Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj počnem?

Kaj naj počnem?

Kdo?

Pridna.
Kar tako naprej.

bugnavilea, klikni na njen nick

Ojla vsem nitkajočim…

Li za tisto bom pa res vesela, če ti bo zneslo, pa še kaka Piki Miki bo tudi zadovoljna….

V korak s časom pa to…

Bluuuzim:-(

Mah … sem že toliko časa po teh forumih in poznam že full ljudi … in če objavim svojo fotko tudi mislim da ni nič narobe. Ne skrivam da pišem … zato me tudi ne sekira, če me kdo prepozna. :)))

Kaj pa je tebi?

Ksak pip, pip ali samo malo slabosti?:-)))))

:))) Hvala hvala. :)))

Hvala hvala. :)) ,)))

aha…taka je ko ena mala deklica!

zelooooooooooooo si podobna eni moji prijateljici, tudi primorki, zdaj ni več tam

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ej … zdej sem pa skor s sto … … … žoge padla. :))) ;)))

hihihi….bom,sam da mine konferenca…..sei veš…šola pa to=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Jah … sej veš … mediteranska kri pa to. ;))) :))))) Pol smo pa vsi glih ku kitajci. :)))

kot Pocahontas

..haha, sošolke od mojga sina so prav take kot ti! Si kot ena mala princeska!No, sicer pa si še tak mlada! jaz bi ti mogoče mama lahko bla, hihi

Ja ja … evo … dolge črne lase … :))) Sam da moji so ponavad skravžlani. :)))))

Indeks na vpogled prosim, da te bomo pol lahko popljuvale kaka čveka si… namest(, da bi čepela za knjigami (res samo hec);-))))))

A še sploh mate indekse?

No no … tok mlada pa spet nisem (no … sicer ne vem kolk si ti stara … sam vseglih). Jih pa štejem takih luštnih 25 … :))) … še en mesec in pol časa. :))) ;)))

Ojoj, kje so ta leta! ha ha

Polnoč je odbila,mene bo odpihnilo pod odejo.

Prijeten klepet še naprej.

Lahko,toplo in mirno noč vsem klepetuljam.

Problemi s tipkovnico, kaj drugega…?

Aha, že razumem… ;-)))))

če b z acjom mal pohitele….. bi ble pa res tvoje mame. boš vidla, ne bo ti žal, ko boš pri najinih letih pedenala 12-letnika… mi pa te dojenčke benčke

Punce zlate! jaz grem spat; sem včeraj (oz. danes) preveč ponočevala in nisem več navajena…mi fali spanje!
Lahko noč in veselo še čvekajte! Bom jutri vse precenzurirala!

:))))))))) No no … sej bom kmalu za vami. Tako kot so mi zadnja leta zbežala mimo … uff … se mi zdi da se vse tko hitro obrača, da ne utegnem sledit.

na gimnaziji ne….so spričevala…..na faksu so indeksi=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

New Report

Close