Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je najbolj bolana stvar, ki jo je kdo od vas zahteval v seksu?

Kaj je najbolj bolana stvar, ki jo je kdo od vas zahteval v seksu?

Odgovor na objavo uporabnika
Moški, 31.08.2022 ob 22:05

Bivša s prošnjo, če ji lahko ližem prste na nogah in podplate medtem ko jo. Drugič če namontiram palico, mislim da je bil štil od metle na steno, da se natika medtem ko ga cuza. Psihično bolano vsakič po dveh pirih.

Šit, kaj dela ljudem alkohol. ….

No moja ima fetish na bele kratke stumfe…zmeraj jo fukam v njih….fetish pac..se ne sekiram..res malekost.

Odgovor na objavo uporabnika
RAKUN, 02.09.2022 ob 22:56

No moja ima fetish na bele kratke stumfe…zmeraj jo fukam v njih….fetish pac..se ne sekiram..res malekost.

Mogoče jo pa odbija postavitev tvojih prstov. Katero imaš, glede na spodnjo predstavitev?

 

Foot Shape Ancestry: Can Types of Feet Reveal Your Origins?

Se ti ne zdi..da bi v tem primeru..lahko imel gor tudi rozaste ali crne?

Boze mili…

Ena je hotela kar pri dnevni svetlobi, ko se vse vidi.

Hmm… po mojem to,da mu je blo vsec da pogoltnem. Kr neki.. meni to seveda ni vsec,niti malo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena849, 02.09.2022 ob 07:32

Enkrat je imel željo, da greva sexat na pokopališče. To mi je bilo totalno mimo. Ampak , ko sva pa po večerih začela hodit na pokopališče na klopco sexat, je pa tudi meni postalo zanimivo, čeprav mi je bila na začetku to bolana ideja.

Ja, ampak tole je pa res bolano. Zanimivo pa je, v začetku te je motilo, na koncu pa ti je postalo všeč. Upam, da sta vsaj pospravila za sabo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 03.09.2022 ob 06:38

Ja, ampak tole je pa res bolano. Zanimivo pa je, v začetku te je motilo, na koncu pa ti je postalo všeč. Upam, da sta vsaj pospravila za sabo.

 

Ne, saj to je bil tudi čar tega. Še posebej naju je vzburjalo, da bova na licu mesta pustila polne kondome in pokajene čike. Enkrat sem celo pustila tam na klopci najlonke, enkrat pa modrc. Misel na to kaj si bojo drugi mislili, ko bojo to videli in pospravljali naju je neskončno vzburjala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
En bivsi norc, 31.08.2022 ob 22:48

En si me je med seksom vzel kar analno brez predhodne privolitve. Od takrat se mi je analno zagabilo, ceprav sem prej z drugim bivsim imela lepo izkusnjo tud analno.

a ti je na konc brke narisal ker če ti je potem sem to bil jaz

Ena sex frendica v preteklosti je med akcijo klicala svojega in mu naročevala kaj vse mora narediti, potem ko se je pogovarjala še s svojim otrokom, medtem ko sem jo jaz nabijal, sem nehal z njo, ker se mi je zagravžalo tole z njenim otrokom.

Par let po tem, jo je partner ubil, družinsko nasilje in še sebe.

Zoofilija, me je odbilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena849, 04.09.2022 ob 14:18

Ne, saj to je bil tudi čar tega. Še posebej naju je vzburjalo, da bova na licu mesta pustila polne kondome in pokajene čike. Enkrat sem celo pustila tam na klopci najlonke, enkrat pa modrc. Misel na to kaj si bojo drugi mislili, ko bojo to videli in pospravljali naju je neskončno vzburjala.

 

Svinarja, da vaju ni sram. Sramota, da morajo drugi za vama pospravljat.

 

Moški je želel, da mu ženska liže anus in vtika jezika not.. no to nisem nikoli njemu počela, je pa to isto rad delal meni, sicer samo max 5 sekund, ker tega nisem marala.

Drugi je rad sesal in grizljal bradavice in me gledal v oči, vedno sem pomislila na dojenčka na dojki ko gleda z velikimi očmi :)) no to me ni motilo, mislim da je prej imel kakšno, ki je bila ob tem takoj mokra, pa je mislil, da je pri drugih isto, meni je bilo bolj hecno.

Ali pa ko.med seksom moški zelo švica. Vsakič ko je bil nad mano, je name kapljal njegov znoj z las, z obraza, včasih še slina iz ust… kot pes včasih.

Najbolj bolana stvar zahtevana nekoč pri seksu je bila, da ni bilo seksa. To je bilo pa res bolano.

K je po sexu hotla poroko

 

Tukaj ste sami bolniki na kupu.

Ampak, če pa to ni bolano, da greš na britof sexat in pol še iz lastnega užitka svinjarijo delaš, pol pa res nevem kaj je še lahko.

Jaz pa podiran smreke v gozdu.

 

Jaz sem želela ponoči v temi, on pa nikakor ni našel luknje, zabijal mi ga v druga mesta in rinil, samo luknjo parkrat ni našel.

Kake glupe

Meni osebno ni bilo všeč, ko sem imel ljubimko balkanko, ki je med oralnim sexom vedno pluvala na kačona in to tako rafalno na vsakih 5 sekund, najprej v usta notr, vn, plunla in spet… meni se je gabilo in sem jo skenslal.

Odgovor na objavo uporabnika
Graciella, 31.08.2022 ob 22:08

Odgovor na objavo uporabnika
Graciella, 31.08.2022 ob 22:07

Zanimivo, jaz sem imela pa kar nekaj ljubimcev, ki so imeli fetiš na stopala in so mi želeli lizati nohte in da jim ud masiram s stopali.

 

Ne nohte, ampak prste na nogah sem mislila. Nohte na nogah so pa hoteli, da imam rdeče nalakirane.

 

Levičarski politiki in kulturniki? A pse so tudi s sabo hoteli pripeljati?

Graciela pa si komu drkala kurac z stopali in ti jih je posprical z spermo?

New Report

Close