Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako kaj izzivate?

Kako kaj izzivate?

po mojem te hoče videt paradirat brez tople zimske flis variante ;-)))))

he he takoj ko začne kurit 😉

Evo, danes sem bila pa taka…ni bilo treba v službico, jupiiiiiii in dež pada ko sto hudičev in kaj drugega kot nase navlečti živo rumene hlače in palerino, vse v stilu, bolj gremo po lužah, manj bomo mokri…,za piko na i še ljubke škorenjčke… , da se me ja vidi in gremo na jutranji sprehod, avtomobili trobijo, psi bevskajo, zdaj pa res ne vem, le zakaj hudiča, mar sem jih izzivala;))?!
Ne jaz že ne, moj pes bo kriv, on vedno šarmira vse živo, jaz pa že mislila, da kako jih jaz ganem, da mi trobijo po cesti;))…saj, ko bi vedeli, da sem spodaj brez vsega, pa verjamem, da bi bila še jaz uržah za kakšno nesrečo;))…

In tudi tokrat je dokaz, da sploh ni važno v kaj si oblečen, važno je kako to “nosiš”, drugič pa poveznem nase vrečo od krompirja, pa da vidimo reakcijo;))

To moraš meti v sebi…

Nimajo vsi (e) take sreče kot jo imaš ti!

Točno to, to imaš ali nimaš…drugega ni…

In kaj manjka tebi, srečko srečkovič;))

Denar, zdravje, sreča, dobra lulika…

Visokih pet ne nosim ker sem ze tko visoka…minik tud ne nosim ker mi niso vsec..make-up..je pa cist odvisno kaj je zate privlacno pa kaj ne. Men osebno ful mocen in poudarjen make-up ni za povsod, ok obcasno za zvecer..ampak za cez dan za po mestu pa ne.

www.studentarija.net

napaka…preveč si želiš naenkrat in potem ni ničesar;))

No, pol bi pa samo pri zadnji stvari ostal, hahaha

poglej poglej! V vsem se strinjata, očitno imata druga drugo zelo v čislih

nak, ne morš iz svoje kože … niti nihče drug … ko imamo malo, bi več … ko imamo še več, bi pa že vse ;-))

Če bi se dalo vse in še kaj zraven!

nisva ravno skromna, no 🙂

Kir napisal:

Denar, zdravje, sreča, dobra lulika…

No dejala sem ti da si želiš preveč naenkrat in zato nič ne dobiš…in nato si si zaželel le zadnjo željo…dobro luliko…
Zdaj ti povem nadaljevanje…vidiš, ko boš dobil le to zadnjo stvar, boš dobil že skoraj vse, dobra lulika te bo naredila srečnega, zdravega…in če bo ta dobra lulika še bogata, še polno denarja, če jo boš znal zmešati;))…no mal heca mora biti, ker si dons tako čimeren…haha…

Včasih se splača biti skormen mar ne in potem dobiš ob eni stvari še vse ostalo…vidiš dragi, sam mal pameti v roke in gre;))

Te berem in vidim, da jo zbadaš tole diskretnost, da jo poznas…je mogoče to backa kir??Kajti jaz jo berem tule prvič in lahko rečem, da je ne poznam…čisto lahko pa je katerekoli nick iz preteklosti…ampak mene to ne moti, naj bo, se sploh ne obremenjujem s tem!

Najbrž so mislili na psico… :-))))

očitno sva dva…

… ko bi le bilo tako preprosto …

le česa vsega me boš še naučila??? Morda, ja

Ne, ni ona. Zakaj si prišla na to misel? Ona je bila čisto drugačna – veliko nežnejša, prijetnejšamanj diskretna in sploh oh, saj veš. Sploh pa ne vem katera je

Čisto preprosto je – prineseš mi denar, pozdraviš dušo, me osrečiš, dobro luliko itak že imaš! Mi je ne bi dala vsaj enkrat probat?

to je kot varacija na Pavčkovo Preproste besede :-))

očotno ja!

New Report

Close