Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako kaj izzivate?

Kako kaj izzivate?

po mojem jih sploh nimaš…

… mislim jajc (:-P)

bistvo je očem nevidno, ja….

… pač uporabiš druga čutila :-)))

blagor tistemu, ki bo danes pokukal pod te tvoje hlačke ;-)))

bi rekel, da hlače…

Če se pa motim, pa toliko bolje ;-))))

lepo od tebe, da mu privoščiš ;-)))

če nismo fauš, je za vse dost (:-P)

S pogledom!

hipnotiziraš?? (:-P)

NE ZNAM IZZIVAT NA TAK NAČIN.

JE PA RES, DA JIM NISEM TIHO.
PA ZATO VELIKOKRAT KOMU “ODKRIJEM” POKROVKO.-)))

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Saj ta tihe pa itak niso zanimive.

Punca mora malo bremzat, da pol še bolj paše ko bremze popustijo…

Heh

hahaha… sem mislil, da je tema namenjena seksualnemu izzivanju, ne tistemu, da te pol en vseka za uho… (:-P)

Včeraj, zadnja ura dneva se je iztekala. V prijetnem kafiču ob taboljši pijači :-))) Kolega pravi, naj ga neham tako gledat, ker ga kurim s takim pogledom. Seveda mi je moral natančno pojasnit in demonstrirat, kako sem gledala. Z malce priprtimi očmi, saj veste, kot da zoomiram ;-)))
Pa to počnem nehote in nevede, mislim, da je to znak popolne koncentracije :-))
No, če nanj to dobro vpliva …. mogoče poskusim še na kakšnem ;)))

A te pa ni dovolj, da gledaš enega s takim pogledom?? (:-P)

a ni dobro imet več želez v ognju??? Hm, očitno nimaš več krize doma, da postavljaš tako nenavadno vprašanje ;-)))

hahahaha…. kriza je takšna, kot jo dojemaš…. Mi je prav fajn zadnje cajte (:-P)

Meni je včeraj rekla moja prijateljica, ko sva se dobili na kavi, “mater če bi bila dec, bi te zdele takoj zvlekla nekam f….”
In sploh nisem bila oblečena kot imaš opisano ti, taka itak nikoli nisem…pa tudi ne izzivam, sem prej nedostopna, kot odprta…pa kljub temu vidim moške poglede, ki se slinijo…in ženske, ki se kisajo;))le zakaj hudiča se sprašujem;))

Jaz tudi vedno rada pogledam dobro žensko, tako, ki ima nekaj na sebi in v sebi, ko greš mimo nje, rečeš, ***** je dobra baba, še mojemu rečem, poglej, ta je vredna greha;))…enako velja za moške…in sploh ni pomembno mini kikla… vedno pravim, važna je celota, če si razumel si, če nisi, preveč besed za razlagat…

ja, v zadnjem odstavku si zadela bistvo … to je to … in pika 😉

ja… ampak z obleko se da vseeno marsikaj poudarit!?

Jaz bi raje napisala , da se, da z obleko marsikaj nadomestiti…tistim, ki jim je to potrebno;))

Seveda. Ne moreš na tangice pozabit, ki gledajo prek roba hlač, kajne? :-))

pa tudi odvisno, kdo je soigralec … če je to nekdo, za katerega veš, da bo igral le eno igro, potem pač ni potrebno ravno nevemkaj … medtem ko če gre za “resno” zvezo – thja, tam pa se itak ni težko trudit, ker to počneš z veseljem, ker je vse vrnjeno, pa ne le enkratno … tudi izzivanje z oblačili (oz. brez njih) sodi zraven

Lepo se vsekakor oblacim v prvi vrsti zase.

Prepricana sem, da v tistem v cemer se jaz pocutim sexy tudi drugim izgledam tako. Lahko je tudi to ena obicna trenerka za sprehajanje vsa posvinjana ob blata :))))
…enkrat sem slisala ene, ki so sedeli na klopci v parku, ko sva se s psom vracala s sprehoda, ko je eden rekel, glej kaka baba :))) pa sem bla v navadni ohlapni trenerki, majcki, brez make upa in s spetimi lasmi 🙂

no vidiš to je to…če imaš imaš, če izžarevaš vse to, svojo celoto na pravi način… potem je to res to…ko ti reče nekdo uvaoooo..kakšna baba;))ne rabiš met minice ali ne vem kaj.

ne…. uf ;-))))

:-)))
Naj neham izzivat, sem pravkar dobila pod nos. Ker pred šefom paradiram v taki topli zimski flis varianti. Če je pa tak mraz 🙁

New Report

Close