Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste po horoskopu?

Kaj ste po horoskopu?

Ne poznam leva, ki ne bi bil kontrolfrik.

Ne poznam leva, ki ne bi bil kontrolfrik.


Zame nisi uganil/a.

Umirjen lev.? hahahahahaha
Good luck

Devica
Asc. Lev

Podatek namenjen izključno for entertaining purposes.

Bik, podznak škorpijon

Ne poznam leva, ki ne bi bil kontrolfrik.
[/quote]
Evo, sedaj ga poznaš. ☺

______________________

Umirjen lev.? hahahahahaha
Good luck
[/quote]

Moškim levom ustrezajo samo precej ponižne in podrejene ženske, ker znajo biti zelo zagledani vase. Skratka, take, ki kaj dosti ne razmišljajo s svojo glavo.

Moškim levom ustrezajo samo precej ponižne in podrejene ženske, ker znajo biti zelo zagledani vase. Skratka, take, ki kaj dosti ne razmišljajo s svojo glavo.
[/quote]
Moj je lev ampak jaz nisem lih neka ponižna in tiha zenicka :))
Jaz se ne dam haha


Moj je lev ampak jaz nisem lih neka ponižna in tiha zenicka :))
Jaz se ne dam haha
[/quote]

Potem si ga pravočasno ukrotila. Jaz se ne bi šla tega podviga. Znajo biti čedni, ampak temperament….no way.


Evo, sedaj ga poznaš. ☺
[/quote]

:-)))) Levi imajo/te preveč dobro mnenje o sebi, da bi jim lahko verjel kar se tovrstnih izjav tiče:-)))

Potem si ga pravočasno ukrotila. Jaz se ne bi šla tega podviga. Znajo biti čedni, ampak temperament….no way.
[/quote]
Nisem ti jaz zastonj skorpijonka 🙂

INFJ-A

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Nisem ti jaz zastonj skorpijonka 🙂
[/quote]

Škorpijonka? Bog te mazo, hahaha.

Prvi, ki ugane, kaj sem po horoskopu, dobi lubčka.

Najbolj bedno znamenje je po mojih osebnih izkusnjah kozorog, trdi, brez smisla za humor, tecni, dolgocasni… vsaj take jaz poznam. Jaz sem sicer atipicen dvojcek.

Škorpijonka? Bog te mazo, hahaha.
[/quote]
Ne bi bila rada zraven, ko se vsekava midva z mojim starim kajne da ne.? haha
To ti je ko akcijski film

Moškim levom ustrezajo samo precej ponižne in podrejene ženske, ker znajo biti zelo zagledani vase. Skratka, take, ki kaj dosti ne razmišljajo s svojo glavo.
[/quote]

Narobe. Levom so najbolj dolgočasni ponižni in podrejeni ljudje. Vidim v službi in družbi. Slabo jih prenašajo. Sem poznal levinjo, po kateri se mi še danes kolca. Nama se žal ni izšlo. Sem zdaj v zvezi s škrpijonko, a levinja ima še vedno levji delež mojega srca.


Nisem ti jaz zastonj skorpijonka 🙂
[/quote]
Joj grda, ravno kontra situacija kot pri nas. Jaz levinja, moj škorpijon. Ima, da se kreše 😀

Narobe. Levom so najbolj dolgočasni ponižni in podrejeni ljudje. Vidim v službi in družbi. Slabo jih prenašajo. Sem poznal levinjo, po kateri se mi še danes kolca. Nama se žal ni izšlo. Sem zdaj v zvezi s škrpijonko, a levinja ima še vedno levji delež mojega srca.
[/quote]

Ker sem jaz levinja, ti lahko povem, da obstaja bistvena razlika med levi in levinjami. Levinje ne maramo mevžastih in tihih moških, pa tudi samovšečnih ne. Moškim levom pa so bolj ali manj všeč ponižne ženske za ženitveni material, ne za zabavo ali druženje. To je razlika. Lev bo imel temperamentno žensko za prijateljico, za ženo pa ne. So pa tudi izjeme.

Ti pa premisli, če morda ne delaš napake, če ti je levinja še vedno v srcu, sploh če je ta še samska.

Ker sem jaz levinja, ti lahko povem, da obstaja bistvena razlika med levi in levinjami. Levinje ne maramo mevžastih in tihih moških, pa tudi samovšečnih ne. Moškim levom pa so bolj ali manj všeč ponižne ženske za ženitveni material, ne za zabavo ali druženje. To je razlika. Lev bo imel temperamentno žensko za prijateljico, za ženo pa ne. So pa tudi izjeme.

Ti pa premisli, če morda ne delaš napake, če ti je levinja še vedno v srcu, sploh če je ta še samska.
[/quote]

Zelo dober prijatelj je lev in po tvoji definiciji bolj izjema, ne mara ponižnih tihih žensk. Moja levinja mi ni več dosegljiva čeprav je samska, sem prehudo zajebal.

Dvojčica z dvojčkom v podznaku – neugodna kombinacija – za druge

Narobe. Levom so najbolj dolgočasni ponižni in podrejeni ljudje. Vidim v službi in družbi. Slabo jih prenašajo. Sem poznal levinjo, po kateri se mi še danes kolca. Nama se žal ni izšlo. Sem zdaj v zvezi s škrpijonko, a levinja ima še vedno levji delež mojega srca.
[/quote]

Ne bi bila rada v tvoji koži ko tvoja škorpionka izve tole na koncu. Čaka te krvavo maščevanje.

Ne bi bila rada v tvoji koži ko tvoja škorpionka izve tole na koncu. Čaka te krvavo maščevanje.
[/quote]

Saj ve.

Zelo dober prijatelj je lev in po tvoji definiciji bolj izjema, ne mara ponižnih tihih žensk. Moja levinja mi ni več dosegljiva čeprav je samska, sem prehudo zajebal.
[/quote]

Glej, ne poznam te, samo meni se tudi zdi nepošteno do te tvoje sedanje partnerice, da si z njo, v resnici pa imaš še vedno kar precej rad drugo. Ne moreš imeti nekoga “za rezervo”, pa čeprav tudi nekaj čutiš do te osebe. Vsak si zasluži nekoga, ki ga bo iskreno ljubil. Tisti bivši tvoji levinji se vsaj lahko opravičiš za svojo “neumnost”, ali karkoli je že bilo, tako pa bo v tvojem življenju ena “nedokončana zgodba”. Šele, ko bo zadeva na ničelni točki, takrat boš vedel, ali greš v pravo smer. Mogoče je bivša z razlogom samska. Kapiš? :)))

New Report

Close