Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se rešiti depresije?

Kako se rešiti depresije?

Daj vsaj pogooglaj kaj o depresiji, vsaj malo osnovnih podatkov, preden pametuješ.
[/quote]
Samo zate. :)))
http://www.nijz.si/sl/depresija

Seveda ima črevesje vezo z depresijo. Ker depresija zelo vpliva tudi na telesne funkcije, kot je delovanje črevesja, želodec, bolečine v prsih, glavoboli, bolečine v mišicah, ….. Tako da ja, težave imaš verjetno zaradi depresije. Probiotiki ne bodo škodili, ampak problemi bodo res izginili ko se bo depresija umirila. In se bo!! Vztrajaj pri zdravljenju, pa bo.
[/quote]

Tudi obratno gre, črevesje namreč črpa hranila in jih pošilja v organizem, če hranil ni ali črevo slabo črpa, je lahko posledica tudi depresija.


Samo zate. :)))
http://www.nijz.si/sl/depresija
[/quote]

Najlepša hvala. Zdaj pa še sama preberi, če sama ne znaš, naj ti kdo drug, ker so lepo našteti vzroki in vsi so povezani s stresnimi situacijami, ki vplivajo na naše psihično počutje. Primer, odrezana noga ne povzroči depresije, povzroči jo pa lahko stres, šok in žalost zaradi velike spremembe na telesu, ki vpliva na življenje. Če se ti še vedno ni posvetilo, raje ne beri, česar ne razumeš in raje pojdi do kakega strokovnjaka, da ti stvar razloži na dolgo in široko. In če ne, lahko zaradi mene pametuješ naprej, saj ti izpadeš neumno, ne vsi ostali.

Kake neumnosti pa ti kvasiš? Kaj piše v navodilih? Da ne vedo, kako delujejo? Če ti ne razumeš napisanega, še ne pomeni, da ni napisano. V navodilih za uporabo je farmakodinamika vsakega zdravila jasno opisana.

Kake neumnosti pa ti kvasiš? Kaj piše v navodilih? Da ne vedo, kako delujejo? Če ti ne razumeš napisanega, še ne pomeni, da ni napisano. V navodilih za uporabo je farmakodinamika vsakega zdravila jasno opisana.
[/quote]

Čisto prav sem prebrala v navodilih za uporabo

Direktno iz navodil za uporabo: “Paroksetin sodi v skupino selektivnih zaviralcev privzema serotonina…….Delovanje paroksetina in drugih selektivnih zaviralcev ponovnega privzema serotonina ni povsem pojasnjeno. Verjetno pomagajo tako, da zvišajo vrednosti serotonina v možganih.”

Aha, verjetno… veš kaj je vse verjetno? Vse.

Nihče ni depresiven od rojstva. In vsak, ki se spopadajo s hudo depresijo rabi zdravniško pomoč, ter podporo bližnjih.
V nekaterih primerih tudi “vsemogočni” odpovejo in ljudje naredijo samomor.
Poznamo celo primere psihiatrov, ki so reševali druge, niso pa znali pomagati lastnim otrokom.
Kajti vsak človek nosi svojo zgodbo.

Retesa, kako je bilo pa pri tvoji spolnosti?

Jaz bi pa opustila ADje in poizkusila s šentjanževko. Ima kdo od vas izkušnjo s tem? Kak je bil potek in rezultat? Hvala

Sem se zamislila danes ob prebiranju te teme in je nekdo napisal, da na ADjih sploh nisi kreativen, strolien, ni navdušenja, pač ravna črta. In mu dajem prav, ker jaz sem svojo dozo zmanjšala za polovico, v roku treh mesecv zelooo počasi….. pa so se določeni simptomi spet začeli pojavljati, kot takrat, ko sploh nisem jedla ADjev. Po drugi strani sem se pa kljub paniki in anksioznosti nekako prebudila in se začela ukvarjat z novimi stvarmi, ki me veselijo. Doze nisem želela nazaj povišat, ker sem bila prav jezna, ko sem ugotovila kaj so mi ADji dali. Odvisnost in meglo v duši.

Kdo pa prav da sem jz depresivna.
Drugace pa moja spolnost.
Je ni.
Resno brez sexa ze 10let verjeli al ne tako je.
In ga ne pogresam ker se clovk vsega navad.

Šentjanževko dobite pri nas v Stični.

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjRoZ6drqzeAhWvk4sKHfREBhcQFjAGegQIAxAB&url=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.sticna.eu{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fmoli-in-delaj{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fdnevni-red{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F&usg=AOvVaw2rPC0kUOdsLI-bukBLZDZi

Pa Bogu se priporočite!

P. Simon

Rešitev je le 1, k zdravniku, ta odloči , če je treba k psihiatru, zdravila, ko je stanje stabilno in v dogovoru z zdravnikom, se zdravila ukinejo.

Na spletu vidim, da je šentjanžev čaj v gorenjskih lekarnah.
Drugo leto pa v naravo in nabirat.
Jaz sem letos jo. Spim kot dojenček, ne matra me huda služba.
Je pa še za kožo, pljuča itd.

višek te njihove nesposobnosti je pa v tem, da sploh ne vedo, kako delujejo in je to v Navodilih za uporabo tudi napisano. Vedno preberem Navodila za uporabo, vedno. In ko to preberem, vržem vse direktno v smeti, ker je cilj edino in samo represija in uničevanje, uničevanje in uničevanje možganov!!!!!!!!!!!!!!!

Kurccc jih gleda…. To je tko, kot bi se pritoževal, da ne vidiš dobro nečesa, potem bi te pa oslepili… itak da se potem ne boš pritoževal, da nečesa ne vidiš, ker NIČ NE VIDIŠ. Isto je pa tole….

Samo ljudje ste preveč zabiti,da bi to dojeli. Zato pa so vsi kot zombiji…. brez duše, čustev,…. pameti… kot roboti s spranimi možgani. Debesedno hlapci in sužnji, ki 24 ur na dan delajo in garajo… imajo pa manj kot tlačani, čeprav se zaradi napredka znanosti naredi 100 krat več. KJE JE RAZLIKA?

Res bi lahko živeli v raju, pa ne smemo, dokler ni vsaka opica bolj sita od nas…..
[/quote]

Všečkota.
Hodim po terenu in obupujem, kaj so dohtarji napravili škode.
Za jajca obesit!


Res je, vedno bilo in bo, pomagaj si sam in bog ti bo pomagal….ta je ena ta boljših, skoraj kot tista, da bo bog poplačal.😁

Všečkota.
Hodim po terenu in obupujem, kaj so dohtarji napravili škode.
Za jajca obesit!
[/quote]A, seveda, vse so dohtarji krivi, za vso vašo neumnost. Je pa nekaj, da je vprašanje zakaj se nikakor noče naredit red in se samoklicani terapevti in kaj vem kdo še vse, ki so škodovali človeku, bodisi z zavajanjem ali neposredno z mažastvom, ne pošiljajo na hladno. Sem prepričan, da bi nekaj tisoč takih moralo sedet v zaporu, ki so bodisi resno ogrozili zdravstveno stanje bolnih in že tako obupanih ljudi, mnoge pa tudi predčasno spravili na drugi svet.

Šentjanževka je perfektna, deluje pa na AD, zato se je treba zelo pozorno opazovati in temu primerno dozirati.
Nikakor se ne sme z ADji prekiniti kot bi odrezal, temveč se doziranje zmanjšuje.
To traja in treba je biti potrpežljiv in zelo discipliniran.
Moje izkušnje so take, da šentjanževka pri tem zelo pomaga.
Ampak previdno.
Ne škodi pa pasijonka. Torej se da vzporedno poskusiti z njo.

Za odvajanje je potreben dodaten magnezij. Najbolje se v telo absorbira preko kože in to v obliki magnezijevega klorida.
Prebreri o tem na strani walter last.

Šentjanževka je perfektna, deluje pa na AD, zato se je treba zelo pozorno opazovati in temu primerno dozirati.
Nikakor se ne sme z ADji prekiniti kot bi odrezal, temveč se doziranje zmanjšuje.
To traja in treba je biti potrpežljiv in zelo discipliniran.
Moje izkušnje so take, da šentjanževka pri tem zelo pomaga.
Ampak previdno.
Ne škodi pa pasijonka. Torej se da vzporedno poskusiti z njo.

Za odvajanje je potreben dodaten magnezij. Najbolje se v telo absorbira preko kože in to v obliki magnezijevega klorida.
Prebreri o tem na strani walter last.
[/quote]
Potreben je zdravnik, ne tako kot vsako tele po svoje svetuje, veš?

Se mi zdi, da je koristno poznati domača zdravila. Sem poskusila z Meliso in ima res učinek pri meni.

http://jezusovomarijinosrce.blogspot.com/2017/12/domaca-zdravila-stres.html

A, seveda, vse so dohtarji krivi, za vso vašo neumnost. Je pa nekaj, da je vprašanje zakaj se nikakor noče naredit red in se samoklicani terapevti in kaj vem kdo še vse, ki so škodovali človeku, bodisi z zavajanjem ali neposredno z mažastvom, ne pošiljajo na hladno. Sem prepričan, da bi nekaj tisoč takih moralo sedet v zaporu, ki so bodisi resno ogrozili zdravstveno stanje bolnih in že tako obupanih ljudi, mnoge pa tudi predčasno spravili na drugi svet.
[/quote]

Kdo pa predpisuje te pripravke? Jaz?
Mene torej ne krivi, ok?

Jaz pač znam to z naravnimi pripravki, ki, pazi, nimajo stranskih učinkov, niti ne zasvojijo. Ni zombijev. Ni! Ni zblojencev, kot ti, ki imaš scvrte in še sprane možgane, ker so ti leta dopovedovali, da so oni tvoji edini rešitelji in sedaj to mantraš dalje. Ne kupim.
Ampak, hudič je, da ne zaslužim nič.
Za razliko od njih, bo šlo?
Da se razumeva, za tvoja “zdravljenja” pa prispevam tudi jaz! Zato, da si mi tiho, ok!


Katero potem? Tu v tej in sosednji temi o depresiji ste natrosili že več kot tridest različnih stvari od žvepla naprej, če odštejemo tekec, deklanje n sebi in pogled vase? Kako potem, najbolje da kar vse vzamejo naenkrat ali komu od vas verjet?

Po kakem ključu naj bi to šlo, ker vsem, ki priporočate neke žavbe je pa skupno to, da nimate izobrazbe v potrebni smeri, tudi osnovne ne in pljuvate po zdravnikih, ki se leta šolajo in praktično izobražujejo? Prav tako nimate osnovne predstave o tem, kako hudo stanje je lahko depresija.


Potreben je zdravnik, ne tako kot vsako tele po svoje svetuje, veš?
[/quote]

A ta, ki jih je predpisal, splošni?
On je pa res posvečen v tej smeri. Hahaha!
Ljudje se odvajajo sami, v povezavi s tistimi, ki so že sami šli skozi to.
Se pa strinjam, da bi morali zdravniki to znati. Pa nimajo pojma. Boli jih za stranske učinke, še poznajo jih ne.
Če še ne veš, bonbončke talajo po tabelah. To zna vsak, ki bere dol.znake.
Ni treba biti dr splošne prakse. Butelj po njihovo. Vsaj med sabo se tako nazivajo, če še nisi slišal, si pa sedaj.

Kdo pa predpisuje te pripravke? Jaz?
Mene torej ne krivi, ok?

Jaz pač znam to z naravnimi pripravki, ki, pazi, nimajo stranskih učinkov, niti ne zasvojijo. Ni zombijev. Ni! Ni zblojencev, kot ti, ki imaš scvrte in še sprane možgane, ker so ti leta dopovedovali, da so oni tvoji edini rešitelji in sedaj to mantraš dalje. Ne kupim.
Ampak, hudič je, da ne zaslužim nič.
Za razliko od njih, bo šlo?
Da se razumeva, za tvoja “zdravljenja” pa prispevam tudi jaz! Zato, da si mi tiho, ok!
[/quote]
Ti multinično zanš, kot vsako tule, le d vsako različno. In katero je to potem pravo, tvoje multinično, ali ta stoto multinično z nečim povsem drugim?

Je pa tako, kaj delate sebi, je vaša stvar, ko pa zavedete nekoga drugega, pa ni več le vaša stvar, ampak ste nekomu naklepno škodovali.

A ta, ki jih je predpisal, splošni?
On je pa res posvečen v tej smeri. Hahaha!
Ljudje se odvajajo sami, v povezavi s tistimi, ki so že sami šli skozi to.
Se pa strinjam, da bi morali zdravniki to znati. Pa nimajo pojma. Boli jih za stranske učinke, še poznajo jih ne.
Če še ne veš, bonbončke talajo po tabelah. To zna vsak, ki bere dol.znake.
Ni treba biti dr splošne prakse. Butelj po njihovo. Vsaj med sabo se tako nazivajo, če še nisi slišal, si pa sedaj.
[/quote]
Ah kje pa, zdravniki ne morejo imet pojma s toliko študija, ti ga imaš, ko si neizobrženo.

Vsako nelagodje ali otožnost še ni depresija. Tukaj je edini naslov zdravnik, poleg tega pa lahko tudi sama ogromno storiš. Predvsem koristi red in disciplina. Torej poskrbiš za dovolj spanja, ob istih urah ista opravila, pestra hrana, veliko tekočine, dvakrat dnevno sprehodi…
Ogromno lahko storiš sama.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close