Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Kako do 9, 10 let mlajše bejbe?

Razgledanost, dobro finančno stanje, vedno prinaša uspeh tudi na drugih področjih. To velja za moške in ženske ne glede na starost ali “lepoto”.

Ostali, ki nismo razgledani, dobro finančno stoječi, moramo biti žal dovolj samokritični, da vzamemo tistega, ki je vsaj dober in pošten človek do sebe in do nas, če tudi nima dobro službo in izobrazbo. Saj sanjati je lepo. Samo sanje ti lahko prinesejo depresijo. Človek prvo si iskreno povej kdo si. Potem pa išči in ne sanjati. Sanje uresničujejo drugi ljudje, kjer za nas ni prostora, uporabljamo pa njihove sanje vsak dan.

Kako pa vzdrzuje dvo dnevno brado?
[/quote]

Haha, glej, ne vem, kako se taki 3mm bradi reče, pač nikoli se ni zjutraj bril z žileto, ampak s strojckom, ki pusti par mm dlak.

Ne nabijaj!
Stara sem 40 let, magistrica fizike, negovana, zabavna, ljubim hitro vožnjo in športne avtomobile, obožujem adrenalinska potovanja … in ne boš verjel, koliko “butlov” se vrti okoli mene, …. in to “butlov”, ki veliko dajo nase, so vplivni in uspešni, pa sem jim bolj zanimiva, kot pa 15 let mlajša ‘konkurenca’ …
Kaj naj ti rečem?
Mogoče nisi dovolj izkušen, ampak …. važna je energija in karizma, ki jo ženska izžareva … in ne leta, ki jih ženska nosi!
Bo šlo?
[/quote]

Ah daj spet ena, ki misli da je boljša od 30 letnice. Daleč od tega da si jim zanimiva pa bodi negovana kokr češ.
Js 40 letnice nebi imel, mlajše so bolj top.

Ne nabijaj!
Stara sem 40 let, magistrica fizike, negovana, zabavna, ljubim hitro vožnjo in športne avtomobile, obožujem adrenalinska potovanja … in ne boš verjel, koliko “butlov” se vrti okoli mene, …. in to “butlov”, ki veliko dajo nase, so vplivni in uspešni, pa sem jim bolj zanimiva, kot pa 15 let mlajša ‘konkurenca’ …
Kaj naj ti rečem?
Mogoče nisi dovolj izkušen, ampak …. važna je energija in karizma, ki jo ženska izžareva … in ne leta, ki jih ženska nosi!
Bo šlo?
[/quote]

Tipična mona ki misl da lahko konkurira 30 letnicam. Odrasti že enkrat in se sprijazniti, da si starejši želimo mlajših.

Takole, bivša je mlajša 11 let od mene in enako starih kot je ona sploh več ne pogledam, le še mlajše, njej za inat. 🙂

Una zgoraj se pa kar naj tolaži, pri 39. ali koliko je že napisala je zanimiva le 60 letniku, to kar ona piše ne obstaja.

Točn tko, 39 letnce so zanimive sam 60 letniku.

Če si pameten, boš ostal sam, popestriš si pa lahko dneve z mlajšimi in starejšimi. Če pa bi vseeno rad osebo, ki ti nekaj pomeni, pa ne išči z toliko let razlike, razen, če bi rad bil čez nekaj let spet sam.

Si ne predstavljam imet tolk starejšega dedca. Meni niste privlačni. Pa na srečo me tudi oblegajo samo tipi mojih let ali mlajši in ne stari dedci.

V svojem okolju vidim kar nekaj parov, kjer je ženska starejša tudi 10 in več let. Skupaj so že več let, nekateri imajo tudi skupne otroke, zgleda, da zveze funkcionirajo. So pa vse te ženske fit, negovane, razgledane, niso neke neopazne sive miške. Meni se sicer zdi (to je samo moje mnenje), da smo drugače ljudje naravnani tako, da nam je (večini) najbližje približno naš letnik in naša rasa. Se spomnim, ko smo 20 letnice hodile po takratnih popularnih diskačih in srečevale gospode srednjih let, ki so nas vabili na pijačke, kako so nam šli na živce. Ena je kar vsakega ata klicala. Tako daleč, da bi katera ugotavljala finančno stanje ni prišlo. Res pa je, da takrat še ni bila taka socialna stiska kot danes.

Se spomnim, ko smo 20 letnice hodile po takratnih popularnih diskačih in srečevale gospode srednjih let, ki so nas vabili na pijačke, kako so nam šli na živce. Ena je kar vsakega ata klicala. Tako daleč, da bi katera ugotavljala finančno stanje ni prišlo. Res pa je, da takrat še ni bila taka socialna stiska kot danes.

Kaj naj rečem? Glupe do amena.

Nekaj tisoč pametnih punc pa popoldne, recimo dvakrat tedensko, naredi kakšno masažico, pa pade še več kot pol (sicer bedne) plačice…

Ja, mlade punce se delijo na pametne (sicer velika manjšina), ter glupe. Ki bodo do smrti delale za 570 – 670 evrov, ter pri 35-ih začele loviti tipe z polno denarnico. Ki jih je vsak dan manj…

Na portalih za parčkanje. Navedena je starost oseb ženskega spol in potem lahko filtriraš in začneš hoditi na zmenke. Mogoče ti uspe.

Tudi 39 + letnice, raje pogledamo in se družimo z mlajšim moškimi, tam vse do 30 leta.
Mladostna energija, polni adrenalina, vse napeto, gladka koža, sijoči lasje, lepi zobje, kar buhtijo od testosterona … in takega mladca imeti v postelji … je za žensko poezija.
Ob mlajšemu moškemu ženska zacveti in kar je najbolj pomembno mlajši so vzdržljivi (kondicija) in polni adrenalina, kar ženski dá nov zagon.
Torej ….. mlajše je slajše.
40 in več letniki so itak že obrabljeni in že malo dišijo po cipresah. Pa tudi gube za ušesi so vedno bolj izrazite.
Kaj češ delati z robo, ki se počasi bliža koncu roka uporabe!
Tipi so do 38 leta še nekako zanimivi, potem pa začnejo pešati …. ali si to priznajo ali ne.

Ob branju vseh objav me je spreletel srh in sprašujem se, če si bom po dopustu, ki ga trenutno imam, sploh še upala na cesto in v službo, da ne bo komu slabo, ko me bo videl, obrabljeno in gnilo 43 letnico.
Res ne vem, kdaj so se odnosi med ljudmi tako kruto spremenili, da se gleda samo in zgolj na popolnost zunanjosti ter debelo denarnico in so vse ostale človeške kvalitete povsem nepomembne in sta ljubezen ter zaljubljenost, ko začutiš mravljince v trebuhu, nekaj tujega in neznanega ali pa namenjena le še popolno lepim, brez vsake napakice…

Pred tremi leti sem postala vdova z otrokom in lahko rečem, da me drugi moški po njegovi smrti niso zanimali pa nisem bila v nobeni depresiji, normalno sem z otrokom živela naprej, ob lepih spominih na mojega dragega in seveda mnogih prejokanih nočeh.
Bil je dober človek, meni zelo privlačen, znal me je nasmejat, zame in za najinega otroka bi šel na konec sveta, jaz pa zanj, razumela sva se in se podpirala, zame je bil najlepši moški na svetu, ker je bil vse, kar sem prej naštela in več pa ne zaradi njegovih prijaznih modrih oči, lepe postave pač pa zaradi karakterja in velikega srca.

Zdaj sem začela pogrešati topel moški objem, nežne ustnice na mojih, tihe pogovore med rjuhami, občasno skupno preživljanje prostega časa ampak ob takšnem mišljenju moških mojih let in še celo starejših, ne vem, če bom še kdaj koga pogledala v oči brez, da bi se počutila grdo in gnilo zaradi svojih groznih 43 let, zaradi parih gubic in morda rahle gravitacije tu in tam. Res, kako si drznem biti že toliko stara in smetiti na tem svetu s svojo nepopolno pojavo….

Vsekakor nisem mislila nikogar tujega spustiti v hišo, ki sva jo ustvarila z možem in nikoli se ne bi obesila na nikogar s svojim otrokom, kar je očitno prepričanje za nas, samske mamice z otroki. Imam svoj denar, svojo hišo in svoj avto, zaslužim toliko, da normalno živiva z otrokom in ne bi marala imeti nekoga zaradi denarja, popolnosti, statusa in ne vem česa še…

Zaželela sem si le moške bližine, nežnosti, strastnih poljubov, seksa, pogovorov in skupnih uric nekajkrat na mesec, morda kdaj kaj več, če bi bilo zares lepo med nama. Ampak ob odnosu, ki ga imajo moški v teh objavah in verjetno jih je še mnogo enako mislečih, me mine, da bi sploh poskusila pogledati okrog sebe.

Brez pravih vrednot, brez sočutja do sočloveka, ljubezni, topline in dobrote, bo šla ta družba k vragu, brez človečnosti bodo na svetu čez nekaj desetletij le še “roboti”, v vsej svoji popolnosti in mladosti ipd, brez vseh čustev in notranje lepote, ki sije tudi navzven. A ni to žalostno?

Aja, pa menda nisem grda, tako vsaj pravijo, nisem pa popolna niti si ne želim biti. Sem pa ženstvena, nežna, prijazna, razgledana, polna energije, ki pa jo bom raje porabila za kakšne dodatne hobije, za sprostitev v naravi s svojim otrokom kot pa da bi se ukvarjala s takšnimi zmazki od moških, ki nimajo v sebi nobenih kvalitet.

Bedaki, samovšečneži in nezreli moški … gledajo na videz ženske, ker njim je pomembna svetleča embalaža in ne vsebina.

Sposobni, samozavestni in zreli moški … gledajo na vsebino, ker vedo, da embalaža ne odseva prave vrednosti, ter dá/ nudi le momentalno zadovoljstvo.
In kar je najpomembnejše … embalaža je uničljiva, ter podvržena gravitaciji Zemlje.

se pravi 4 leta razlike in tako zvišani kriteriji pri moškem..če si ti recimo 30 in je tip 35, je lahko totalni primitivnež in neizobražen, brez energije..plešast, siv ******…če pa je ŽE 39 mora bit pa visoko izobražen, razgledan, poln energije, športnik, ne siv, ne plešast….
[/quote]

Nikjer ne pišem, da me zanima 35 letnik brez energije, neizobražen, ki iz sebe ni naredil nič. Kar tudi obrazložim v postu, ki ga nisi citirala. Pač, nekatere lastnosti so proporcionalne starosti. In 42 letnik me zanima samo izjemoma z lastnostmi, ki izrazito pritegnejo, sicer je nezanimiv že zaradi starosti. 35 letnikov z ustreznimi lastnostmi je pač več. Sicer pa res ne vem, zakaj vas tako moti, da imam visoke zahteve do potencialno bistveno starejšega partnerja. Sama pač imam to srečo, da imam široko ponudbo. Tudi ne rabim iskati providerja, ker sem sama dobro situirana. In če 42 letnik ne bo boljši od 37 letnika, ga pač ne bom izbrala, pa pika. Aja, 42 letnik ne bi rad imel le 32 letnice, ampak bi rad, da za njim leta vsaka 32 letnica.

Itak bom pa izbrala partnerja, katerega bom ljubila. In da se zaljubljenost razvije v ljubezen, je pač potrebno ujemanje. Mene pač ne privlači nasprotje.

Tako razliko imava midva. Začela pa sva že toliko let nazaj, da so imeli vsi polna usta da sem z njim zaradi denarja, on pa zato da se lahko pohvali da ima mlajšo.


39 letnica z 20 let delovnih izkušenj za tekočim trakom al pa kot navadna prodajalka in povrhu še socialni probem, in ti misliš da si predobra za 43 letnika?? Štos leta…
Mal si preber tle gor , da ste babe po večini pri 40 ih že pogreb, dedci ki damo kaj na sebe, pa še vedno cvetimo in si lahko privoščimo 10-15 let mlajše, mladostne…keri butl se bo pa ukvarjal z gnilimi 40 letnicami…
[/quote]

Keri kreeeeten si ti. Tako kot čisto napačno sklepaš o meni, tudi o vsem ostalem, zato je škoda mojega komentarja. Z kreeeteni se pač ne ukvarjam. Nikoli se nisem, naredim obvoz.

Sploh mi ni jasno v čem je problem…43 letnice se ukvarjajte z 33 letniki, mi se bomo pa z 33 letnicami…volk sit in koza cela…

Keri kreeeeten si ti. Tako kot čisto napačno sklepaš o meni, tudi o vsem ostalem, zato je škoda mojega komentarja. Z kreeeteni se pač ne ukvarjam. Nikoli se nisem, naredim obvoz.
[/quote]

Pa še to, vi rabite tolk mlajšo, zato da je še neumna zraven ali pa vsaj nerazgledana in naivna, ker ste butli. To sem ugotovila že po temle pisanju.

Keri kreeeeten si ti. Tako kot čisto napačno sklepaš o meni, tudi o vsem ostalem, zato je škoda mojega komentarja. Z kreeeteni se pač ne ukvarjam. Nikoli se nisem, naredim obvoz.
[/quote]

Eh, ne jemlji si k srcu to Thorovo napihovanje. On rabi pozornost.
Postaja senilni starec, z prenapihnjenim egom in dobro zavedajoč, da po zrelosti ne dohaja sovrstnicam …

Pa še to, vi rabite tolk mlajšo, zato da je še neumna zraven ali pa vsaj nerazgledana in naivna, ker ste butli. To sem ugotovila že po temle pisanju.
[/quote]
Je izbrana pamet na enem mestu!

Pa da še dodam…ko imamo obletnice z OŠ in SŠ, lohk samo rečem buhpomagej, če delam primerjavo v ohranjenosti med M in Ž…babe dajte si že priznat da se starate hitreje od nas…poleg tega je dost več zapuščenih 40 letnih babnic kot dedcev…edino ločenke, samske in izobražene, razgledane, športnice itd, še dajo nase nadpovprečno…
Ni za brezveze pregovor da je treba v štartu izbirat anoreksično babo, ker se skoraj vsaka slej ko prej v vezi zredi oz zapusti…

Koliko od teh pa je srečnejših od tebe? Grem stavit, da skoraj vsi in vse.
Koliko od teh pa je pametnejših od tebe? Vsi?

… da se zapustijo in zredijo babe, ki nimajo ob sebi pravega žrebca, ampak luzerja!
Ob pravem moškem bo ženska cvetela in žvrgolela, ter mu bo vedno in povsod želela ugajati. Ob pravem moškem ima ženska vedno mehka kolena in vročo glavo.
In takega nobena ne želi izgubiti, ker vé da je zaželjena roba na trgu povpraševanja in ponudbe. Žal pa so dobri in kvalitetni moški – zelo redki!!!

Bedaki, samovšečneži in nezreli moški … gledajo na videz ženske, ker njim je pomembna svetleča embalaža in ne vsebina.

Sposobni, samozavestni in zreli moški … gledajo na vsebino, ker vedo, da embalaža ne odseva prave vrednosti, ter dá/ nudi le momentalno zadovoljstvo.
In kar je najpomembnejše … embalaža je uničljiva, ter podvržena gravitaciji Zemlje.
[/quote]

Pa še res je.
Samo sej vidiš, kaj zgoraj pišejo. Žensko vidijo samo še kot bankomat. Češ, če se ne prodaja je pa glupa. Če se ne bo sama prodajala, jo bom pa jaz, pa služil na njen račun. Razmišljajo kot opice in groza me je takih ljudi, ki so ljubezen in seks privedli na nivo stvari, robotike, brez čustev, površinko in materialistično gledanje. Taki ljudje so strah in trepet, bolj zreli za vrnitev nazaj v džunglo, kot pa za življenje v civilizaciji.

New Report

Close