Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Lepo napisano, mislim, da si lahko upravičeno ponosna nase, da zmoreš tako pozitivno razmišljati, večina ljudi se smili sama sebi zaradi takšnih in drugačnih “neumnosti”. Družba je takšna, ker ni več nekih vrednot. Ker ni vrednot, je potrošništvo v velikem razcvetu. Vse je usmerjeno v imeti, nikogar ne briga več, kakšen človek si, pomembno je le kako izgledaš in v kakšnih krogih se giblješ.
NE OBUPAJ, obstajajo tudi normalni moški, tukaj bereš odgovore moških, ki skušajo kompenzirati različne mankote na zelo enostavne načine. Za konkretne spremembe je potrebno delati na sebi, kar zahteva precej truda in časa, ni instant rešitev (sedaj je v modi, da mora biti vse takoj).
Včasih se mi zdi prav smešno, kako iščejo potrditev v drugih, ne zaupajo vase. Mislijo si, kako jim bodo vsi zavidali “trofejo”, ne zavedajo se, da se normalnim ljudem ne da ukvarjati z njimi in jih “občudovati”, saj imajo lastno življenje in težave.
Kljub temu kar si prebrala, si še mlada, imaš še vse pred seboj, bila bi velika škoda, da bi ostala sama, saj ženska z glavo na mestu lahko osreči vsakega moškega.
Srečno.

… je tudi, da se večina moških boji uspešnih, inteligentnih, sposobnih, močnih in izkušenih žensk, ker jim enostavno niso kos oziroma jim niso dorasli.
Moški so v svojem bistvu ‘lovci’ …. in posledično mora biti plen (žrtev) šibkejša od njih, da jo lahko uplenijo / nadvladajo … ter se tako počutijo sposobne, močne in možate!
In 10 ali več let mlajše srnice so več kot idealne za njihovo (lažno) potrditev možatosti oz moškosti.

Le najbolj sposobni in močni moški uspejo parirati (iti v korak) s kvalitetnimi im močnimi ženskami.

The end.

Zgledaš starejši kot si, kot večina dedcev, sprijazni se. Spet en, ki misli, d azgleda starn 30. če bi res zgledal 30, bi že imel kako staro pod 30.

Pomanjkanje samozavesti ali kak drug problem, da želiš mlajšo ?
Pri meni je fora v tem, da zgledam precej mlajše, kot sem stara. Miselno sem pa precej bolj razvita od vrstnic. Vedno je bilo tako, že v otroštvu. Zato so me skoz osvajali mlajši.
Ampak jaz si želim moškega, ne fanta ;).

Da so vsaki starostni skupini lepše in manj lepe ženske, ravno tako pri moških. Ni starost garancija za lepoto, ohranjenost oz za dober izgled. Je pa res, da je med mlajšimi več lepših in manj grših, ni pa nujno, da tako ostane tudi čez leta. Pa sej ni dober partner samo lep izgled, v ozadju je še toliko pomembnejših stvari, ki pridejo do izraza takrat, ko nastanejo problemi. Življenje z lepotico ali lepotcem je lahko kratkotrajno, ko naprimer zboliš, te doleti taka ali drugačna nesreča… pa se vidi tista prava vrednost dobrega partnerja.

Dedca, ki res zgleda mlajši, mlajše bejbe opazijo, ker itak mislijo, da je mlajši kot je in tudi ko zvedo resnico jih ne moti. Ostali pa same sebe prepričujete v nekaj.

Da so vsaki starostni skupini lepše in manj lepe ženske, ravno tako pri moških. Ni starost garancija za lepoto, ohranjenost oz za dober izgled. Je pa res, da je med mlajšimi več lepših in manj grših, ni pa nujno, da tako ostane tudi čez leta. Pa sej ni dober partner samo lep izgled, v ozadju je še toliko pomembnejših stvari, ki pridejo do izraza takrat, ko nastanejo problemi. Življenje z lepotico ali lepotcem je lahko kratkotrajno, ko naprimer zboliš, te doleti taka ali drugačna nesreča… pa se vidi tista prava vrednost dobrega partnerja.
[/quote]
A po tvoje so samo grdi sposobni stat partnerju ob strani, ali kako je bilo mišljeno ?

Pa saj 10 let razlike sploh ni neka jaka fora. Taka bitka tukaj kot, da gre za vsaj 30-letno razliko.
Moški pa tako radi pišejo kako so vsi lepi in ohranjeni, zgledajo mlajši…ampak očitno tukaj nekaj ne gre skupaj.

Menda razumeš srbsko, ampak mislim, da je s tem vse povedano

Žene neće nikad biti ravnopravne s muškarcima sve dok ne iziđu na ulicu ćelave i s pivskom trbušinom a da su pritom i dalje uvjerene da se dopadaju suprotnom spolu.

In dejansko, moški, ki se oglašuje kot “tip mladostnega videza” ali “dobro ohranjen”, lahko staviš, da bolj spominja na tvojega očeta kot mlajšega brata. Vsaj moje izkušnje so take. Ali pa rečejo, da imajo pač letom primerno malo trebuščka, kar seveda pomeni, da nosijo naokrog že kar orng sod.

in tudi malo pozno je pri 35 začet, kvečjemu kakega 55 + lahko še zmasiraš.
jaz sem si svojega našla med študijem, začelo se je tako malce postrani, bogataš, zdaj sva skupaj, imava družino, ogromno denarja sem prihranila, za razliko od onih, ki so delale med študijem v proizvodnji na izmene in komaj plačevale najemnino, kaj šele kaj druga.

pametna (lepa) punca vedno vnovči, kar ima in kar(če) lahko.
grde pa itak nimajo šans.

Tako pač je.

Vrstnikom ponudijo vse odprtine (celo prijateljem od “fanta”), če pa seksali masažo honorira 45 ali 50-letnik, imajo pa strahoten moralni problem.
Ker je star, ker mu visijo jajca, ker seveda NI nabildan in še 37 izgovorov.

Je pa tako, da denar bi še vzele, zanj pa ne bi naredile nič. Enosmerna prostitucija, bi rekel.
“Plačaj, pa se spelji” sistem.

Še sreča, da so (sicer zelo redke) izjeme… Ki so hvaležne za 50evrov. Ker morajo za ta denar delati v kafiču 12 ur.


Privlacnega moskega po izgledu primernih let zenske vsekakor “registrirajo” kot “zanimivega”. Zato pa se ob spoznanju, da gre za precej starejsega, vecina, sploh zahodnjakinj, hitro ohladi. In to v trenutku! Seveda pomaga, ce si ji oh in sploh, morda isce zgolj zabavo ali ima daddy issues in jo starejsi enostavno privlacijo. Tako kot pomaga, ce gre za okolje, ki tolerira vecje razlike v letih, Na splosno pa, za vecino!, niso bioloska leta nic manj pomembna od vizualnih let.

Sori model, brezveze izgovore iščeš. Poznam kr nekaj 40+ letnikov, ki imajo resne zveze s 15 let mlajšimi. pač nisi zanimiva kategorija.

Na splosno pa se nam blizajo casi, ko bodo velike razlike v letih ponovno postale nekaj najbolj normalnega. Tako nekako kot pred npr. 200 leti. Does the story of France Preseren ring any bells? Reveza s culo na rami, da predlaga poroko, bi ismejali. Najprej stalca, potem kravca, se je govorilo.

Vem, da se vas vecina tega ne zaveda. Ampak zahodna civilizacija nezadrzno drvi v smer propada socijalne drzave. Demografski trendi so jasni.
Posledicno bomo ljudje postali vse bolj odvisni od samih sebe, tako nekako kot pred 100 in vec leti. Slednje pa bo se posebno prizadelo zenske, ki so glavni prejemniki socijalnih transferjev. Npr. mati “samohranilka” vec ne bo mogla glumit mocne samostojne feministke. Locitev, samo zato, ker se je moza navelicala, pa bo postal zgodovina,
Posledicno bo na prvo mesto ponovno prislo prezivetje, romanticna ljubezen pa bo sekundarna, domena tistih, ki si jo lahko privoscijo. Tako kot do neke mere se vedno velja v najbolj revnih drzavah.

Do tega seveda ne bo prislo cez noc. Tako kot ni niti Rimski imperij cez noc propadel. Vedite pa, da se kolapsi vseh vrst zgodijo neprimerno hitreje od vzponov. Ko enkrat zmanjka za socijalne transferije, bo marsikdo hitro zacel drugace plesati. In razmisljati.


39 letnica z 20 let delovnih izkušenj za tekočim trakom al pa kot navadna prodajalka in povrhu še socialni probem, in ti misliš da si predobra za 43 letnika?? Štos leta…
Mal si preber tle gor , da ste babe po večini pri 40 ih že pogreb, dedci ki damo kaj na sebe, pa še vedno cvetimo in si lahko privoščimo 10-15 let mlajše, mladostne…keri butl se bo pa ukvarjal z gnilimi 40 letnicami…
[/quote]

Thorči ko boš mene spoznal boš drgač razmišljal. Pejva že na tist najin kofe:-)
Vabilo še zmer velja:-)


Koga bi ti v drek potiskal, samooklicani drkedzija? V tem trenutku imam 14 let mlajso, ce te ze zanima. Pa se edina mi ni. Kaj imas pa ti? Komu si pa ti zanimiv? Ko ze po tem vrednotis “kategorijo” moskega? Vidis kako si se zazankav? V poskusu, da mi me pokazal kot “nezanimivo kategorijo za 14 let mlajse”, kar splon ni bila tema!, si sam sebe jasno in glasno okarakteriziral kot zenskam nezanimivega pezdeta. In to ne kot nezanimivega za 15 let mlajse. Ne, kot nezanimivega za katerekoli, magari 10 let starejso. Nobena te noce! Kapis? To je TVOJA logika. Ne moja! Po taksnih izjavah vidim kako zlagan zafrustriran kaliber si. Sick… ;(

In, ce se vrnem na temo, seveda ne manjka moskih s 15 let mlajsimi partnerkami. Vseeno pa vsi vemo, da ne gre za pravilo. Gre za izjeme. Obicajno dobro situirane tipe. Med njimi pa so tudi cisto povprecni. Splet okoliscin. Ne le da poznam pescico taksnih tipov. Redno se mi dogaja, da me imajo za mlajsega. In vem kaksno je nadaljevanje. Enkrat taksno, Drugic drugacno. Kot ze napisano.

Pa saj je logicno. Negativna reakcija 30-letnice, ki da moskemu na pogled npr. 35 let, kasneje pa zve, da jih ima 45, je popolnoma razumljiva, ce si slednja npr. zeli ustvariti druzino. Seveda ne velja za vse. Kot ze napisal, bolj ko je tip on in sploh, vecja je verjetnost, da se bo z razliko v letih sprijaznila. Sploh, ce je za vogalom ne caka 5 drugih kandidatov!!! Vse to je pomembno. Tako kot ostalo kar sem v postu malo vise ze napisal.

Enkrat sem naletel na blog tujca, PUA, ki je serijsko podiral ljubljanske studentske. Izpostavil je ravno to, obsedenost vecina studentk s starostjo tipa. Dogajalo se mu je, da bi punca MED samim seksom postala ‘hladna’ (da ne grem v podrobnosti), ko bi ji povedal, da ima kolikor se spomnim kaksnih 35 let.

Če bi bil všečen tip, ne bi iskal informacij na MONu, ampak bi se ženske lepile nate. Kaj bi z moškim, ki očitno čepi za računalnikom in pojma nima kje bi našel žensko?! Nima veze koliko si star, enostavno si nezanimiv, tako da predlagam, da znižaš kriterije in priletiš nazaj na zemljo.


Jaz sem 20 let mlajša in iščem točno takšnega moškega kot si ti za resno zvezo. Če te zanima več mi piši na:
[email protected]


Jaz sem 20 let mlajša in iščem točno takšnega moškega kot si ti za resno zvezo. Če te zanima več mi piši na:
[email protected]
[/quote]

Dedka iščeš?:)

tako je. sami wannabe jebachi tu, ki poizvedujejo, kako do babe.

Ah sej pa kva pol če tle sprašuje?? Lohk se tle gor kašna najde.

Točn tko, tistga ki izgleda mlajši ga mlajše bejbe opazijo.

Podpis. Deci ki izgledajo mljaše imajo mlajše.

Hvala qurcu na udarcu, sm se oddahnil, ker sem imel v povprečju vedno mlajše ženske, razen dveh izjem za dolčkanje, ko sem jih moral jst učit prilagajanja na butanje, zgledam 15 let mlajši, kot sem dejansko, hehe…..

Te berem in vidm da si meu velik žensk, tko da si mogu zgledat dobr, verjetn tut zdele.

New Report

Close