Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste po horoskopu?

Kaj ste po horoskopu?

Katera so to ? 😉

Bom vzel v plus. (Za dobro vero)

V minus horoskopa itak ne moreš jemat :))
[/quote]

Ognjena znamenja so oven, lev in strelec. S tako kombinacijo devica – lev se izogibaj strelkam.

Ognjena znamenja so oven, lev in strelec. S tako kombinacijo devica – lev se izogibaj strelkam.
[/quote]

Vsekakor drži.
Sploh če ta devica nosi majice z narisano tarčo in strelka pa obožuje safarije.
Strelka bo videla le leva s tarčo.
Bolje, da jih ne izzivaš.

Katera so to ? 😉

Bom vzel v plus. (Za dobro vero)

V minus horoskopa itak ne moreš jemat :))
[/quote]

Za plus za plus. Včas je kr zanimivo.

opa, se je pa nekdo potrudil in nas razvrstil, jst škorpijon, hehe.., mi je pa kolega rekel, ki horoskepe ful obvlada, ti bi moral biti škorpijon, ko tako rad krešeš, hehe, on namreč je in sva bila kar se žensk tiče vedno istega mnenja…, pa nism, sem prizemljen, zemeljsko znamenje, podznak zračno…, kitajsko pa tiger.

opa, se je pa nekdo potrudil in nas razvrstil, jst škorpijon, hehe.., mi je pa kolega rekel, ki horoskepe ful obvlada, ti bi moral biti škorpijon, ko tako rad krešeš, hehe, on namreč je in sva bila kar se žensk tiče vedno istega mnenja…, pa nism, sem prizemljen, zemeljsko znamenje, podznak zračno…, kitajsko pa tiger.
[/quote]

Ti si zagotovo bik.

Mene nisi zadela.

Mene nisi zadela.
[/quote]

Majda je devica.

Majda je devica.
[/quote]

Oba z gospodom župnikom sva.

Ognjena znamenja so oven, lev in strelec. S tako kombinacijo devica – lev se izogibaj strelkam.
[/quote]

Vsekakor drži.
Sploh če ta devica nosi majice z narisano tarčo in strelka pa obožuje safarije.
Strelka bo videla le leva s tarčo.
Bolje, da jih ne izzivaš.
[/quote]

Strelec in lev, kaj se tu dogaja? Dajta malo razložit, kakšen problem naj bi bil v tem primeru, ker nekateri o astroloških zadevah nimamo pojma.

Strelec in lev, kaj se tu dogaja? Dajta malo razložit, kakšen problem naj bi bil v tem primeru, ker nekateri o astroloških zadevah nimamo pojma.
[/quote]

Za podrobnejšo razlago bi potrebovali natančno analizo rojstnih kart, kjer bi se upoštevali položaji vseh planetov, situacije v vseh hišah, retrogradni Merkur, ter vpliv kitajskega horoskopa na celotno sliko.
Položaji so izredno pomembni – tukaj je obvezna usklajenost med znamenjema, da ustreza obema in ju položaj izpolnjuje in zadovoljuje.
Položaj hiše je mnogokrat kamen spotike, odvisno od vpliva na skupno prihodnost.
Merkur intenzivno vpliva na ustvarjalnost, delovnost in je zagotovo povezan s hišo.
Kitajski horoskop pa dopolnjuje celotno sliko saj je Kitajcev 1 milijarda in nekaj od tega, kar oni pravijo, mora že držat.

Ja, zame si zadela ascedent… res sem dvojček.
Horoskopsko znamenje je pa rogato.

Ga je imela, par let nazaj, divja nikoli ni bila, sex ji je bil vedno odveč, vsaj z mano. Je starejša od mene. Zdaj ne vem, me ne zanima.
[/quote]

»Bila je moja«, jaz sem malo sanjača, pa se mi zdi, da ti tudi. Ko te berem sem dobila tak filing…Ker vse ne štima v tvoji vezi oziroma ni vse idealno (pa sej nikoli ni in ne more bit)…se zatekaš k romantičnem sanjanju o tisti drugi ženski in si predstavljaš, da z njo bi bilo pa čisto drugače, jo idealiziraš, na njo projeciraš svoje idealne…. V resnici bi bilo verjetno nekaj podobnega, ali bi pa celo ugotovil, da je ta ki jo imaš sedaj, boljša. Verjetno si pred leti z razlogom izbral tako kot si.
Tvoja partnerica, cimra oziroma karkoli sta, tudi verjetno čuti, da je, kot praviš levji delež tvojega srca namenjen drugi. Čuti, da nisi tam kjer bi moral biti. In potem ni dotikov, ni sexa…začaran krog….
Dej poskusi počasi spet odpreti tale svoj levji delež srca, ki je kao namenjen drugi – po mojem pa je bolj praznina – sedanji partnerici. Dovoli ji, da bo tvoja… in ona bo počasi to začutila.
Je pa res, da te zadeve niso lahke. Sva bila s partnerjem že na stopnji, ko sva bila čisto ohlajena in vem kako je. no, k sreči sva to prešla in je postopoma prišlo spet malo ognja in strasti in zaljubljenosti…. 😀
Ampak step #1: odpri svoje srce!

»Bila je moja«, jaz sem malo sanjača, pa se mi zdi, da ti tudi. Ko te berem sem dobila tak filing…Ker vse ne štima v tvoji vezi oziroma ni vse idealno (pa sej nikoli ni in ne more bit)…se zatekaš k romantičnem sanjanju o tisti drugi ženski in si predstavljaš, da z njo bi bilo pa čisto drugače, jo idealiziraš, na njo projeciraš svoje idealne…. V resnici bi bilo verjetno nekaj podobnega, ali bi pa celo ugotovil, da je ta ki jo imaš sedaj, boljša. Verjetno si pred leti z razlogom izbral tako kot si.
Tvoja partnerica, cimra oziroma karkoli sta, tudi verjetno čuti, da je, kot praviš levji delež tvojega srca namenjen drugi. Čuti, da nisi tam kjer bi moral biti. In potem ni dotikov, ni sexa…začaran krog….
Dej poskusi počasi spet odpreti tale svoj levji delež srca, ki je kao namenjen drugi – po mojem pa je bolj praznina – sedanji partnerici. Dovoli ji, da bo tvoja… in ona bo počasi to začutila.
Je pa res, da te zadeve niso lahke. Sva bila s partnerjem že na stopnji, ko sva bila čisto ohlajena in vem kako je. no, k sreči sva to prešla in je postopoma prišlo spet malo ognja in strasti in zaljubljenosti…. 😀
Ampak step #1: odpri svoje srce!
[/quote]

Kokr ga berem je to edino kar mu ostane. Njemu kr paše kjer je, ker se mu ni treba nč kej preveč pretegnt. Pr uni drugi je ornk za*** in levinja ne odpusti kr tko. Se bo treba mal bol angažirat in potrudit da bo spet trznila, še več bo rabu, da mu bo verjela da je ne bo spet pustu.

Ti si zagotovo bik.
[/quote]

uuhh, na pašniku, hehe…

Rak – podznak vodnar.
Kitajski horoskop – kača

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

opa, se je pa nekdo potrudil in nas razvrstil, jst škorpijon, hehe.., mi je pa kolega rekel, ki horoskepe ful obvlada, ti bi moral biti škorpijon, ko tako rad krešeš, hehe, on namreč je in sva bila kar se žensk tiče vedno istega mnenja…, pa nism, sem prizemljen, zemeljsko znamenje, podznak zračno…, kitajsko pa tiger.
[/quote]

Sam po tej logiki bi bli večinoma vsi škorpijoni 😉

Sam po tej logiki bi bli večinoma vsi škorpijoni 😉
[/quote]

a kao škorpijoni se najraj krešejo, hmmm, ma sem imel eno, škorpijo, vsaj kakor se spromnim, pa ajde sej se je ampak tud druge z drugimi znaki niso čist nič zaostajale za njo, v bistvu so jo celo prekašale v strasti, ni pa bila slaba, mogoče je bila zadržana, ker je vedela, da veza ne bo dolgo trajala. Tej horoskopi pri kratkotrajnih vezah nimajo nobene veze, pri dolgotrajnih, pa pač zato, ker ljudem postane malo dolgčas v vezi, pol pa gledajo v zvezde in iščejo nekaj izven zemljskega, nenaravnega. Men je zanimivo nekaj, jst, ko sem bil mulc, sem bil bolj len, za delo, edin za žogo ne, zdej je pa moja filozofija takšna, delal bi stalno, dokler dol ne padem amapk, če bi šla v tistem momentu kakšna dobra bejba mimo bi vseeno ustavil delo, da si jo bi orng ogledal…

se pravi, si “zdrav moški” 😉

Ne maram biti sam, kdo sploh. Če pogledava kakšne so ženske, kaj vse pišejo/pišete po Monu, ko jih v družbi poslušam, dvomim, da bom našel kako tako dobro, kot imam zdaj. Nimam volje začeti znova, se ukvarjati z novimi strahovi nove ženske. Nisem več tako mlad. Levinje nikoli ne bom imel in bi bilo enako pri novi ženski, ki me v celoti ne bi imela. Tu kjer sem imam mir in poznam vse.
[/quote]

Ne veš kaj te še čaka tu kjer si. 🙁

A očitno ti je udobje in denar bil bolj pomemben od levinje par km stran.
Nisi še zrel.

Do te ki ti nudi udobje pa nisi pošten, niti ona ne, zato ne moreš biti niti srečen, dokler tako furaš naprej. Iz koristi.

Goldfiš je vodnarka

Phahahahahahahahahaha….kira biač si :).

Phahahahahahahahahaha….kira biač si :).
[/quote]

Pa nije ona iz Bihača.

Pa nije ona iz Bihača.
[/quote]
Se poznata? 🙂


Se poznata? 🙂
[/quote]

To je ilegalno vprašanje.

New Report

Close