Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako kaj izzivate?

Kako kaj izzivate?

Dekleta,kako izzivate moške,da vas “požirajo “z očmi.Minike,visoke pete,privlačnim make upom…?

izzivat pa ni lepo ;-))

..:))), nič od naštetega……………..ponavadi z možgani.

Uau,zanimivo,kako,opiši malo ta erotična zapeljevanja?Naj bo vroče.

Ojla Caramela kako kaj inštukcije angleščine?Kaj ponavljata vročo urico iz prvega pouka?

najbolj učinkuje tak doooooolg pogled ;-)))

Kaj pa z zunanjostjo?

žan, bistvo je očem nevidno :-)))

danes sem brez hlačk he he he … je to zunanjost al notranjost???

To je vzburljivo.Pa imaš miniko ali …?

Mater kaj šele bo, ko pridemo do notranjosti?!?

tista je pa sam za enga :-)))

Daj no daj! Še moj ni registriran le za eno luknjico, hahaha

Pridi, pa vidi!

KIR, vem, da se sliši neverjetno … še sama sebe ne prepoznam ;-)))

Saj to ti govorim! Sedaj si misliš, da je namenjen samo in edino njemu. Ko bi ga pa imela v rokah, dvomim da bi se branla nataknit..

No…kako še rada izzivaš in spravljaš moške v napetost?

Kir, demagogija je kazniva :-)))

Veš kaj je največja demagogija? To, da trdiš da ti ne bi zdaj, ta trenutek pasal da ti ga zapičim. To!

A boš še tu sedaj vse podoldajčkou?

Saj nisem še nobene, no skoraj, khm khm

Pa tisi neki svetski jebač majku ti…Ostavi na miru žene,očeš da dobiješ sidu ili sifilis .

Škoda, ker nisi razumel-a heca. Izzivati ni lepo, je pa nasprotno zapeljevanje nekaj zelo lepega.
Glede inštrukcij pa takole; z veseljem bi imela take inštrukcije, s tako inštruktorico, pa se bojim, da bo vse ostalo pri fantaziji…….v resničnem življenju imam namreč premalo jajc za kaj takega.
Zadovoljen-a?
Bodi lepo

ta trenutek bi pa res pasalo :-))) zaradi enega posebnega razloga, hm hm hm

In ta je?

Nenene… nene…. res ne…..
Mislim s cunjami….. to sem že davno prerasla.

Hja, tu bo zdaj kdo pripomnil, da sem se ziher postarala in zredila za 100 kil, pa ne morem več….

Nene, sem pogruntala, da na tako osnovno, da ne rečem primitivno izzivanje padejo pač bolj površinski moški….. da “pravi dedci” po mojem okusu rabijo za izziv kaj konkretnejšega….. npr. pamet. Pamet, ki jo zna ženska nucat kot orodje in kot orožje. Kot najmočnejši spolni organ celo…..

Hja, na miniko in na petke pade vsak 15-letnik….. oseba s karakterjem, ki mi lahko tudi kaj nudi, za tako bejbo samo pogleda….. jo morda tudi da dol…. to pa je tudi vse.

o ja, pa še kako je lepo… Obojestransko.

New Report

Close