Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj počnem?

Kaj naj počnem?

Ojla … tudi ti tu? :))) Lepo lepo. Smo vse nočne dons.

Dopust …ahhh ne me spominjat..kako je bilo lepo poleti…
ne ta hudičeva zima, pismo cel dan mam ledene noge, če kurimo al pa ne…
Hja, če bo vse po sreči, drugo leto ponovimo…:-))))))))))

Toast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evo kaj mi je manjkalo. :))))))))) Sem danes pojedla že slivove cmoke … kostanj … sladoled … frutabello in Lumpijevo čokolado … in zdej mi je še neki falilo. :))) Evo kaj. :))))

Ja..kaj pa čem…
jaz itak hodim spat okoli 2 vsak dan…
tako da , vas berem vsak večer;-)
ma bolj malo sodelujem…ponavadi mam družbo, danes sem pa sama;-(((

Toni pravi, da se pejt učit. Mi smo končno zaspali, tako da res grem. Ti pa tud, da ne bom jezna :)))) Boš poslušala sestro al nič. Sem starejša in me moraš:))))

Pridemo za vami! No, če se odločite za isto destinacijo…;-)))

Zebe tudi nas!

Na Krku tak čas tudi piha…

Jaz tudi danes samevam .. čene pa ob tej uri ponavadi že pančamo. :))) Če bo šlo tko naprej bom res še dočakala, da se moj vrne domov. :)))

Hi hi hi, kar privošči si…
Moj je bil namazan z sirnim namazom Philadelphia, dve rezini trdega sira sem dala notr, malo bazilike in par kapljic zelenega tabasca…mnjami…bi kar repete!!!

:)))))))))))))))) Sej grem, sej grem … in sej imam gradivo pred sabo in vsake toliko vržem en uč gor. … … ma sam to. :))))

Ha ha … te pa že zelooooo dolgo ne ubogam več … tko da … :)))))) ;)))

Nočka sestrica … Se vidimo kaj jutri.

Sej bo hitro poletje…..upam…:-))))))))))

Uh … jst mam v hladilniku mortadelo … neke sotilete (ma so not že celo večnost in ne vem če so še ušitne) … pa neke namaze je moj kupu včeraj … … … Mmmm … bomo res kaj nrdili. :))) ;))))

Če pa hočeš brezalkoholno pivo zraven, si vabljena!!!
;-)))))))))))))

Eno uč na knjigo :)))) Pa ne mene hecat.

Dragi se je spravu spat, tako da grem tud jaz. Lahko noč pa eno bolho na pomoč :)))

Ja!

Amak mal frbca, zakaj se meni zdi, da ti veš?

Če boš povedala, ne javno vsega, pls!

Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm .. … …

Sicer s pivom imam slabe izkušnje. Poleti se mi je šaldo zaluštalo piva … in to ta črnega … In grem jst vsa ponosna kupit si enga unga Barona in se usedem pred hišo lepo … noge u luft in se prepustim užitku … in ob prvem požirku mi je prišlo proti. :((((( Že več kot 1 leto nisem poskusila pive … in zdej zgleda, da mi okus ne paše več. :(((

:)))))))))))))))))) ;))))) Nočka vsem trem … in mirno nočko … čimmanj na zizi.

Hi hi, pač vem…sej ni težko ugotovit a ne???
Ob takih urah je bolj malo punc tle gor…
;-))))))))))))))))))))

Ja…to so pa hormoni…
Čaki, da boš začela manj dojiti…
Meni je šlo spet na stare tirnice z okusi…
…Mah, bo že…v zmernih količinah…nas ne bo pobralo

… da se grem uninat. Sestra je ukazala in ni druge ku da jo ubogam … je vseeno starejša. :))) ;))) Pa tudi škure se mi že prov pošteno zapirajo.

Fajn debatirajte še naprej … jst pa grem delat družbo našmu ta malmu. :))) Danes sem ga nafilala z 200 ml robe ob 22h30 … pa upam, da bo spal celo noč. :))) ;)))

Pa pa … in lepo nočko.

Sej tud jst letim, pod tuš, pol pa spat…
Mi je prav pašalo malo poklepetat..
Lepo ninajte, pupe!

Nočko!!!

Pati

Razen tebe sevada čisto malo, efektivka!

Pa saj zadnje čase sem pa priiidna!;-)))))))))

Ups, kaj sem napisala, moralo bi pisat detektivka…ampak, je itak eno in isto….

Lepo noč Pati&co!

;-)))))))))))
nočko Dove!
pa sladko spančkaj!

Kaj se menita?? ;-)))

V debato pa se nisem vključila, ker sem udarla “filmski maraton” na Poptv, najprej me je očaral Brad (bi ga kar pohamsala, tako je kjut), pol so me pa še tiste norice pritegnile (taka fajna zasedba).

Pa kdaj drugič.

PS: Detece celo noč pančkalo (21.30-6.00h :-))))))))))))))))

Mi smo pa najprej praznovali našo enoletnico (ožja družina v malem stanovanju) s torto, svečko, darili….

Potem sem gledala CastAway, ki ga še nisem in mi je bil sicer v redu, ampak je malo težko razmišljat o situaciji pri povratku. Na zadnje sem pa tudi jaz videla zadnje pol ure Joe Blacka in nisem razumela čisto nič, kaj se je zgodilo :)))). Seveda so me pritegnile tudi Prekinjene punce, ker sem si ta film vedno želela ogledat, pa si ga še nisem. Prijetno presenečena. Sem mislila, da bodo bolj ‘grozno’ prikazali življenje v ‘norišnici’, pa sem potem prišla do nekega zaključka, da gre za privatno institucijo, ne za državno in da se to verjetno zelo pozna.

Se pravi, filmski maraton tudi pri nas doma.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Ali mi lahko katera pove kaj je bilo s puncami na koncu ker sem ob pol enih kapitulirala?

New Report

Close