Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se dogaja v moji postelji, ko me ni doma?

Kaj se dogaja v moji postelji, ko me ni doma?

    To bi pa tudi mene motilo. Ne vem pa kako zadevo urediti da bo za vse prav.

Odgovor na objavo uporabnika
Sem čudna, 21.06.2022 ob 19:50

Skrbi me, da sin v najino zakonsko posteljo vozi svojo »prijateljico«. Star je 19 let, hormoni cvrčijo, s prijateljico sta zelo pogosto skupaj. Nočeta se opredeljevati za kakšno relacijo gre med njima, a mislim da se jima dogaja na polno.

Sin ima majhno sobico v katero ne gre večja postelja, zato ga imam na sumu, da svojo prijateljico vodi v najino zakonsko posteljo. Z možem sva večino vikendov odsotna in nekajkrat sem dobila najino posteljo postlano popolnoma drugače kot sem jo pustila, ko sva odšla od doma.

Priznati noče, da prijateljica prespi pri njem. Zanima me, če bi vi tolerirali, da fant ali punca vašega mladostnika spi v vaši postelji oziroma kako bi to tolerirali  oziroma kako imete doma urejene te zadeve? Predvidevam, da ne živite vsi v graščinah, kjer imajo otroci v svojih sobah vsi velike postelje. Meni ni všeč, da se po moji postelji, po moji posteljnini valja kdo drug kot midva z možem. Ne vem, sem čudna?

 

 

Žal imaš prav. Vsi živimo v graščinah in si zgleda samo ti tisti lidlič z natrpano majhno spalnico.

Tako da žal, nimamo izkušenj s tem.

Zakleni. Ni druge. Meni tudi ne bi bilo ok.

Se bosta pa verjetno na sedežno selila….

Obdobje, ki pa mine.

Ja čudna si. Bi raje videla da fuka po parkih?

Spalnico zamenejte.

Ti verjetno ne fu k as vec toliko kot tvoj sin.

Prepusti mu sobo.

Zalostno da niste kupili vecjega stanovanja

Potem naj se odseli in se lahko goni kjer hoce.

V moji postelji sigurno ne !!

Zakleni sobo

Nikoli nisem sexala v postelji starsev…nobenih. to s mi je vedno zdelo mim.

In vsi ki pisete…ja tud zunaj smo…a vi niste? Se zdaj pase kje drugje kot samo doma pa imam ze odrasla otroka. Tako da…ni vazno kje…naj probajo so mladi…ampak posteljo starsev naj pustijo prmir.

In zakaj nebi bila postelja 90×200 dovolj za 2? Itak se stiskata skoz

Strinjam se z vami. Na misel mi ni padlo in mojim hčerama tudi ne. Zaklenite in mu povejte zakaj. To je vaš intimni prostor.

Odgovor na naslovno vprasanje: pršice plešejo. 🙂

A veš, da to pa tudi meni ne bi bilo všeč. Rešitve žal nimam.

Neokusno, grdo!
Jasno in glasno povej, da ne dovoliš, da vozi dekle v spalnico kot tudi to, da nisi neumna in da vidiš, da je bila postelja drugače pospravljena kot jo ti pospravljaš. Jaz bi zaklenila spalnico.

New Report

Close