Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Joj, zdaj si mi pa vzbudila firbec: zakaj je pa potem tvoj BIVŠI? Je on tebe skenslal za neko mlajšo bejbo ali ti enostavno nisi več mogla prenašati njegovega zajebanega karakterja, visoki plači navkljub???
[/quote]

al se je ona naveličala njegove kurbarije, ali pa on nje zaradi mlajše.

ja normalno rad bi seksal z ženskami, ki si jih ne more privoščiti.

jaz bi raje na ljubezen stavila kot na letnik in model..za odnose in prihodnost je prvo bolj bistveno.

saj on stavi na njeno ljubezen in svoj denar…

Zanimiva tema. Sem v letih, ki jih iščeš. Mene praviloma zanimajo moški, ki so od mene starejši cca. 5 let. Pa se v glavnem mularija ponuja.

9 do 10 let starejši moški bi me zanimal le, če bi bil zelo visoko izobražen in temu primerno situiran (pa to ne pomeni dipolme enega levega faksa), razgledan in čustveno inteligenten, poln energije, športnik, ne siv in ne plešast.

a pri isti generaciji pa ti je dovolj tudi reven bedak, debel, plešast in siv, brez energije in čustev?


Res je…marsikatero gobcalo povprečnega izgleda je zmožen dobit nadpovprečno dobro , ampak plehko bejbo…
Za brihtno dobro bejbo s karakterjem in karizmo je pa treba bit dost več kot samo gobcalo…

Sem to kar si želiš ampak jaz si želim PISMENE !!!


Res je…marsikatero gobcalo povprečnega izgleda je zmožen dobit nadpovprečno dobro , ampak plehko bejbo…
Za brihtno dobro bejbo s karakterjem in karizmo je pa treba bit dost več kot samo gobcalo…
[/quote]

glej prvi stavek

Kdo pa pravi da isti letnik bolje funkcionira? In kdo pravi, da 10 let mlajša ne more ljubit? Mislim kakšne pa imate? Jaz sem od mojega mlajša 13 let, in ga ljubim.
Kdo pa pravi da isti letnik bolje funkcionira?

a pri isti generaciji pa ti je dovolj tudi reven bedak, debel, plešast in siv, brez energije in čustev?
[/quote]

Ne, ampak pri moji generaciji so sivi lasje redkost, pri njegovi pa bolj pravilo. Podobno je z energijo in plešo. Pa konec koncev tudi s pivskim trebuhom običajno.

Kar se pa denarja tiče, če 32-letnik ni še kaj dosti ustvaril, me nič kaj ne čudi, sploh če je res visoko izobražen. Če 42-letnik ni kaj dosti ustvaril, pa že ne more biti kaj preveč sposoben.

Tukaj se pa pojavijo tipične mone, ki se ne morejo sprijaznit s tem, da so pri svojih 39 zanimive za 50+, nas 43 ne zanimajo!
Še posebej takšne, ki imajo otroke in iščejo nadomestne očete. Po enem, dveh f**ih bi takoj resno zvezo. Wtf? Velik je takšnih primerov in ne, ne mislim bit fotr tujemu otroku.


Imam 33 pa me 41 letnik ne zanima. Še manj 43 letnik.
Se ne sprijaznite da ste stari, zato rabite mlado meso.
Pri 43 razmišljate s spodnjo glavo in nezrelo.Dobite lahko same nezrele in obupane ženke.


Imam 33 pa me 41 letnik ne zanima. Še manj 43 letnik.
Se ne sprijaznite da ste stari, zato rabite mlado meso.
Pri 43 razmišljate s spodnjo glavo in nezrelo.Dobite lahko same nezrele in obupane ženke.
[/quote]

bravo! se čisto strinjam 🙂 imam 30, partner 34 let in se idealno ujameva, imava podobne hobije, želje, se dopolnjujeva, sva si v oporo itd. Nikoli me niso zanimali oz. privlačli moški 10 ali več let starejši od mene. Ljubezen ne pozna številk pravijo, važno da imaš osebo ob sebi ki jo spoštuješ, ne pa da jo imaš za trofejo. Če bi avtor malo na drugačen način gledal okrog sebe, bi ugotovil da je marsikatera 38 + letnica velik bolj fejst kot ena avšasta kešp***** , ampak njemu je kaj drugega v interesu

Nehaj se pretvarjat in priznaj da bi ga rad namočil v mlado meso.
[img]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02435/ronnie-wood-weddin_2435397b.jpg[/img]

bravo! se čisto strinjam 🙂 imam 30, partner 34 let in se idealno ujameva, imava podobne hobije, želje, se dopolnjujeva, sva si v oporo itd. Nikoli me niso zanimali oz. privlačli moški 10 ali več let starejši od mene. Ljubezen ne pozna številk pravijo, važno da imaš osebo ob sebi ki jo spoštuješ, ne pa da jo imaš za trofejo. Če bi avtor malo na drugačen način gledal okrog sebe, bi ugotovil da je marsikatera 38 + letnica velik bolj fejst kot ena avšasta kešp***** , ampak njemu je kaj drugega v interesu
[/quote]

In to v mlado meso in ne v njemu primerno.

Kaj pa je 10 let razlike? Popolnoma nič. So mi bili včasih mlajši moški všeč,tja do 10 let razlike. Danes so mi všeč starejši 10let.
Na koncu ugotoviš, da leta nimajo nobene vloge. Če se v nekoga zaljubiš, ga ljubiš, nimajo leta nič pri tem. Na koncu te karizma, karakter in življenjska energija prepričajo, pa je lahko star od 28 ali 50.
Vse ostalo je čista računica.

Evo mene … od nekdaj so mi bili všeč cca 10 let starejši moški. Enega spoznala na fitnesu, enega na netu, enega v kafiču … Samo jaz sem bolj trapasta in ne padem na denar in avto … Tko da … Lej, ni za obupat 🙂

To ni nič takšnega, pač običajni daddy syndrome imaš

Če bi bil vsaj povprečno zanimiv, ne bi rabil spraševat na Starševskem (!!!!!!) čveku. Mislim, da to vse pove o tvoji obupanosti in kakovosti. Pač nisi tako dober, fejst in lep, kot misliš.

Stara sem 50, v dobri kondiciji, na obrazu se mi vidi, da sem “stara”, ampak so mi tipi pripravljeni plačat, če bi šla z njimi. Mlajši in starejši. Zdaj nazadnje tip, ki se valja v denarju, je dober za pogledat in mu gotovo ni treba plačevat žensk, ampak mi je ponudil nagrado za eno noč.

Jaz bi ti priporočila, da se spustiš na realna tla in poiščeš srečo, namesto da loviš iluzije.

Kot mlad si hotel bit to
[img]http://i.imgur.com/7lGmc.jpg[/img]

kot stari prdo želiš pa to:
[img]http://survivingdating.com/wp-content/uploads/2011/10/old-man_young-girl-300×231.jpg[/img]

že stokrat videno


Dobr sploh ne pišeš kešno bejbo hočeš. Za eno noč, za več noči, za kr neki , za seks, za vezo ali celo zvezo. Uhhhhhhhh, problemos .. ja itak.
Prva varianta so “cash” bejbe, je še drug izraz pa dobro in ne bluzi, na odgovoru. Ko jim pokažeš avto za 40 jurčkov in “flat”, za nas stanovanje, za vsaj 500 jurčkov, pa da ne trzajo. Itak trzajoooooooooooo. Samo ti si po mojem velika “škrtica”, ja to pa ne bo šlo.
Ja pa to to ni tako velika razlika v letih kot jo ti omenjaš. Malo poglej, okoli sebe, poglej……………
Za konec praviš, da si zelo družaben. Res čudno , čudno, da ti ob vsem tem ni, kao uspelo “upecat” eno bejbo po tvojih željah. Si morda prezahteven, ne vem, ne vem. Lp

Ima flet za 500.000e le 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenk in Slovencev. Jaz sem zelo ptemožen, toda za stanovanje sem izkeširal 200.000e, avto imam za 20k, in na banki 200.000..starost 40 let.

To ni nič takšnega, pač običajni daddy syndrome imaš
[/quote]
Daddy sindrom je ko ti je všeč star vsaj 20 let več. razlika 10 let je normalna.

In cajt maš na mon-u viset? Malo morgen.

New Report

Close