti niti blizu. Sploh pa ne Zeynep katera je tudi Supermodel.

vem, da se bo bralo prepotentno in neumestno, da glava peče ampak to dam, sm za primerjavo, kaj je ego, njegov je čist ok….., je čist v redu poba, ko bi vidla šele moj ego, ko sem igral proti njemu, sm bil pač mojster tistega športa in tud malo rešpekta nism imel proti njemu kot znani osebi, seveda pa, to ni bilo smučanje, v športu je tako, vsak, ki se bavi z njim se mora imet za najboljšega, čeprav ni, važen je njegov notranji filing…

Meni se pa zdi totalno pust, brezbarven, medel. Sicer nima nobene vidne hibe (ima lase, raven nos, zobe, neštrleča ušesa), vseeno pa je tip, ki ga vidiš a ga kot moškega ne opaziš. Pač faca, kakršno si predstavljam kot prodajalca na ameriških pumpah, farmah ali v KBC-ju. Skladen, ampak nelep.

“Šarmanten bister, komunikativen, inteligenten, uspešen, skratka privlačen moški.”

Blefer prve vrste.

Takrat so nam prali možgane s to smučarijo, kot da je najpomembnejša stvar na svetu, še danes pa ljudje verjamejo, da je bil Košir najboljši takoj za Tombo in če Tombe takrat ne bi bilo… v resnici pa je dosegel tistih par zmag; če Tombe ne bi bilo, bi jih pa par več, to pa je vse: Vaš link

Potem je pa še dolga leta vlekel zadevo v smučariji, ko ni bil več niti približno konkurenčen – pravi vzor današnjim turistom.

Je pa pozneje to svojo overkill promocijo seveda plodno združil s svojo narcisoidnostjo in postal “uspešen podjetnik” ter zafural HK Jesenice: Vaš link in nategnil ne vem koliko ljudi kot obraz prevarantske piramidne sheme: http://www.slovid.com/druzbi+luxuris+zaupa+tudi+jure+kosir/201181/video (osladni video žal ni več na voljo)

Vaš link

Da ne omenjam njegove pevske “kariere”: Vaš link (2:07 je verjetno njegov življenjski moto)

Res je pravi prototip slovenskega “uspeha”; ne gre zanikati, da je ogromno iztržil iz cele štorije.

Glede videza pa vsakemu svoje.

Mlačen tip, brez prave karizme. Sicer lep moški.
Tako deluje površinsko.

Prestar, kaj ni že blizu 50?

sta pa svoj čas z Alenko furala skupinski seks, oba bila odprta za skupinske, menda je bilo ponoči noro, podnevi pa se po hodnikih niso z nobenim poznali…

Really nothing to write home about.

O sveta maricka, kako vam je lahko tale dober tip? Al samo ena vse tole pise?

Brez komentarja.

Se strinjam.
Prazen, brez prave energije. V filmih bi ga lahko porabili kot statista, kot glavnega igralca pa prav gotovo ne.

Ja, meni se tudi zdi zelo čeden, simpatičen in eden najlepših Slovencev. In z leti postaja še boljši. Tudi meni njegova ružička ni bila všeč. Čista bosanska faca. Te, tanove pa ne poznam.

Se strinjam.
Prazen, brez prave energije. V filmih bi ga lahko porabili kot statista, kot glavnega igralca pa prav gotovo ne.
[/quote]

Enako mislim, žena bivša pa tud nič posebnega, pač ena južna faca. Otroci so pa simpaticni, moram priznat.

Sej pravm…turska nadaljevanka Moja bos je polna Ružičk…..ta nova Simona je ravno tako temna, ampak ima drugacno lepoto in prelep nasmeh…

Fajn, da ga je nekdo pohvalil. Se mi zdi en tak primer všečnega moškega. Desetka.

Ja, tip je čista desetka. Ima vse, kar naj bi imel moški.

Kaj se je pa zgodilo s tisto njegovo zobozdravnico zaradi katere naj bi se sploh razšel z ženo?

Tole Simono poznam predvsem iz oglasov Europa Donne. Nisem vedel, da imata kaj s Koširjem. Upam,da je on dovolj resen tip za takšno žensko, ki je že marsikaj dala skozi v življenju…

Ko je bil še aktiven, sem bil krajši čas v njegovi širši družbi. Ženske so vpričo njega izgubljale pamet, se vpričo svojih spremljevalcev metale po njem. Ker vseh ni mogel sam obdelati, je na njegov račun fukala cela družba. Je enkrat szs v ljubljanskem hotelu imela najetih več sob. Smo čakali po sobah, košir je pa pošiljal punce. Ne verjameš dokler ne doživiš.

Nista se razsla zaradi zobarce…mislm, da je bila ze takrat v igri Simona … se pa druzijo in hodijo skupaj na dopuste in izlete…Jure in Simona pa zobarca s svojim tipom, ki je lastnik golfarske trgovine

New Report

Close