Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj se ma Violeta za bunit, če so na vasi šolo žegnali?

kaj se ma Violeta za bunit, če so na vasi šolo žegnali?

Vik in krik nas dela veliko – ker je župnik ne malo mahal pred šolo, ampak naredil verski obred V šoli.

Kaj pa tisti, ki v pravljice ne verjamemo in moramo poslušati pravljice? Me ne zanima, ali jih dela RKC župnik, protestantski škof, muslimanski imam ali pa predstavnik Hare krišne ali pa Čezvesoljske Zombi cerkve blaženega zvonjenja.
NOČEM NIKOGAR IN V JAVNO ŠOLO NIHČE OD TEH NE SODI!!
[/quote]

tudi verni smo morali poslušat pravljice.
ves čas po 2. svetovni vojni.
CELO V JAVNI ŠOLI
[/quote]
Zakaj pa niste odšli? Ti in tvoji ta stari. Spokali šila in kopita pa šli v demokracijo. Le zakaj? Prerevni, premalo izobraženi, preneumni? Le kaj od tega?


Veš kaj kultura je duša nekega naroda. Brez umetnosti in kulture smo brezvezni.
Se premalo se vlaga v to.
[/quote]

Tudi verske dejavnosti je duša nekega naroda.
To umetnost in kultura, ki ti jo slovenski “kulturniki” v slovenskih teatrih ali na Metelkovi ponujajo, pa si ti lahko nekam zatlačiš.
Saj zato pa klatiš take oslarije, ko črpaš svojo “kulturo” od teh bedakov, ki po odru nagi skačejo in ščijejo in vpijejo, da je to umetnost.
[/quote]
Mene ne motijo župniki ne cerkve. Jaz nisem pravi naslov za tvoje komplekse. Vera ne označuje nekega naroda, ki je vero prevzel od drugje. Ampak ga kultura bedak zabiti. A je krščanstvo izvorna religija našega naroda? Odgovor je ne. Je slovenska beseda ali pesem?odgovor je da.
Španci so tudi katoliki ali imajo isti jezik, običaje, pesem kot Slovenci? Ne.
Samo zabitez pljuva po lastni kulturi in umetnosti.


Pa katera je ta šola, kjer na jedilniku ni svinjine? Napiši konkretno, na kateri šoli zaradi muslimanov prilagajajo jedilnik?


A ti sploh veš kako zgleda blagoslov? Ne rabiš hodze za blagoslov. A ti res misliš da imajo isto prakso kot krščanstvo? Haha
No vsak blagoslov je pa itak dobrodošel ni važno je to Jože ali Hasan.

Tudi verske dejavnosti je duša nekega naroda.
To umetnost in kultura, ki ti jo slovenski “kulturniki” v slovenskih teatrih ali na Metelkovi ponujajo, pa si ti lahko nekam zatlačiš.
Saj zato pa klatiš take oslarije, ko črpaš svojo “kulturo” od teh bedakov, ki po odru nagi skačejo in ščijejo in vpijejo, da je to umetnost.
[/quote]
Mene ne motijo župniki ne cerkve. Jaz nisem pravi naslov za tvoje komplekse. Vera ne označuje nekega naroda, ki je vero prevzel od drugje. Ampak ga kultura bedak zabiti. A je krščanstvo izvorna religija našega naroda? Odgovor je ne. Je slovenska beseda ali pesem?odgovor je da.
Španci so tudi katoliki ali imajo isti jezik, običaje, pesem kot Slovenci? Ne.
Samo zabitez pljuva po lastni kulturi in umetnosti.
[/quote]
Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…


Mene ne motijo župniki ne cerkve. Jaz nisem pravi naslov za tvoje komplekse. Vera ne označuje nekega naroda, ki je vero prevzel od drugje. Ampak ga kultura bedak zabiti. A je krščanstvo izvorna religija našega naroda? Odgovor je ne. Je slovenska beseda ali pesem?odgovor je da.
Španci so tudi katoliki ali imajo isti jezik, običaje, pesem kot Slovenci? Ne.
Samo zabitez pljuva po lastni kulturi in umetnosti.
[/quote]
Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]
Kaj res?V tej vaši verski zgodbi nastopajo sami tujci. Enega Slovenca ni kot glavnega igralca. Čudo veliko slovenska zgodba v tujem jeziku in tujimi akterji. Sedi 5
Kako pa misliš da se je prijelo krščanstvo, točno tako kot se bo islam. In čez 2000 let boste vpili kako je v bistvu islam del evropske civilizacije.

Zakaj se torej Cerkev financira iz državnega denarja, iz davkov od vseh? Prav imaš, ukinit to. Verniki plačujte za Cerkev, zakaj moramo vsi.
[/quote]
Zakaj se pa kultura financira iz državnega denarja in davkov od vseh? Naj ukinijo to sranje od slovenske kulture. Pa neka zveza borcev in podobno komunistično zločinsko sranje ki se financira iz davkov.
A? A to pa lahko?
[/quote]
A tvoji so bili pa izdajalci? So dali pobiti ali so to sami storili tudi svoje brate in sestre? In tudi njih država financira. Neka zaveza pa to! Mene bi bilo sram,da imam take prednike. Tebe pa očitno ni. Kako to da niste zbežali v daljno Ameriko. Vas vaši niso vzeli s seboj! Gnoji!


Mene ne motijo župniki ne cerkve. Jaz nisem pravi naslov za tvoje komplekse. Vera ne označuje nekega naroda, ki je vero prevzel od drugje. Ampak ga kultura bedak zabiti. A je krščanstvo izvorna religija našega naroda? Odgovor je ne. Je slovenska beseda ali pesem?odgovor je da.
Španci so tudi katoliki ali imajo isti jezik, običaje, pesem kot Slovenci? Ne.
Samo zabitez pljuva po lastni kulturi in umetnosti.
[/quote]
Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]
Napačna predpostavka vodi v napačen sklep. Krščanstvo pač ni temelj evropske civilizacije, razen če si se zgodovino učil pri verouku. V javnih šolah se zgodovina prične veliko pred nicejskim koncilom.

Ker brez teh borcev naše države Slovenije sploh ne bi bilo.

tudi verni smo morali poslušat pravljice.
ves čas po 2. svetovni vojni.
CELO V JAVNI ŠOLI
[/quote]
Zakaj pa niste odšli? Ti in tvoji ta stari. Spokali šila in kopita pa šli v demokracijo. Le zakaj? Prerevni, premalo izobraženi, preneumni? Le kaj od tega?
[/quote]

ker se je moj oče boril v partizanih za to državo, vendar ne tako kot smo jo imeli.
in nas takile pač nimate pravice nikamor podit, to je počel v devetdesetih neki mihail kertes in njegovi, pa smo jih z Janšo na čelu naučili kozjih molitvic…


Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]
Napačna predpostavka vodi v napačen sklep. Krščanstvo pač ni temelj evropske civilizacije, razen če si se zgodovino učil pri verouku. V javnih šolah se zgodovina prične veliko pred nicejskim koncilom.
[/quote]
Je ☺
Rimljani so bili že zelo krščanski, ko so še harali po Evropi in civilizirali barbarska ljudstva


Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]
Napačna predpostavka vodi v napačen sklep. Krščanstvo pač ni temelj evropske civilizacije, razen če si se zgodovino učil pri verouku. V javnih šolah se zgodovina prične veliko pred nicejskim koncilom.
[/quote]
Aha sedaj razumem naše sodstvo, ker rek tam dol pravi Kadia tuži , kadia sudi, zato pa je možno da jankovič dobi odpis 16 miljonov, jašar oproščen za proizvodnjo in preprodajo mamil, Tošič in kompanija istotako, ja tu se pa strinjam to je najbrž v naših krajih rjuharski smrad vtkan v pravni red !

vaša kultura je, da se slinite povsod … ostanite v cerkvah, pa dajte mir poštenim ljudem!

Pa saj so bili katoliški župniki v zadnjih letih večkrat povabljeni, da blagoslovijo kakšen obnovljen javni objekt: cesto, most, šolo, dom upokojencev… prav tako ne poznam nobenega gasilskega doma, ki ga po letu 1990 ne bi krasila slika Sv. Florjana … pa se ni nihče razburjal takole srborito kot tokrat.

Aja, volitve bodo drugo leto, pa je treba malo pozornost vzbujati. Poslanska plača ni kar tako! In če drugega ne znaš, tudi zganjanje nestrpnosti do kristjanov prav pride. Za to opravilo ne potrebuješ kakšnega posebnega znanja; malo zlobe in hujskaških sposobnosti, pa je. Uspeh pri Slovenceljnih zagotovljen!

Suma sumarum je tisti fajmošter kot nalašč prišel naokoli s svojo škropilnico :))


Mene ne motijo župniki ne cerkve. Jaz nisem pravi naslov za tvoje komplekse. Vera ne označuje nekega naroda, ki je vero prevzel od drugje. Ampak ga kultura bedak zabiti. A je krščanstvo izvorna religija našega naroda? Odgovor je ne. Je slovenska beseda ali pesem?odgovor je da.
Španci so tudi katoliki ali imajo isti jezik, običaje, pesem kot Slovenci? Ne.
Samo zabitez pljuva po lastni kulturi in umetnosti.
[/quote]
Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]

grozne temelje imamo, če imamo za temelj civilizacije neke hinavske krščanske bedarije


Krščanstvo je temelj naše in če hošeš Evropske civilizacije torej je del nas, torej žegn sploh ne more biti sporen, če bi bil pa temelj civilizacije islam bi te pa itak že kamenjali…
[/quote]

grozne temelje imamo, če imamo za temelj civilizacije neke hinavske krščanske bedarije
[/quote]

Točno tako!
Sploh, če nas primerjaš s kakšno Azijo in Afriko …

Saj poznaš tisto o kuhanju žabe. Živjo jo vržeš v mrzlo vodo in počasi segrevaš. Žaba tako sploh ne opazi, da se kuha.

Violete pa na tak način ne moreš skuhati. Je pravočasno opazila in na glas opozorila, kaj slabega se kuha javnim ustanovam. Sedaj je pa na nas, da to opozorilo resno vzamemo in držimo verske zadeve stran od državnih institucij.


A potem, po tvoji logiki, ker je cerkev in vera ločena od države, potem verniki ne bi smeli plačevati davkov državi? Da bo to lepo ločeno?
[/quote]

Od kdaj imamo cerkveni davek, ki ga plačujejo verniki?
Mimogrede, ateisti plačujemo davke in iz njih se plačujejo tudi prispevki za župnike.
[/quote]

Zakaj pa moram jaz recimo placevati rtv prispevek ;nimam cist nic z t.i ateisticno televizijo naprimer?

Saj poznaš tisto o kuhanju žabe. Živjo jo vržeš v mrzlo vodo in počasi segrevaš. Žaba tako sploh ne opazi, da se kuha.

Violete pa na tak način ne moreš skuhati. Je pravočasno opazila in na glas opozorila, kaj slabega se kuha javnim ustanovam. Sedaj je pa na nas, da to opozorilo resno vzamemo in držimo verske zadeve stran od državnih institucij.
[/quote]
Ta fuksa ne dela nic drugega kot razdor in proir in iz tega od ofc kot si ti kuje politicne tocke itak ta leva kobila ne bo vec izvoljena v parlament in zdaj se zeli scuzati kar se da in vera je sestavni del tega prostora in nobena tomicks ali butRe kot si ti ne boste zega spremenili;pro moji veri in sveti devici mariji da ne

Saj poznaš tisto o kuhanju žabe. Živjo jo vržeš v mrzlo vodo in počasi segrevaš. Žaba tako sploh ne opazi, da se kuha.

Violete pa na tak način ne moreš skuhati. Je pravočasno opazila in na glas opozorila, kaj slabega se kuha javnim ustanovam. Sedaj je pa na nas, da to opozorilo resno vzamemo in držimo verske zadeve stran od državnih institucij.
[/quote]
Ta fuksa ne dela nic drugega kot razdor in proir in iz tega od ofc kot si ti kuje politicne tocke itak ta leva kobila ne bo vec izvoljena v parlament in zdaj se zeli scuzati kar se da in vera je sestavni del tega prostora in nobena tomicks ali butRe kot si ti ne boste zega spremenili;pro moji veri in sveti devici mariji da ne
[/quote]

Prvič, ti je nisi izvolil zdaj in je ne boš v prihodnje. O tem, kako bomo volili drugi, ti nimaš kaj soditi.
Drugič, če se ne pusti skuhati kot žaba, še ne pomeni, da je ofca. Nasprotno, pomeni tudi to, da ni ofca.
Tretjič, tudi jaz nisem ofca. Kako me ti vidiš, me ne zanima.


Ta fuksa ne dela nic drugega kot razdor in proir in iz tega od ofc kot si ti kuje politicne tocke itak ta leva kobila ne bo vec izvoljena v parlament in zdaj se zeli scuzati kar se da in vera je sestavni del tega prostora in nobena tomicks ali butRe kot si ti ne boste zega spremenili;pro moji veri in sveti devici mariji da ne
[/quote]

Prvič, ti je nisi izvolil zdaj in je ne boš v prihodnje. O tem, kako bomo volili drugi, ti nimaš kaj soditi.
Drugič, če se ne pusti skuhati kot žaba, še ne pomeni, da je ofca. Nasprotno, pomeni tudi to, da ni ofca.
Tretjič, tudi jaz nisem ofca. Kako me ti vidiš, me ne zanima.
[/quote]

drži, da nisem volil teh gnusev in jih tudi ne bom v prihodnje, lahko ponosno povem, da nisem volil že od leta 1996, kar me navdaja s prav posebnim zadovoljstvom, ker nisem aktivno sodeloval pri nobeni od neumnosti, ki so jo zganjali poslanci ne glede na to iz katere stranke so, da je vilote in jena dl navadna ofca pa pove dejstvo, da ni od njih v zadnjih letih nobene koristi, niso prispevali niti enega zakona, ki bi bil v korist državljanom zgolj cuzajo državni sesk in tudi moj denar, in jaz te vidim kot ofco, si sama potrdila, ker se pustiš voditi poceni populistični levo orientirani ofci violeti, k is s svojim stališči razdvaja slovenijo in ji vsiljuje poglede , ki so večini državljanom, razen ofc ki to zagovarjate tuji, beeee ovfce beeee

Zdaj poglejmo vsi v nebo, kako zvezde sevajo…

Ma kaj ti idiot govoriš? Kakšnega muftija? Zivis v Sloveniji, kjer je katoliška vera prisotna ze stoletja in je to del naše kulture in dediščine. Idiot zahojen ničvreden.

Islam tudi

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d9/Mo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1eja-Log_pod_Mangartom4.jpg[/img]

Dejstvo je, da so tiste evropske države, ki so pretežno katoliškega značaja, najrazvitejše države.
Najbolj bedne i nerazvite evropske države, pa so komunistične, oziroma ateistične.
Zdaj se rdečuhi zahojeni pa slikajte s to vašo čefursko Tomičko..

New Report

Close