Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj počnem?

Kaj naj počnem?

Mi je dolgčas! Ta mali spi … dragi je šel ven na Martinovanje (bolje pozno kot nikoli pravijo) in meni se ne da it spat (čeprav sem zaspana … sam) … …

Sem na volji za mal čveka … pa ne vem s kom. Je katera na volji … je katera tu … je katera še tako zdolgočasena kot sem jaz? (oštja … sicer bi imela za se učit za izpit v ponedeljek … sam sem šla že enih 6x ali 7x skozi … in se mi zdi da se mi že meša od vsega) :)))))

Ma na čvek pridi, ali pa se mi raje preselimo k tebi, zgoraj je že gužva!;-)))))

:))) Ma pridte kar k meni v Gorico … bo najbujše. :)))) ;)))

Preveč piha.

Ja … maš prov. Jst samo kukam skoz okno in poslušam kaj dela zuni … brrrr. Pa sej se je vremenu čist zmešalo. Burja že, burja … sej smo je navajeni. Sam danes pa res rahlo pretirava. :(((

Burja trese našo hruško,
vije veje…

Moj mulc hoče to pesmico 100x per day (najraje za uspavanko);-))))))))

Ha ha … :)))) Nisem sicer še slišala te pesmice … je pa trenutno verjetno res najprimernejša. :))) Sicer bolj kot hruško trese naš kaki … ;))

Pri nas pa se nič ne maje in trese.

Pri nas se je tresla gora (pred dvema urama) rodila se je pa miš… Nič novega…pri nas…

Ha,ha,ha

Jaz se bom odmajla v posteljo.

Jah … še dobro da se ne.

Ufff … punce … ne boste verjele kaj sem si zdej zaželela … Joj bi me moj tepu. En cigaret bi s takim užitkom skadila. :((((((((((((((((((((

Ja … sej je res že počasi cajt za kako tako stvar.

Te pa idi, če ti to resno! In seveda sanjaj…….:-)

ja pa dej!!!!!!!!!!!!!

ojla=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Sej bi ga … sam nimam nobenga pr roki. Zdej sem že več kot eno leto brez. Zadnje čase se mi pa tko spet lušta, da bi tu pa tam enga pržgala.

En ti pa ne bo škodil! Samo je pa bolje, da sploh ne začneš! Jaz sem tako začela…samo enga danes…pol že dva …itd…

:))))))))) Ojla … še ena. Dobrodošla. :))) Kok je fajn vedet da nisem sama zdolgočasena na forumu :))) ;))

—–

Pa sej glih to je … Ko se enkrat spet lotim … :(( … pol me ne zadrži noben hudič. Končala sem zato ker sem zanosila … sedaj pa se držim še naprej ku češ … zaradi tamalga … :)))

Bgv,ne.Pusti cigarete tam kjer so.

V trgovini se pravi. :=))))

Pridna, bravo!

Hej,

dobra si, da daš svojo sliko na forum!

aha=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

New Report

Close