Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko človeštvo leta 2019 …

Kako lahko človeštvo leta 2019 …

Še vsak starš, ki ima otroka na smrtni postelji, išče pomoč pri bogu, pa čeprav nikoli ni verjel v pravljice.

meni je otrok umrl, a nikoli nisem mislila na kakega boga, krivi so bili malomarni zdravniki!

Žal pa je meni vera ena velika gnojnica. Vera in Bog,to ne obstaja.Zaradi ver,pač je bilo nešteto vojn,to pride iz tega ker se mišljenja krešejo. Jbg,en reče da je Alaha in Ne svinjini,en reče Kristus in Da šunka in smo tam. Zato so večinoma vojne nstajale.In vedno bodo. Izhaja pa vs eiz tega,ker vera daje neznansko oporo.
———————————————————-
Vojne, ki ji imas v mislih so nastajale zaradi zlorabe religij. Ljudje, seveda NEVERNIKI so “v imenu Boga” delali grozote.

Muslimani, ki so zelo verni, ravno tako prezirajo Islamske skrajneze, ki uporabljajo hudo versko manipulacijo za ubijanje…
in najhujsi genocid ter mnozicni zlocini vseh casov v drugi svetovni vojni, so ravno zato bili tako uspesni. Hitler je svojo nacisticno stranko, tretji rajh povezal s cerkvijo in v svojih govorih omenjal, da jim bo Bog pomagal. Tako je pritegnil ljudstvo na svojo stran in se jim prikupil. Ker nekdo, ki omenja, da dela v imenu Boga, ze ne more delat kaj narobe… tako so mislili takrat. To je bila ena njegovih zelo uspesnih potez… Kasneje se je pokazalo, da Hitler ni bil noben vernik, pac pa je verjel v NARAVO in naravno selekcijo. Tako kot ti recimo, ki verjames v vesolje (sorci za primerjavo). Navdusen je bil nad dejstvom, da le dobri prezivijo. In tisti dobri so zanj bili Arijci.

Skratka ljudje nikakor nimate prav, da prave vernike povezujete s slabim. Je pa seveda res, da nikomur ne vidis v duso… zato vsak ki omenja Boga in se kriza, zame se ni vernik. To mi mora dokazat.

Jaz pa verjamem v velikonočnega zajčka. Kar tako, sem se sama odločila in to je to. Nikjer ne piše, da moram to razglašati naokrog. Vem, dokazano je, da sem človek. Tu piše, da naj bi imela nizek iq. Praviš da izmerjen, pa ne veš niti kdo sem? Sama pa se sprašujem, kako lahko človeštvo leta 2019 jemlje pravico in sodi katera vera je prava? Ali je to potrošniška vera, tisto kar nam zapovedujejo, da moramo verjeti? Lažne novice? Materializem? Kvazi znanost in njeni instant odgovori na internetu in novicah? Ha, jaz imam raje velikonočnega zajčka, svoj način razmišljanja in vero v tega zajčka, ….kaj pa sedaj sledi…linčanje?

in kje sem napisala, da me moti vaše praznovanje? praznujte, samo ne silite nas! praznujte tiho, da vas na slišim, prenehajte s tradicijo razbijanja po plehu!
[/quote]

praznujte tiho, da vas na slišim, prenehajte s tradicijo razbijanja po plehu!

A da ne bodo princesko ušeska bolela? :))) Kdo pa si ti, dete, da boš ukazovalo, kako naj praznujemo? A ko se tvoji derejo in nabijajo trapasto muziko na ves glas, je pa vse v redu?
Saj vem, toži se vam po časih, ko so komunisti vse krščanske praznike ukinili. Pa jim ni ratalo, kljub terorju, ki so ga zganjali. Tudi tebi ne bo, pa če se še tako repenčiš. V viharju se drevesa svojih korenin zavedo.

praznujte tiho, da vas na slišim, prenehajte s tradicijo razbijanja po plehu!

A da ne bodo princesko ušeska bolela? :))) Kdo pa si ti, dete, da boš ukazovalo, kako naj praznujemo? A ko se tvoji derejo in nabijajo trapasto muziko na ves glas, je pa vse v redu?
Saj vem, toži se vam po časih, ko so komunisti vse krščanske praznike ukinili. Pa jim ni ratalo, kljub terorju, ki so ga zganjali. Tudi tebi ne bo, pa če se še tako repenčiš. V viharju se drevesa svojih korenin zavedo.
[/quote]

ti pa si obsedena s svojim prav 🙂
ampak mi oz. naša mladina ne nabija muzike na ves glas, ko vi spite!
a te je sploh kdaj ob šestih ali sedmih zjutraj zbudila muzika?

New Report

Close