Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste po horoskopu?

Kaj ste po horoskopu?

Koliko je mlajsa od tebe in ali sta iz istega kraja?

Odseli se od te, iz cone udobja, pa bo tvoja izbrana vsaj videla da si resen.

Močne močne. Nikoli z nobeno tako kot z njo. Sam sem kriv ja. Prizadel sem jo – kot je napisala Antilopa – ponižal sem jo, začela se je umikati, bilo je veliko nezaupanja na obeh straneh in nazadnje je odšla.
[/quote]

Hvala za iskrenost. Tudi sam sem poznal nekoč neko levinjo in tudi med nama je bilo izredno močno, ko so se začele prebujati izredno močne energije. To je prav neverjetno, če ne bi sam tega izkusil tega ne bi verjel.

drug drugega programiramo

2leti mlajša, sosednji mesti. Ne verjamem da bi pomagalo. Ko je odšla je imela najbolj žalostne oči na svetu. Nisem prenesel pogleda.

V redu je. Se bo čudno slišalo gre za tiho obojestransko spoštovanje, ljubezni že dolgo ni več če je kdaj bila, ne dotikov. Ne delam ji sramote, vedno pridem domov, naredim kar moram, v hiši je mir, ne kregava se, nimava nič skupnega, otrok nimava. Sostanovalca.

Levinja mi je nedosegljiva.
[/quote]
Verjetno ima tvoja “sostanovalka” drugega. Rekel si, da je škorpijonka. One so strastne ženske, nore na seks in če ji ti ne daješ tega, kar ona rabi, si hitro drugega najde.
Pazi samo, da se ne zaljubi ker boš odletel, kot gumb s srajce, ne glede na vajin tihi dogovor. Brezglavo odidejo. Neukrotljive, divje ženske.


Verjetno ima tvoja “sostanovalka” drugega. Rekel si, da je škorpijonka. One so strastne ženske, nore na seks in če ji ti ne daješ tega, kar ona rabi, si hitro drugega najde.
Pazi samo, da se ne zaljubi ker boš odletel, kot gumb s srajce, ne glede na vajin tihi dogovor. Brezglavo odidejo. Neukrotljive, divje ženske.
[/quote]
Torej predlagaš, da si ljudje iščejo partnerje na podlagi horoskopa? Kire buče…


Torej predlagaš, da si ljudje iščejo partnerje na podlagi horoskopa? Kire buče…
[/quote]
Ničesar nisem predlagal.


Verjetno ima tvoja “sostanovalka” drugega. Rekel si, da je škorpijonka. One so strastne ženske, nore na seks in če ji ti ne daješ tega, kar ona rabi, si hitro drugega najde.
Pazi samo, da se ne zaljubi ker boš odletel, kot gumb s srajce, ne glede na vajin tihi dogovor. Brezglavo odidejo. Neukrotljive, divje ženske.
[/quote]

Ga je imela, par let nazaj, divja nikoli ni bila, sex ji je bil vedno odveč, vsaj z mano. Je starejša od mene. Zdaj ne vem, me ne zanima.


Ničesar nisem predlagal.
[/quote]

Ljudi predalčkaš na podlagi horoskopa. Razumeš?

Živa resnica. Dvojčki ženske so največje hinavke,dvolične za kozlat, iščejo intrige,delajo se pa tak poštene čistunke,da že na daleč vidiš s kom imaš opravka. Vse so drugi krivi,obračajo besede in dejanja sebi v prid.

Živa resnica. Dvojčki ženske so največje hinavke,dvolične za kozlat, iščejo intrige,delajo se pa tak poštene čistunke,da že na daleč vidiš s kom imaš opravka. Vse so drugi krivi,obračajo besede in dejanja sebi v prid.
[/quote]

Zamešala si: to so ribe! Drama queen!

Dvoličnosti ne bi pripisovala določenim znamenjem, saj sem srečala kar nekaj takih oseb, pa niso bili dvojčki po horoskopu.

A si ti Gozdarsem, ki si levinji pisal pesmi?

Glej če je samska imaš odprto pot.

Če si resen se iz udobja odseli na svoje. Potem te bo levinja cenila in te imela zase.
Saj dokler živiš pri eni ženski, nisi resen.

Kaj imaš od tega da si nesrečen?


Money, money, money.. Always sunny..

škorpionka (podznak rakica)

nore smo pa na predanost in ne seks kot tak-samo informativno…


Mene nisi zadela. Poskusi še enkrat 🙂


Zanimivo za novo temo odpret. Kaj smatraš pod tem terminom, kaj imaš od tega in kaj ima tip. Če lahko prašam?


Zanimivo za novo temo odpret. Kaj smatraš pod tem terminom, kaj imaš od tega in kaj ima tip. Če lahko prašam?
[/quote]

Zopet ena, ki se ponuja?! 😀

Zopet ena, ki se ponuja?! 😀
[/quote]

Meni ne. Vsaj ne da bi vedel.

Iz firbca ko sem lih dobre volje pa mal za nasmejat.

Kako si predstavljate osebo, ki je devica po horoskopu pa lev v podznaku.

Ajde mame šlogarce, karte na mizo.

tiha voda 😉


Ok, na te zadeve se niti ne spoznam niti ne verjamem vanje. Ampak vseeno bi rekla, da je to boljša kombinacija kot biti devica po horoskopu in devica v podznaku :D.

V reali si zelo verjetno eno žlobudralo, ki ga je težko ustaviti, ko začne govoriti. :))))

Najboljši material za moža, ko boš najdu svojo pravo. Išči med ognjenimi znamenji, druge ti bojo preveč vsakdanje.

V reali si zelo verjetno eno žlobudralo, ki ga je težko ustaviti, ko začne govoriti. :))))
[/quote]

:))))

Ta je dobra.

Najboljši material za moža, ko boš najdu svojo pravo. Išči med ognjenimi znamenji, druge ti bojo preveč vsakdanje.
[/quote]

Katera so to ? 😉

Bom vzel v plus. (Za dobro vero)

V minus horoskopa itak ne moreš jemat :))

New Report

Close