Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj očitate vladi

Kaj očitate vladi

Pa poglejmo kdo ti ostane.
LDS- vladali so 12 let pokradli kar se je dalo, nič pametnega rodili, na koncu razpadli
SD- v svoje vrste sprejeli odpadnike LDS, ki so zasrali že dovolj, kot kaže bodo ti odpadniki glavno orožje v novi vladi
SLS- kameleoni vsake vlade nič ne naredijo za ljudi samo zase
NSi-stranka brez hrbtenice nič nima za pokazat
DESUS- upokojeni SD
SNS-edina stranka, ki do sedaj ni sodelovala v nobeni vladi torej imajo še kaj za pokazat
Kaj klaverna izbira se ti ne zdi.

pozabil si Zares, pa še kakšna nova stranka se bo priključila prav gotovo.

Uh res, na njih sem pa čisto pozabil.No sam kljub temu povej, kakšno izbiro sploh imaš na voljo. Tistga, ki je sedaj na oblasti, ali tistega ki je preje kradel ko je bil na oblasti. Glede nato, da sta samo dve opciji, oprosti, bo moja izbira pač sedanja oblast.

sedanjo sigurno ne, ker so imeli čas pokazati, kako vladajo in so, dobri so v opoziciji in tja spadajo, temelj pravinega delovanja vlade je opozicija. Kdo bo dobil moj glas bo pa pokazal čas.

A niso zaresniki nastali iz uničenega planeta LDS? Pozabili ste še nezvezane poslance, ups, napovezane, ki so tudi odpadli od istega planeta?

očitam ji, da ni, v času ko je za to imela vsa pooblastila oz.kompetence, razkrinkavala barab
UDB-e. Sicer ugotavljamo, da je cela Slovenija en sam grob in kjerkoli prižgemo svečko, jo prižgemo na grobu ubitega neznanca, vendar smo
do tega spoznanja prišli, več ali manj, zaradi gradnje cest.

A niso zaresniki nastali iz uničenega planeta LDS? Pozabili ste še nezvezane poslance, ups, napovezane, ki so tudi odpadli od istega planeta?[/quote]

kako prav imaš, tudi ti bodo verjetno ustanovili kakšno stranko ali pa se priključili kakšni.

hmmm, ali se zavedaš, da je večina strank nastala iz istega planete, samo s to razliko, da so nekateri popolnoma spremenili barvo.

Vredu, razumem tvoje mnenje. Samo glede na to kaj ostane, kako bi se sedaj odločila.A bi dala ponovno možnost istim ali prebeglim ali pa čisto novim?

Prebeglim vsekakor ne, ker nikoli ne veš, kdaj bodo spet izdali svoje volilce in prebegnili ali pa se razvezali. Vse skupaj je nepošteno do volilne baze, ki jih je izvolila. Na ta način so skozi zadnja vrata prišle stranke, ki jih ni nihče izvolil na volitvah. Enkrat izdajalci, vedno izdajalci! Torej, to bi bila najslabša izbira!!

Novi so tudi problematični, ker ne moreš vedeti, kakšno barvo bodo sploh pokazali oz. ali nimajo morda kameleonske barve – predstavljajo se za nekaj, po eventuelni izvolitvi pa zamenjajo barvo (napr. AS). Najprej se morajo pokazati “na parketu”, potem bomo pa videli. Torej lahko da spoh niso novi, ampak imajo vlogo trojanskega konja.

Tako, da ne ostane glih neka velika izbira – je lahko samo slaba ali pa manj slaba, odlične pa ni videti.

“Kateri ta rdeči”, vedno znova sprašuje Ksantipa.

K “ta rdečim” spadajo: SD, LDS, Desus, Zares, pa še so.

K ne “ta rdečim” pa spadajo: NS, SDS, SLS.

hja, se strinjam samo za NS, ki so čisi tabelčki, vse ostalo je mešano.

A je še kdo opazil. da je Žogca kar nekako poniknila, v njenem slogu pogostosti oglašanja, pa je dejavna postala ninej!

Draga moja, Žogca ni nikamor poniknila. Še vedno je tukaj, samo pisati ne utegne. In ne, Žogca NE PIŠE kot ninej. Žogca bi si raje odsekala obe roki, kot pa stavek začela z majhno začetnico. Prav za vse, kar se zgodi in dogaja na tem forumu, pa tudi ne more biti odgovorna Žogca. Ali pač?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Jaz tej vladi očitam to, da se pod njo ne seksa nič več kot pod prejšnjo.

Definiraj mi pojem “ta rdeči”.

Prebeglim vsekakor ne, ker nikoli ne veš, kdaj bodo spet izdali svoje volilce in prebegnili ali pa se razvezali. Vse skupaj je nepošteno do volilne baze, ki jih je izvolila. Na ta način so skozi zadnja vrata prišle stranke, ki jih ni nihče izvolil na volitvah. Enkrat izdajalci, vedno izdajalci! Torej, to bi bila najslabša izbira!!

Novi so tudi problematični, ker ne moreš vedeti, kakšno barvo bodo sploh pokazali oz. ali nimajo morda kameleonske barve – predstavljajo se za nekaj, po eventuelni izvolitvi pa zamenjajo barvo (napr. AS). Najprej se morajo pokazati “na parketu”, potem bomo pa videli. Torej lahko da spoh niso novi, ampak imajo vlogo trojanskega konja.

Tako, da ne ostane glih neka velika izbira – je lahko samo slaba ali pa manj slaba, odlične pa ni videti.[/quote]

Glede trenutne izbire, se strinjam s tabo.

To je pa težko. So kot aids, virus se kar naprej spreminja, zato ne najdejo cepiva, da bi ta virus premagali oz. preneseno narod spregledal , da so to bivši komunisti. Saj jim še sam komaj sledim.

Pismo, se kar čudim sam sebi kako dobra primerjava.

Glede difinicije sem razložil, spodaj napisal kateri so, ne boš pa zgrešila, če jim rečeš “ta rdeči”. Vsak bo vedel koga imaš v mislih. Ne boj se ne moreš zgrešiti.

Draga moja, Žogca ni nikamor poniknila. Še vedno je tukaj, samo pisati ne utegne. In ne, Žogca NE PIŠE kot ninej. Žogca bi si raje odsekala obe roki, kot pa stavek začela z majhno začetnico. Prav za vse, kar se zgodi in dogaja na tem forumu, pa tudi ne more biti odgovorna Žogca. Ali pač?[/quote]

hahaha, ja nekdo pač mora biti kriv.

a, zakaj začnem post z malo začetnico, ja zato ker je to pisanje del mojega razmišljanja in se ne začne z veliko začetnico. Drugače pa tudi ninej začne stavek z veliko začetnico, običajen stavek mislim, tam kjer je pika, je v nadaljevanju velika začetnica.

Draga moja, Žogca ni nikamor poniknila. Še vedno je tukaj, samo pisati ne utegne. In ne, Žogca NE PIŠE kot ninej. Žogca bi si raje odsekala obe roki, kot pa stavek začela z majhno začetnico. Prav za vse, kar se zgodi in dogaja na tem forumu, pa tudi ne more biti odgovorna Žogca. Ali pač?[/quote]

hahaha, ja nekdo pač mora biti kriv.

a, zakaj začnem post z malo začetnico, ja zato ker je to pisanje del mojega razmišljanja in se ne začne z veliko začetnico. Drugače pa tudi ninej začne stavek z veliko začetnico, običajen stavek mislim, tam kjer je pika, je v nadaljevanju velika začetnica.[/quote]

Kako pišeš, je tvoja stvar. Meni se nisi dolžna opravičevati, res ne. Jaz sem samo napisala, da jaz nisem ti in obratno. In pač to navedla kot razliko med nama.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Je Janša sploh držal kakšno obljubo, kaj izpolnil?

Ne morem ti dati teh podatkov, ker mediji o uspehih te vlade ne pišejo. Kaj morajo pisati in kaj ne smejo napisati jim naročijo lastniki oz. opozicija.

Če mi bo uspelo izvedeti ti sporočim ali pa dam naslov, kjer boš dobil več. Narejenega je ogromno.

ma tale vlada je pa res eno ubogo revše, vse se je zarotilo proti njej, še cajtngi.

ma daj, koliko se je pred to vlado, pisalo o uspehih na domačih tleh prejšnjih vlad. Vse vlade so se enako obravnavale in bile deležne kritik za vse napake, samo s to razliko, da so prejšnje vlade imele opozicijo, ki ni nikoli dala miru, današnja opozicija pa je mlačna, podpre dobre odločitve, slabe pač ne, a jim nič ne pomaga, dokler ima ta vlada večino.

Zanimovo: človek bi pomislil, da občuti, če mu gre bolje, ne pa da mora to prebrat :-))))

Kajne? A ljudje verjamemo novinarjem ali svoji denarnici?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Občutiš, na primer, nalepke. Pa tudi tisti občuti, ki je živel od tvojih nalepk. A je a ni res?

New Report

Close