Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj mislite oz. v kaj verjamete, da se z nami zgodi po smrti?

Kaj mislite oz. v kaj verjamete, da se z nami zgodi po smrti?

Zakaj, zakaj toliko trpljenja, če je pa potem vsega konec. Čemu je namenjeno tako hudo trpljenje, če ne očiščenju duše, da bo spokojno vstopila na oni svet.


Ravno kontra je. Telo z možgani vred je funkcija duše, tako kot ves fizični svet.
Čvrsta materija je iluzija:

http://www.2012-transformacijasvijesti.com/kvantna-fizika/cvrsta-materija-je-iluzija

Da se ne bo oseba v enaki fizični obliki in z enako dušo ne bo vrnila na Zemljo še enkrat, vsaj ne za časa naših življenj, duša, ki se lahko pojavi v drugem telesu, je očiščena in ne nosi spominov na prejšnja življenja, zato, da lahko opravi svojo nalogo in tudi se ne spomni ničesar iz prejšnjih življenj, mogoče nekateri v zgodnjem otroštvu, ko ne govorijo nekaj nosijo bolj kake vtise, slike, ampak vse so bolj ugibanja.

Če obstaja življenje po smrti, zakaj še noben ni prišel povedat kako je tam.

Kaj nas čaka po smrti? Počakajmo pa (ne) bomo videli. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ko si na zabavi, tečeš domov atu povedat, kako luštno je?

Nekaj je zagotovo: ni več trpljenja, ni več solza, ne bolečine.
Razen za tiste, ki pristanejo v peklu (če pekel obstaja).
Sicer pa – nič ne moremo z gotovostjo trditi. Bomo videli.
Moja pokojna teta je vedno govorila: Kdo ve, kaj je tam na drugi strani?
Ko je umrla, ji je sin rekel: Mama, zdaj veš, kaj je na drugi strani!

Zavest se rodi iz bolečine. Vsi pa bi radi ubežali pred bolečino in trpljenjem? Torej ostati na manj zavestni ravni. Pesimistični verniki bi radi ubežali nazaj v raj, kar ni nič drugega kot smrt.

No, mislim, da je ta ideja bila predstavljena ravno v zanimivi seriji Westworld (stres, šok, bolečina ,trpljenje so bili odločilni prožilci prvih iskric zavesti pri androidih)
http://www.imdb.com/title/tt0475784/

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Meni je mama povedala, kako je na oni strani. 17 ur po smrti se je telepatsko javila. Najprej jo je pričakala primarna družina in zgodilo se je nepopisno radostno srečanje. Potem je šla v ‘čistolno komoro’, kar kristijani imenujejo vice. Okrog 10 let je bila tam, seveda v tamkajšnjem času. Pri nas je to 17 ur. Po prihodu v ‘nebesa’ je namenjena v svojo skupino duš. Pravi, naj ne nosimo nobenih zamer s seboj na ono stran, ker jih je treba tam obdelati, tukaj pa odživeti. Tik pred zaključkom najinega telepatskega srečanja je spremenila podobo. Iz stare ženske je nastalo mlado dekle, staro enih 24 let.
Zanimivo, da mama ni bila verna.
Po sedmih letih se je ista duša rodila kot moj vnuk, in sicer v istem nebesnem znamenju, v katerem je umrla. Ko je vnuk začel govoriti, je prepoznal nekaj ‘svojih’ stvari od prej. Bistveno se mi pa zdi, da je v eni priliki v celotnem stavku ponovil moje misli, ki sem jih namenila mami takoj po smrti.

No jaz verjamem v življenje po smrti.
Pa sem ljubitelj znanosti, znanja in naravoslovja nasploh.
Zmotno je mišljenje nekaterih, da so verni ljudje zabiti. Issac Newton, je bil npr. zelo veren.

Ne predstavljam si, kako lahko KAOS dela RED.
Torej neki BUM in neki PRAH potem milijarde (večje število nabijejo, bolje se sliši privlačna njihova zgodba oziroma ‘pije vodo’) let kaosa in ole. Glej ga zloma. Iz xy zmesi so nastali organizmi.
Potem pa opaziš, da samo npr. oko ima nekaj deset ‘sestavnih’ delov.
Če EN DEL manjka je oko NEoperativno.
Torej se v vsej tej zmedi ‘vsedejo’ skup beljakovine, maščobe in razni minerali in se ‘zmenijo’ kako bo oko izgledalo. Potem se zmenijo da bo na vrhu glave. In kako bo glava sestavljena. Kaj bo v njej. Njene funkcije. Ter ostalo telo. Itd. Itd.
Potem se prašaš kaj je bilo prej, kokoš ali jajce.
Če to ni dovolj in da zgoraj drži. Potrebuješ žensko in moškega. In da to ni dovolj in vse drži.
Kaj če ženska splavi in umre. Itd. itd.

Milijon nelogičnosti.

Kot je modrec rekel > Ali imamo lahko juho iz nič? Ne! Ne, imeli ste vse ‘opomine’ in smernice, da se pripravite a vi ste se odločili drugače, vaše večno bivanje je ta ogenj mi smo na zemlji videli! < bo Bog odgovoril > In bili slepi za naše objave (tora, evangelij, koran) in zdaj smo Mi takšni do vas
dajte cesarju kar je cesarjevega in bogu kar je bozjega

Tak je pač lajf, enkrat ga je konec.

Prav imaš. Nazaj ni še noben prišel, ker je tam tako luštno.

New Report

Close