Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vse mora moški plačevat ženski?

Kaj vse mora moški plačevat ženski?

jaz ne pustim nobeni ženski ,da mi karkoli plača! vsaki pa tudi povem,da lahko plačaš ,ko me oženiš ):

Torej gre za frustracije neke forumašice?

Se pravi, da ga osrečuje to, da plačuje nekaj, kar ženska sploh noče?
Ni mu pa mar drobnih bitij, ki rabijo pomoč?
Namesto ženske? Hm, od kdaj je skrb za nebogljene živali samo dolžnost žensk?

Imam izkušnje, ko tipi težijo, da bi mi plačali kavo, sok, vino, pivo, vodko… nič od tega ne pijem. težijo z večerjami, jaz ne hodim v gostilne na večerje, plačali bi kino pa ne maram kina… a da bi pa kdaj kdo rekel, da raje da za pasje zavetišče kot za večerjo v gostilni, tega pa še nisem doživela. Pa bi bila izjemno ponosna na takega moškega.
Žal jih večina kar nekaj sili, da bi plačevali, čeprav jaz tistega sploh nočem. No zdaj mi je vsaj jasno zakaj tako siljenje: ker njih osrečuje (briga njih kaj žensko osrečuje, važno, da se on počuti fajn).
[/quote]

Zakaj se pa jasno ne izrečeš, ko te moški povabi v kino, na pijačo, … naj raje daruje za uboge živali. Me res zanima reakcija.
Pa srečno tebi in živalim, pa da, ne bo narobe mišljeno, sem ljubiteljica živali, samo kaj takega pa še nisem slišala, bi pa rada slišala in doživela.

Zakaj se pa jasno ne izrečeš, ko te moški povabi v kino, na pijačo, … naj raje daruje za uboge živali. Me res zanima reakcija.
Pa srečno tebi in živalim, pa da, ne bo narobe mišljeno, sem ljubiteljica živali, samo kaj takega pa še nisem slišala, bi pa rada slišala in doživela.
[/quote]

Bom sprobala. Sem že poskušala, ko je vabil v kino pa sem povedala, da ne morem, da grem na čistilno akcijo in da je vabljen. Pa ni prišel.
Da so moški srečni, če se finančno razdajajo sem pa danes prvič prebrala tako, da to je pa zame novo. IN ja, bom sprobala, če naletim na kakega, ki je srečen, ko se finačno razdaja in mu rekla, da lahko za kako zavetišče daruje.

Absolutno. Kar izvoli se še naprej sama s sabo pogovarjat….zajamčeno zadovoljstvo.
Veliko zabave pri izmišljevanju nickov ti želim.
Saj stila pisanja itak ne znaš spreminjati…
[/quote]

Vso pravico imaš preskočiti in ne komentirati teme, ki niso po tvojem okusu. Preprosto se ti ni potrebno usrati v vsako temo. Nihče te ne sili v to. To si sama izbereš.

M-hm.

Mene vcasih nekako spominja na tisto kahlo22. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vso pravico imaš preskočiti in ne komentirati teme, ki niso po tvojem okusu. Preprosto se ti ni potrebno usrati v vsako temo. Nihče te ne sili v to. To si sama izbereš.
[/quote]

Točno to. Ampak tebi to ne gre v glavo, a ne?
Ti bi kar malo komandirala, kdo kam lahko piše in kaj…lol

Hja, res je, eni čutijo potrebo, da se poserjejo v vsaki temi. Recimo Desi in Feministka.
Kot želita, komot. Če nimata kaj drugega početi, vabljena, da še naprej serjeta v vsako temo.

Jaz ne serjem, jaz pišem.
Ti pa vem, da ne poznaš razlike.

Jaz ne serjem, jaz pišem.
Ti pa vem, da ne poznaš razlike.
[/quote]

Ja, čestitam. Odlična si.

Se pravi, da ga osrečuje to, da plačuje nekaj, kar ženska sploh noče?
Ni mu pa mar drobnih bitij, ki rabijo pomoč?
Namesto ženske? Hm, od kdaj je skrb za nebogljene živali samo dolžnost žensk?

Imam izkušnje, ko tipi težijo, da bi mi plačali kavo, sok, vino, pivo, vodko… nič od tega ne pijem. težijo z večerjami, jaz ne hodim v gostilne na večerje, plačali bi kino pa ne maram kina… a da bi pa kdaj kdo rekel, da raje da za pasje zavetišče kot za večerjo v gostilni, tega pa še nisem doživela. Pa bi bila izjemno ponosna na takega moškega.
Žal jih večina kar nekaj sili, da bi plačevali, čeprav jaz tistega sploh nočem. No zdaj mi je vsaj jasno zakaj tako siljenje: ker njih osrečuje (briga njih kaj žensko osrečuje, važno, da se on počuti fajn).
[/quote]

Veš kaj, pusti se pa le kdaj malo počastit… ti bo na starost, ko te ne bo noben več hotel “povohat” tako, kot sedaj lahko precej žal. Tudi nekatere ženske ste preveč nafilane s svojim egom, kot moški, ki dvorijo s svojim osvajalskim perjem na začetku.

Veš kaj, pusti se pa le kdaj malo počastit… ti bo na starost, ko te ne bo noben več hotel “povohat” tako, kot sedaj lahko precej žal. Tudi nekatere ženske ste preveč nafilane s svojim egom, kot moški, ki dvorijo s svojim osvajalskim perjem na začetku.
[/quote]

Jaz sem že 50+ :).

Ženska moškega omoži.

Zakaj se pa jasno ne izrečeš, ko te moški povabi v kino, na pijačo, … naj raje daruje za uboge živali. Me res zanima reakcija.
Pa srečno tebi in živalim, pa da, ne bo narobe mišljeno, sem ljubiteljica živali, samo kaj takega pa še nisem slišala, bi pa rada slišala in doživela.
[/quote]
E, vidiš, to pa jaz počnem:-))


E, vidiš, to pa jaz počnem:-))
[/quote]

To resno ali se hecaš?
Mislim to, da pomagaš živalim v zavetiščih? Super si.
V bistvu so mi super vsi ljudje, ki pomagajo pomoči potrebni. Ali gasilci ali gorski reševalci ali nekdo, ki skoči na pomoč človeku, ki se je poškodoval ali kaj takega.

To resno ali se hecaš?
Mislim to, da pomagaš živalim v zavetiščih? Super si.
V bistvu so mi super vsi ljudje, ki pomagajo pomoči potrebni. Ali gasilci ali gorski reševalci ali nekdo, ki skoči na pomoč človeku, ki se je poškodoval ali kaj takega.
[/quote]
Še huje, jaz si jih kar domov navlečem:-)) No, v mejah normale.


Še huje, jaz si jih kar domov navlečem:-)) No, v mejah normale.
[/quote]

Tudi jaz :). Pa priznam, da v mojem otroštvu ne bi bilo v mejah normale, če ne bi mama imela kontrole :).
Zdaj pa ja, bi si marsikaj prinesla domov, ampak imam toliko pameti, da vem kje so meje :).
Drugače pa občudujem vse tiste, ki se trudijo po zavetiščih, društvih in pomagajo živalim. Vsa čast jim. In vsem drugim, ki pomagajo zavrženim živalim.

Jaz sem že 50+ :).
[/quote]

Aa, otišao voz…… Memories, only sweet little memories :))))

berem
na monu : Sama poznam nekaj punc, ki ne samo da jim tipček plačuje večerje še živi jih. 🙂 Če znaš s svojim organom pravilno manipulirati ti uspe pa biti hinavska, očitno. To očitno tudi ne zna vsaka, je neke vrste umetnost. 🙂 Jaz na žalost nimam take sreče in sposobnosti. Ti tipčki so itak naivneži in mamini sinčki, ki vse naredijo da izpraznijo jajca, pa imata obadva koristi od tega. 🙂

berem
na monu: Meni še redko kateri plača kavo, kaj šele večerjo o tem lahko sanjam.

Ne kaj vse.? Ampak čisto vse 🙂


Prenizke cilje imaš. Štartaj na zajtrk.


Prenizke cilje imaš. Štartaj na zajtrk.
[/quote]

Petelinji?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hja, babnice, ki pričakujejo, da jim bo tip vse nekaj častil, so navadne keš p.

Mi je pa zanimivo, da vse ženske, ki imajo moža, ki jih tepe razlagajo kako je bil njihov moški zlat, ko jih je osvajal. Častil vse mogoče.
Tako, da punce, ženske, če se tip preveč ponuja, če se preveč finančno razdaja, ko vas ossvaja. Pazite se, po poroki bo vse drugače. To so limance za naivnice. Predvsem pa se pazite južnjakov, pri njih je ta taktika sploh pogosta.

Sploh poznate kak kolikor toliko spodoben par, v katerem sta oba kolikor toliko zadovoljna ze neko daljse obdobje in da eden izmed partnerjev financno preskrbi celo druzino?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close