Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kako boste glasovali na referendumu?

Kako boste glasovali na referendumu?

Seveda proti. Vlada nam želi prodat pravljice, da so stroka in okoljevarstveniki nevedni, oni pa da želijo dobro za državljane. Ja seveda, kdo sploh še verjame karkoli JJ in CO.

PROTI!!

Vi kar glasujte proti, saj itak pitna voda na koncu pripada nam istospolno usmerjenim, vaši vnuki pa lahko pocrkajo od žeje. Saj niste počeli nič drugega kot uničevali naravo in naš planet z štepanjem otrok in z tem skrbeli za prenaseljenost na planetu, ki je že tako prekomerno izropan naravnih virov.

Proti, jasno!

Vsekakor sem ZA, ampak, kdo se sploh še ozira na kvazi naravovarstvenike, ki se sedaj nekaj ven mečejo. Kje so bili, ko so uničili polja pri Mariboru za tovarno vozil, kje so bili, ko je Jankovič speljal kanalizacijo čez zajetje vode v Ljubljani. Jih ni bilo?

Sicer pa istospolni so bolni, nekje v globini imajo hude travme, sedaj pa druge terorizirajo z raznimi paradami. Bolniki. Si ženska da odrezat joške, ima tetovirano celo telo, 30 kg preveč, prava bajsa je, in sedaj bi me to ženšče rado prepričalo, da ima vse poštimano v glavi. Žal.  Samo motena je.  Ne more biti bolano novo normalno.  Za razne manipulatorje in nevladnike mogoče. Naj počne kar želi, samo ne mene posiljevati z bedarijami. Ups, aja, tega se ne sme pisati. Toliko o svobodi v naši deželici.

naš so v prejšnjem sistemu vedno prepričevali da moramo glasovati ZA in ne vem zakaj bi moralo biti kar naenkrat drugače

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 02.07.2021 ob 18:44

Zdi se, da bo veliko več ljudi šlo na referndum o pitni vodi, kot je šlo na referndum o pravicah istospolno usmerjenih. Pa čeprav ta pitna voda itak pripada istospolno usmerjenim, ki jih narava ustvarja, da bi zajezila pandemično širjenje človeštva, kar uničuje planet. Vi ste postali anomalija, ki jo narava hoče umejiti z nami.

Tako, da mi smo v prednosti pri pitni vodi pred vami.

Vendar se postavlja vprašanje, kako bo vam kretenom koristila zaščita pitne vode če pa se vam na tisto sončno nedeljo ni dalo iti podpreti pravic istospolno usmerjenih? Ko bo ljudi par miljard več čez nekaj desetletij in bo naravnih virov premalo, oziroma bojo degradirani. Se boste takrat spomnili, da nam boste odstopili pitno vodo medtem ko boste sami crknili od žeje? Ali vas bo treba pobijati(oziroma vaše vnuke)?

Le za kakšne pravice je šlo? To je agenda znanega lobija, ne pa združenja istospolnih! Ta znani lobi računa, da bi se morala 95% večina prilagoditi 5% manjšini, s tem, ko bi kontroverzno teorijo spola zakonsko vpeljali v vse družbene pore! Na tistem referendumu je šlo za legalizacijo nemorale kot zaključne faze demontaže družbe. Saj imate svoj zakon in vanj vnesite vse pravice, družinsko zakonodajo pa pustite pri miru, ker se vas nič ne tiče! Jasno?

Na tem referendumu smo proti razprodaji vodnih virov in za ohranitev naše zdrave vode za naše državljane. Ker če mafija zmaga, nam bo še štepihe pokradla!

Odgovor na objavo uporabnika
Benz674, 02.07.2021 ob 17:05

Kako sploh lahko kdo glasuje ZA? In s tem proti pitni vodi?

Mi je kar slabo postala, ko ao mi vceraj povedali, da po nabiralnikih dobivate spodnje letake: https://www.24ur.com/novice/slovenija/letak-strank-sds-nsi-in-smc-o-zakonu-o-vodah-poln-lazi.html

Kdo lahko glasuje ZA? Jajotovi opranoglavci, kdo pa drug!

Za tiste, ki nimate dovolj informacij, zakaj je prav, da vsakdo, ki je vsaj malo odgovoren do okolja, glasuje PROTI zakonu: https://domzalec.si/novice/politika/zakaj-na-referendum-za-pitno-vodo-in-glasovanje-proti-sprejetju-zakona/

New Report

Close