Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se rešiti depresije?

Kako se rešiti depresije?

Sem se zamislila danes ob prebiranju te teme in je nekdo napisal, da na ADjih sploh nisi kreativen, strolien, ni navdušenja, pač ravna črta. In mu dajem prav, ker jaz sem svojo dozo zmanjšala za polovico, v roku treh mesecv zelooo počasi….. pa so se določeni simptomi spet začeli pojavljati, kot takrat, ko sploh nisem jedla ADjev. Po drugi strani sem se pa kljub paniki in anksioznosti nekako prebudila in se začela ukvarjat z novimi stvarmi, ki me veselijo. Doze nisem želela nazaj povišat, ker sem bila prav jezna, ko sem ugotovila kaj so mi ADji dali. Odvisnost in meglo v duši.
[/quote]
Čestitam ti iz srca in upam, da boš počasi skočila iz tega objema.
Preberi, kako si sama še dodatno pomagaš pri tem, sploh z mgcl transdermalno, pasjonko in z dodajanjem šentjanževke po malem.
Dozo pa zmanjšuj zelo počasi. Izhajaj iz sebe, kot ti bo ustrezalo.


Pa ti “nevrolog s tirolske” si se pa ja tako pompozno poslovil s foruma, takoj zatem pa čisto znorel in pokradel vse vzdevke po forumu kar se jih je dalo in samo še ti nekaj dni pisal blodnje in napade po celelem starševske čveku?😁


Čestitam ti iz srca in upam, da boš počasi skočila iz tega objema.
Preberi, kako si sama še dodatno pomagaš pri tem, sploh z mgcl transdermalno, pasjonko in z dodajanjem šentjanževke po malem.
Dozo pa zmanjšuj zelo počasi. Izhajaj iz sebe, kot ti bo ustrezalo.
[/quote]
Jebo vas objem, budale zarukane….jaooooo😁


Ah kje pa, zdravniki ne morejo imet pojma s toliko študija, ti ga imaš, ko si neizobrženo.
[/quote]

Le tolaži se, če ti tako bolj ustreza. Glavno je, da si ti zasvojen, čeprav ne smeš piti.
Ter omejen za številne normalne dejavnosti, ki bi tvojim letom bile normalni vsakdan.
Tako si pa večno naskakujoč svoj cilj, ki ga redno fališ in padeš na rit! Se mi smiliš.

Le tolaži se, če ti tako bolj ustreza. Glavno je, da si ti zasvojen, čeprav ne smeš piti.
Ter omejen za številne normalne dejavnosti, ki bi tvojim letom bile normalni vsakdan.
Tako si pa večno naskakujoč svoj cilj, ki ga redno fališ in padeš na rit! Se mi smiliš.
[/quote]
Jaz res ne pijem, pa ne zaradi tega, d bi bil zasvojen, ampk ker sem kot mlad bil aktiven šortnik v borilnih športih in tudi zato, ker sem se vedno bolje počutil s trezno glavo.

Vsemu kar se čudim, je vaša brezmejna neumnost in vsiljevanje svojih plitvih prepričanj rekla kazala in še malo dodala, drugiim. Nasprotujete pa primitivno izobraženim ljudem , kot so zdravniki, ki jim v vedenju o človeku samem in zdravju človeka, ne sežete niti do nožnih prstov. In dobesedno znorite, ko ni upoštevano vaše, kar pa so dejansko znaki sociopatskih motenj, ne?

poskusi z eft metodo, ampak moraš biti vztrajen- vsak dan- redno. lahko kupiš tudi cbd kapljice. bojda pomagajo. jaz ne vem, ker jih še nisem kupila. če si verne narave, greš lahko tedensko v cerkev ali v krog prijateljev Bruna Groeninga.


A bi znal kdo od vas multiničnih brezosebnih bitij, katerega od vaših stotih navetov izbrat, ker je res “pravi”?😁 Ker če bo nekdo vse to različno zmetal vase kar vsi vi svetujete, mu se ne bo treba več z depreijo obremenjevat, ker ga več ne bo.


Jaz res ne pijem, pa ne zaradi tega, d bi bil zasvojen, ampk ker sem kot mlad bil aktiven šortnik v borilnih športih in tudi zato, ker sem se vedno bolje počutil s trezno glavo.

Vsemu kar se čudim, je vaša brezmejna neumnost in vsiljevanje svojih plitvih prepričanj rekla kazala in še malo dodala, drugiim. Nasprotujete pa primitivno izobraženim ljudem , kot so zdravniki, ki jim v vedenju o človeku samem in zdravju človeka, ne sežete niti do nožnih prstov. In dobesedno znorite, ko ni upoštevano vaše, kar pa so dejansko znaki sociopatskih motenj, ne?
[/quote]

Zdravniki, ne glede na leta njihovega študija, so usmerjeni v prodajanje nafte, ki je, dokazano, škodljiva. Žal.
Zato se mnogi izmed njih izobražujejo še v drugih medicinah, kjer človeka jemljejo kot celoto in ne po posameznih šraufih.
To je dejstvo. So pač ujetniki doktrine, ki tu, kot še na mnogih področjih človekovega zdravja, popolnoma odpovedo.
Tudi laiki imamo leta študija, vendar, na srečo, nismo vkalupljeni.
K temu so nas prisilili zdravniki in sistem sami, ker, žal, niso uspeli še nikogar pozdraviti.
Še več, uspeli so ljudi zasvojiti s snovmi, ki težko poškodujejo ne le psiho in možgane, temveč tudi notranje organe.
Žalostno pri vsem tem je, da ravno oni, nekritično predpisujejo, brez poprej postavljene diagnoze, te snovi vedno mlajši populaciji, ne le starejšim. Ter jih napravijo večplastne invalide.
Pri nekaterih se to zazna prej, pri ostalih kasneje.
Druga stvar je, da se laiki pogovarjamo tudi z zdravniki, ki so nad tem dobesedno zgroženi.
Ko oni prebirajo navodila teh “zdravil”, preberejo tudi, da niso niti primerno stestirana, kot predpisi zanje to zahtevajo.
Kadar si niti stroka ni v tem enotna, pomeni, da zadeva pač niti približno ni taka, kot si je javnost predstavljala.
Izkušnje pa to le potrjujejo.
No, tako je. Vsak ima pravico do treh mnenj. Če le en sam odstopa, pomeni, da je stroka razdvojena, ker nekaj hudo ne štima.
Zato kar vprašajmo stroko samo, kakšno stališče ima v resnici.
Ker stroka sama nasprotuje sama sebi. To je pa razlog za hudo resen dvom.

Zdravniki, ne glede na leta njihovega študija, so usmerjeni v prodajanje nafte, ki je, dokazano, škodljiva. Žal.
Zato se mnogi izmed njih izobražujejo še v drugih medicinah, kjer človeka jemljejo kot celoto in ne po posameznih šraufih.
To je dejstvo. So pač ujetniki doktrine, ki tu, kot še na mnogih področjih človekovega zdravja, popolnoma odpovedo.
Tudi laiki imamo leta študija, vendar, na srečo, nismo vkalupljeni.
K temu so nas prisilili zdravniki in sistem sami, ker, žal, niso uspeli še nikogar pozdraviti.
Še več, uspeli so ljudi zasvojiti s snovmi, ki težko poškodujejo ne le psiho in možgane, temveč tudi notranje organe.
Žalostno pri vsem tem je, da ravno oni, nekritično predpisujejo, brez poprej postavljene diagnoze, te snovi vedno mlajši populaciji, ne le starejšim. Ter jih napravijo večplastne invalide.
Pri nekaterih se to zazna prej, pri ostalih kasneje.
Druga stvar je, da se laiki pogovarjamo tudi z zdravniki, ki so nad tem dobesedno zgroženi.
Ko oni prebirajo navodila teh “zdravil”, preberejo tudi, da niso niti primerno stestirana, kot predpisi zanje to zahtevajo.
Kadar si niti stroka ni v tem enotna, pomeni, da zadeva pač niti približno ni taka, kot si je javnost predstavljala.
Izkušnje pa to le potrjujejo.
No, tako je. Vsak ima pravico do treh mnenj. Če le en sam odstopa, pomeni, da je stroka razdvojena, ker nekaj hudo ne štima.
Zato kar vprašajmo stroko samo, kakšno stališče ima v resnici.
Ker stroka sama nasprotuje sama sebi. To je pa razlog za hudo resen dvom.
[/quote]Itak, ampak ne bo šlo, ker tebi pa vidno manjka tista čisto osnovna in najbolj minimalna izobrazba, ter čisto tist osnovni in minimalni razum, da ne bi klatilo takih neumnosti, veš?

Itak, ampak ne bo šlo, ker tebi pa vidno manjka tista čisto osnovna in najbolj minimalna izobrazba, ter čisto tist osnovni in minimalni razum, da ne bi klatilo takih neumnosti, veš?
[/quote]

Grem spat. Tudi tebi ln.

Mar se nisi ti že parkrat pompozno poslovil in šel, ker se s takimi brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja, kot smo mi tule, ne boš pogovarjal?
Še enkrat kopiram tvojo izjavo https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11139222

Hahahah, a se ti norca delaš?? Pa tle je folk brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja. Tle za špricar nimajo, ne da bi še bar pa zalogo imel.
Hahahahhaha, o si me nasmejal. Dej mal si ber te fore tle, pa boš vidu kam si vprašanje postavu

Mar se nisi ti že parkrat pompozno poslovil in šel, ker se s takimi brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja, kot smo mi tule, ne boš pogovarjal?
Še enkrat kopiram tvojo izjavo https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11139222

Hahahah, a se ti norca delaš?? Pa tle je folk brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja. Tle za špricar nimajo, ne da bi še bar pa zalogo imel.
Hahahahhaha, o si me nasmejal. Dej mal si ber te fore tle, pa boš vidu kam si vprašanje postavu
[/quote]

Dj se ti teme drž.
Si dougocajtna kot pičkin dim, smrdiš pa. Ok?

Dj se ti teme drž.
Si dougocajtna kot pičkin dim, smrdiš pa. Ok?
[/quote]

Mar nisi že šel? Gobcaš in obljubljaš, pa nič od tega.
O ja, smo te prebrali in razumeli, da se spet oglašaš s črnim nickom, da te ne bi prepoznali. Ne bo šlo, veš, smo vseeno dovolj pametni in z dovolj izkušenj.
O ja in točno vem, kak bo tvoj naslednji komentar.

Dokazano je, da trava pomaga pri depresiji.

Mar se nisi ti že parkrat pompozno poslovil in šel, ker se s takimi brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja, kot smo mi tule, ne boš pogovarjal?
Še enkrat kopiram tvojo izjavo https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11139222

Hahahah, a se ti norca delaš?? Pa tle je folk brez šole, brez inteligence, brez posla in brez dnarja. Tle za špricar nimajo, ne da bi še bar pa zalogo imel.
Hahahahhaha, o si me nasmejal. Dej mal si ber te fore tle, pa boš vidu kam si vprašanje postavu
[/quote]

Pusti Vagabunda pri miru, jaz ga rabim in ga moram nekaj glede zdravja, nevrologije, vprašat, sestavljam vprašanje

https://www.hindawi.com/journals/jtr/2012/590648/?fbclid=IwAR30O80yWGdTLkifn6Aw9BBZkOs-AbQNmrPNZMdcdUB2-UpYdJQDwy1xfDQ

Hvala za link. Sem prebral članek o ščitnici. Na področje endokrinologije se ne spoznam.

drug drugega programiramo

kako zdaj;rutina ali disciplina;za vsegega verjetno drugače;mene bi rutina se dodatno ubijala….

Vprašanje, če res.
Verjetno si mislila CBD smolo. Pa D3 vitamin in B komleks.

Pa manjkajoči minerali, katere je treba dati ugotoviti.

Depro predvsem povzročajo fosfati idr.svinjarija, ki nam je podtaknjena na različne načine.
Tega se nam pa ne meri v laboratorijih, pa bi se najprej moralo.

Vprašanje, če res.
Verjetno si mislila CBD smolo. Pa D3 vitamin in B komleks.

Pa manjkajoči minerali, katere je treba dati ugotoviti.

Depro predvsem povzročajo fosfati idr.svinjarija, ki nam je podtaknjena na različne načine.
Tega se nam pa ne meri v laboratorijih, pa bi se najprej moralo.
[/quote]

Bedak.

Bedak.
[/quote]

Ti pa pacient.
Loh daš za nov nik. Dovolim.

Za Bruna sem že slišala. Glede eft ne vem, meni ni bila blizu, tak da kakor komu.

Vprašanje, če res.
Verjetno si mislila CBD smolo. Pa D3 vitamin in B komleks.

Pa manjkajoči minerali, katere je treba dati ugotoviti.

Depro predvsem povzročajo fosfati idr.svinjarija, ki nam je podtaknjena na različne načine.
Tega se nam pa ne meri v laboratorijih, pa bi se najprej moralo.
[/quote]

Točno to, zato ker je vsak ta drug izdelek, hrana ponarejen. Obstaja strogo varovan oddelk za bolj proti ponarejeni hrani. Je bil člane v eni reviji. Grozljivo je. Kaj vse ponarejajo. Praktično vse. Da dobiš ekstra deviško olje, ki ni ponaredek, moraš imeti srečo. Podobno je tudi z drugimi stvarmi. Tega je tolk, da si folk niti predstavljati ne more.
Seveda je poceni, strupeno in škodljivo za zdravje, zato pa je toliko raka. Malo poglejte okoli sebe in naštejte ljudi, ki so zaradi raka umrli? Samo še kakšen star kmet, ki sam prideluje hrano dolgo živi…. ostalo pa vse samo še rak, k je vse strupeno, ponarejeno in zastrupljeno.

Seveda to povzroča depresijo,… in bolezni.

Točno to, zato ker je vsak ta drug izdelek, hrana ponarejen. Obstaja strogo varovan oddelk za bolj proti ponarejeni hrani. Je bil člane v eni reviji. Grozljivo je. Kaj vse ponarejajo. Praktično vse. Da dobiš ekstra deviško olje, ki ni ponaredek, moraš imeti srečo. Podobno je tudi z drugimi stvarmi. Tega je tolk, da si folk niti predstavljati ne more.
Seveda je poceni, strupeno in škodljivo za zdravje, zato pa je toliko raka. Malo poglejte okoli sebe in naštejte ljudi, ki so zaradi raka umrli? Samo še kakšen star kmet, ki sam prideluje hrano dolgo živi…. ostalo pa vse samo še rak, k je vse strupeno, ponarejeno in zastrupljeno.

Seveda to povzroča depresijo,… in bolezni.
[/quote]

Hvala, ker si razložila namesto mene.
Še pijače je treba dodati.
Ter vodo. Kaj vse teče iz naših pip? V vodi, seveda.

Ljudje se še vedno lahko ognemo temu. Seveda, če vemo, kje so nastavljene pasti.

Kot rečeno, so tudi v navidezno nenevarnih rcnijah proti bolečinam, vročini in vnetju, vse kar vsebuje PARACETAMOL. Poguglajte. Od lekadolov naprej. Pozor, v usa se paracetamol imenuje drugače.
Povzročajo Alzheimerjevo demenco.
Dokaz Indija in Kitajska, ki je do paracetamola nista poznali.

Hvala, ker si razložila namesto mene.
Še pijače je treba dodati.
Ter vodo. Kaj vse teče iz naših pip? V vodi, seveda.

Ljudje se še vedno lahko ognemo temu. Seveda, če vemo, kje so nastavljene pasti.

Kot rečeno, so tudi v navidezno nenevarnih rcnijah proti bolečinam, vročini in vnetju, vse kar vsebuje PARACETAMOL. Poguglajte. Od lekadolov naprej. Pozor, v usa se paracetamol imenuje drugače.
Povzročajo Alzheimerjevo demenco.
Dokaz Indija in Kitajska, ki je do paracetamola nista poznali.
[/quote]
Kja pa svojo neumnost, ti ni treba dodat nikamor?

New Report

Close