Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste pripravili vaše otroke na novo poroko

Kako ste pripravili vaše otroke na novo poroko

Niso nič hruške in jabolka. Je kar legitimna primerjava. Prepuščanje odločitev o vašem življenju otrokom.

In otrok ni nič bogi in ubogi in trpeč. Če se mu dovoli sprejet ločitev in novo nastalo situacijo, jo bo tudi sprejel. Spet, vi sami ste tisti, ki mu ne. Tako, da ga postavite v vlogo žrtve in mu dovolite ostajati v njej v nedogled, kar on pridno izkorišča. V resnici se pa s tem kaže vaša šibkost in nezaupanje ne le vase in svoje odločitve, ampak tudi v lastne otroke. Jim ne zaupate. In otrok pač temu sledi.
[/quote]
imaš prav, jaz mislim celo,d a nekateri sami starši so cincavi in neodločni in otroke potem v tem smislu izrabljajo za izgovor, da sebe zakrijejo in svojo neodločnost, probleme, hkrati pa se še kao maskirajo ko vrhunsko ljubeči starši. zame je prenašanje krivde na otroka za odločitve, ki bi jih moral sprejeti starš, manipuliranje z otrokom.
[/quote]
Res je. In velikokrat se otroci, ko odrastejo počutijo krive, ker so ostali starši sami “zaradi njih” (v resnici so starši sami krivi – otrok ni dovolj zrel za takšne odločitve, zato so pa starši odgovorni zanj). Dvakrat so se obrnili in so šli na svoje, mama/oče pa sameva. Ravno zadnjič mi je nova sodelavka povedala, da je skoraj uničila mamino zvezo, kako jo je zdaj sram in je vesela, da mama ni sama, saj ima ona svojo družino in svoje življenje.

če bi ti lepo živel, ne bi konstantno jokcal tukaj gor.
[/quote]
Tu se učim kakšen pacient je v resnici moja bivša. Taka kot ti recimo. Hvala za pomoč. Hvala bogu nisem in nikoli ne bom tak.
[/quote]

res fajn popotnica za otroka cmerav ata, ki joka za svojo bivšo……………

In ti vidiš jokanje kje? BUTARA blesava misliš, da je pizda od bivše tako zelo fajn, da bo normalen človek jokal za njo večno al kaj?

Samovšečna grdosija!

cmih cmih cmih cmih cmih…………… pa kako si mislil, da boš s svojim jokcanjem žensko obdržal?

To se pa zelo vidi, kakšno popotnico ti daješ svojim otrokom.
Grobost, žalitve, zamerljivost, dosmrtna užaljenost, grozljiv odnos do žensk….
Pa jasno, če si je bivša UPALA dati tebe na čevelj, je edino logično, da ji preko otrok poskušaš
dosmrtno preprečiti normalno življenje, a ne? Da si bo butara blesava zapomnila, kdaj je tebi rekla ne.


kok si pameten – očitno ne bo tako, niti po stroki ne… prihoterapevtka podgoršek, spe. za družinske in zakonske odnose – sama tudi ločena in znova poročena in s še enim otrokom… očitno se sme in je dovoljeno in očitno je tudi otroke normalno vzgojila in jih še vzgaja.
http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/bivanje/veronika-podgorsek-veliko-tezkega-sem-dozivela

No, ko bo neka tretja oseba poizkuša vzgajati mojega otroka bo malce drugače. Mislim, da bo možak letel kolikor je dolg in širok. Jaz bom skrbel za otroka, plačeval, kdo drug ga bo pa vzgajal. Model ne bo dolgo med nami.

Bivša si je pa sama izbrala življenje kot ga ima. Pač hoče vse in še več in tega se ji ne da izbiti iz glave. Se pač težko uči.

Ko otroke vzgajajo matere, ki živijo samo za otroke, otroci postanejo takšni bolniki kot je mick1, saj nimajo realne predstave o ženski. Mislijo, da so lutke brez potreb, ki bodo živele za otroke in može. To seveda ni resnično, posledično se jim človeška plat pri ženskah gnusi.


kok si pameten – očitno ne bo tako, niti po stroki ne… prihoterapevtka podgoršek, spe. za družinske in zakonske odnose – sama tudi ločena in znova poročena in s še enim otrokom… očitno se sme in je dovoljeno in očitno je tudi otroke normalno vzgojila in jih še vzgaja.
http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/bivanje/veronika-podgorsek-veliko-tezkega-sem-dozivela
[/quote]
Pripela je link iz slovenskih novic. Pizda pa kdo bi to šel brat?????? A se norca delaš BUTARA?

pravzaprav to ne drži. Mickote vzgajajo čustveno hladne ženske, ki otrok ne marajo, ampak so jim ti samo sredstvo za dosego cilja (ker se tako spodobi, ujeti moža, da na zunaj zgleda vse lepo in prav).
Do otrok so hladne, puščajo jih drugod, ko so majhni. Od njih pa seveda črpajo čustveno energijo in zahtevajo, da otroci skrbijo za njih. TAki Mickoti potem v ženskah iščejo mamo – nekoga, ki jih bo večno in brezpogojno ljubil, kar pa seveda vodi v katastrofo, saj ženska rabi partnerja, ne pa še enega nikoli zadovoljenega otroka.


imaš prav, jaz mislim celo,d a nekateri sami starši so cincavi in neodločni in otroke potem v tem smislu izrabljajo za izgovor, da sebe zakrijejo in svojo neodločnost, probleme, hkrati pa se še kao maskirajo ko vrhunsko ljubeči starši. zame je prenašanje krivde na otroka za odločitve, ki bi jih moral sprejeti starš, manipuliranje z otrokom.
[/quote]

Če ti psiholog (različni) reče,da je bolje,da novi partner ne stanuje skupaj,potem bo menda tudi nekaj na tem.
[/quote]
kot napisano spodaj dr. veronika podgoršek sama spec. za družinske in zakonske odnose in terapšije – se je sama ločila (očitno zakon z otroki) in se na novo poročila in imela še enega otroka… torej grozljivo, strogo prepovedano in smrtno nevarno za otroke iz prvih zakonov očitno ni, sicer verjamem,d a sama ona kot strokovnjakinja, ne bi naredila nič od tega.
le kako je pa potem dobrodošlo, da polbratci živijo s prvim otrokom… in da ti polbratci živijo s tujcem, ki ni njihov ata..in so ločeni od svojega očeta… in celo živijo ne samo s tujcem, ki ni njihov ata, ampak tudi z njegovimi starši, ki niso njuni stari starši – le kako je pa to dovoljeno – a tega vam niso prepovedali psihoterapevti… aja samo vajina skupna hči ne sme živeti z nikomer tujim, njuna kasnejša polbratca, pa lahko živita s tujcem očetom polsestre, in celotno njegovo družino… jaki argumenti ni kaj… vsaj izgovor je dober…
najbolj pa očitno bode dejstvo, da se hoče ta mama in ata prikazat kot vrhunska skrbna starša, pri tem pa navajata argumente, v katerih se izgovarjata s skrbnostjo na otroke… samo se zaštrika ane… če velja,da hči ne sme živeti s tujcem, potem tudi njena polbratca ne bi smela.


kok si pameten – očitno ne bo tako, niti po stroki ne… prihoterapevtka podgoršek, spe. za družinske in zakonske odnose – sama tudi ločena in znova poročena in s še enim otrokom… očitno se sme in je dovoljeno in očitno je tudi otroke normalno vzgojila in jih še vzgaja.
http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/bivanje/veronika-podgorsek-veliko-tezkega-sem-dozivela
[/quote]
Pripela je link iz slovenskih novic. ****** pa kdo bi to šel brat?????? A se norca delaš BUTARA?
[/quote]
človek ženska ima svojo profi ordinacijo – tam je samo intervju naret z njo… niso pisali novinarji na pamet neki o njej, ampak je ona sama odgovarjala… če pa ti ne zmoreš tega razbrati in pogooglati malo o njej kdo je in kakšne reference ima, pa pač tvoj problem… je pa pač zelooo očitno,d a ne znaš drugega kot žaliti.
je Butara tudi prva beseda, ki si jo naučil izgovoriti otroka, da z njo poimenuje vse ostale? ker tako vztrajno ponavljaš žaljivke. S tem največ poveš o sebi.


Mi smo pri mojih 15-ih letih dobili v stanovanje novega člana. Eno najlepših obdobij, še zdaj se imamo fajn, ko se obiščemo. Prosto gibanje po stanovanju imam še danes, čeprav ne živim več tam, na sedežni smo bili pa večinoma vsi skupaj. “Mucike in miške” poslušam na srečo še danes, še pri neznancih je lepo slišat, da se imajo radi, kaj šele videt, da je mama srečna. Ne razumem, a je bolje poslušat, da se ljudje zmerjajo? Iz spalnice je pa fajn, da se vsi trudimo, da nas ne poslušajo ne sosedje, še manj pa otroci.


Pripela je link iz slovenskih novic. ****** pa kdo bi to šel brat?????? A se norca delaš BUTARA?
[/quote]
človek ženska ima svojo profi ordinacijo – tam je samo intervju naret z njo… niso pisali novinarji na pamet neki o njej, ampak je ona sama odgovarjala… če pa ti ne zmoreš tega razbrati in pogooglati malo o njej kdo je in kakšne reference ima, pa pač tvoj problem… je pa pač zelooo očitno,d a ne znaš drugega kot žaliti.
je Butara tudi prva beseda, ki si jo naučil izgovoriti otroka, da z njo poimenuje vse ostale? ker tako vztrajno ponavljaš žaljivke. S tem največ poveš o sebi.
[/quote]
evo mogoče ti obisk nje ne bo škodil 🙂
https://www.pti.si/


Mi smo pri mojih 15-ih letih dobili v stanovanje novega člana. Eno najlepših obdobij, še zdaj se imamo fajn, ko se obiščemo. Prosto gibanje po stanovanju imam še danes, čeprav ne živim več tam, na sedežni smo bili pa večinoma vsi skupaj. “Mucike in miške” poslušam na srečo še danes, še pri neznancih je lepo slišat, da se imajo radi, kaj šele videt, da je mama srečna. Ne razumem, a je bolje poslušat, da se ljudje zmerjajo? Iz spalnice je pa fajn, da se vsi trudimo, da nas ne poslušajo ne sosedje, še manj pa otroci.
[/quote]
Vesela sem zate, da ste se ujeli in imeli lepo.
To sem tudi jaz želela. Da bi moji otroci sprejeli njegovo ta novo, da bi si ustvaril družino s ta novo v kateri bi se vsi dobro počutili, če že nama ni ratalo. Da bi jim dal čas. Pa gre kot tank čez otroke.


Mi smo pri mojih 15-ih letih dobili v stanovanje novega člana. Eno najlepših obdobij, še zdaj se imamo fajn, ko se obiščemo. Prosto gibanje po stanovanju imam še danes, čeprav ne živim več tam, na sedežni smo bili pa večinoma vsi skupaj. “Mucike in miške” poslušam na srečo še danes, še pri neznancih je lepo slišat, da se imajo radi, kaj šele videt, da je mama srečna. Ne razumem, a je bolje poslušat, da se ljudje zmerjajo? Iz spalnice je pa fajn, da se vsi trudimo, da nas ne poslušajo ne sosedje, še manj pa otroci.
[/quote]
Vesela sem zate, da ste se ujeli in imeli lepo.
To sem tudi jaz želela. Da bi moji otroci sprejeli njegovo ta novo, da bi si ustvaril družino s ta novo v kateri bi se vsi dobro počutili, če že nama ni ratalo. Da bi jim dal čas. Pa gre kot tank čez otroke.
[/quote]

kaj ti delaš. Tale tvoj zapis je dovolj zgovoren. Pa tako svetnico se predstavljaš, kako si oh in sploh mati popolna.

Prov, samo potem tudi jaz ne mislim gledat njenih fantov, ne dovolim ji randijev, plesa in dopisovanj. Dokler je pod mojo streho, (kar je danes do 30tih) ne sme pogledat fanta, kaj šele se v življenju ukvarjati s kom drugim – jaz sem ji vendar dala življenje, vse sem žtrvovala za njo, potem ji pa en fant pomeni več kot mamica?
[/quote]

Ne vem, ali bom napisala nekaj nezaslišanega zate, ker očitno nisi še nikoli slišala: nekateri pari dejansko ne živijo skupaj in verjetno tudi ti s svojim partnerjem nisi šla po prvem kinu že kupovat skupno stanovanje ali kako?
Razlika je tudi, ali so otroci majhni ali veliki. Eni najstnici pripeljat tujega odraslega tipa v stanovanje z eno kopalnico – lej, jaz tega zase ne bi! Zato tudi ona ne more imeti fanta pri nas, ker enostavno meni ni. In spoštujeva druga drugo. Pa imava obe partnerja oz. fanta.
Moj partner se globoko strinja in tudi on sebe ne vidi pri nas v stanovanju s še eno “tujo” osebo pa da gleda njene krvave vložke itd. Je drugače, kot če je tvoj otrok.

Po odgovorih vidim, da eni dejansko ne znate živeti sami in zato rinete čim prej v novo zvezo, poroko, skupno življenje.

Ali imamo pravico do še ene družine? Da začnemo s kom drugim spet od začetka, novi otroci, nove obveznosti, nove zaveze? Imamo, ampak če so vsi pogoji za to. Moja hči ima pri očetu polbrata in od takrat so njeni obiski tam redkejši. Ji pač ni. Oče si ne zna vzeti časa zanjo. Mi je rekla, da je vesela, da se jaz nisem odločila za dodatne otroke, da ji ne bi bilo všeč, ker ji je bilo že tako težko zaradi ločitve in potem zaradi ohladitve odnosov z očetom.
Z mojim partnerjem se čisto okej razume, skupaj se učita matematiko, ga spoštuje, verjetno ga ima na en način tudi rada. Midva sva dogovorjena, da bova zaživela skupaj, ko bo hči šla na svoje, kar bo že kar kmalu, ker zaključuje srednjo šolo.

Gospa je ena navadna butara. Lepo vas no prosim. Take nasvete kot jih ona piše zna vsak dajat, ki ima le iq nad 80. Služi na bedakih, ki verjamejo, da take neumnosti pomagajo. Povsem jasno je pa njeno zasebno življenje in beda le-tega. Očitno misli, da živi v holivudu. fuj!

Prov, samo potem tudi jaz ne mislim gledat njenih fantov, ne dovolim ji randijev, plesa in dopisovanj. Dokler je pod mojo streho, (kar je danes do 30tih) ne sme pogledat fanta, kaj šele se v življenju ukvarjati s kom drugim – jaz sem ji vendar dala življenje, vse sem žtrvovala za njo, potem ji pa en fant pomeni več kot mamica?
[/quote]

Ne vem, ali bom napisala nekaj nezaslišanega zate, ker očitno nisi še nikoli slišala: nekateri pari dejansko ne živijo skupaj in verjetno tudi ti s svojim partnerjem nisi šla po prvem kinu že kupovat skupno stanovanje ali kako?
Razlika je tudi, ali so otroci majhni ali veliki. Eni najstnici pripeljat tujega odraslega tipa v stanovanje z eno kopalnico – lej, jaz tega zase ne bi! Zato tudi ona ne more imeti fanta pri nas, ker enostavno meni ni. In spoštujeva druga drugo. Pa imava obe partnerja oz. fanta.
Moj partner se globoko strinja in tudi on sebe ne vidi pri nas v stanovanju s še eno “tujo” osebo pa da gleda njene krvave vložke itd. Je drugače, kot če je tvoj otrok.

Po odgovorih vidim, da eni dejansko ne znate živeti sami in zato rinete čim prej v novo zvezo, poroko, skupno življenje.

Ali imamo pravico do še ene družine? Da začnemo s kom drugim spet od začetka, novi otroci, nove obveznosti, nove zaveze? Imamo, ampak če so vsi pogoji za to. Moja hči ima pri očetu polbrata in od takrat so njeni obiski tam redkejši. Ji pač ni. Oče si ne zna vzeti časa zanjo. Mi je rekla, da je vesela, da se jaz nisem odločila za dodatne otroke, da ji ne bi bilo všeč, ker ji je bilo že tako težko zaradi ločitve in potem zaradi ohladitve odnosov z očetom.
Z mojim partnerjem se čisto okej razume, skupaj se učita matematiko, ga spoštuje, verjetno ga ima na en način tudi rada. Midva sva dogovorjena, da bova zaživela skupaj, ko bo hči šla na svoje, kar bo že kar kmalu, ker zaključuje srednjo šolo.
[/quote]
a ti s svojo nastnico skupaj si v kopalnici, ker to je incest a veš… jaz sem v času svojega otroštva imela zasebnost v kopalnici- ni ne ata ne mama notri hodil, pa tudi sestra ne… smo živeli v stanovanju z eno kopalnico…
tvoja hči mora imeti po tvojem svojo kopalnico… to pa je groza… in verjamem,da ji gre na živce polbrat – samo, glede na to kar pišeš, dvomim, da je razlog v očetu,. madame ni edinka princeska in ni več vse po njenem, pozornost deli še z enim otrokom – in tega ni navajena – ker mamica jo zavija v vato. In zato tudi ubogega otroka ne mara in bo do njega razvila sovraštvo. Kul sestra ni kaj…ubogi tisti polbrat, ker je naletel na takšno sestro s takšno mamo… marsikaj delaš narobe


seveda vsi so butare, samo ti si svetovna pamet na planetu… lol, daj sklati se iz tega tvojega nerealnega vesolja in začni živeti. se ne čudim, da te je s takim obnašanjem in mišljenjem ženska načevljala. samokritike ti manjka.


Vesela sem zate, da ste se ujeli in imeli lepo.
To sem tudi jaz želela. Da bi moji otroci sprejeli njegovo ta novo, da bi si ustvaril družino s ta novo v kateri bi se vsi dobro počutili, če že nama ni ratalo. Da bi jim dal čas. Pa gre kot tank čez otroke.
[/quote]

kaj ti delaš. Tale tvoj zapis je dovolj zgovoren. Pa tako svetnico se predstavljaš, kako si oh in sploh mati popolna.
[/quote]
Smo ti stopili na rep?


seveda vsi so butare, samo ti si svetovna pamet na planetu… lol, daj sklati se iz tega tvojega nerealnega vesolja in začni živeti. se ne čudim, da te je s takim obnašanjem in mišljenjem ženska načevljala. samokritike ti manjka.
[/quote]
Sorry. Ženska misli, da je princeska. Strokovnjak neke tretjerazredne znanosti, ki to sploh ni. Tak človek pač ni relevanten. Bogi tisti, ki ji plačujejo.
Jaz živim super. Zate sem očitno bogi, ker ne živim tako kot ti, ki sama ne znaš bit. Verjetno ne psihično, ne finančno. Posledica tvojih staršev, ki so taki starši kot si ti. Sej zabiti ljudje se pač nič ne naučite pač pa vas vodi podzavest in nagoni.

Prov, samo potem tudi jaz ne mislim gledat njenih fantov, ne dovolim ji randijev, plesa in dopisovanj. Dokler je pod mojo streho, (kar je danes do 30tih) ne sme pogledat fanta, kaj šele se v življenju ukvarjati s kom drugim – jaz sem ji vendar dala življenje, vse sem žtrvovala za njo, potem ji pa en fant pomeni več kot mamica?
[/quote]

Ne vem, ali bom napisala nekaj nezaslišanega zate, ker očitno nisi še nikoli slišala: nekateri pari dejansko ne živijo skupaj in verjetno tudi ti s svojim partnerjem nisi šla po prvem kinu že kupovat skupno stanovanje ali kako?
Razlika je tudi, ali so otroci majhni ali veliki. Eni najstnici pripeljat tujega odraslega tipa v stanovanje z eno kopalnico – lej, jaz tega zase ne bi! Zato tudi ona ne more imeti fanta pri nas, ker enostavno meni ni. In spoštujeva druga drugo. Pa imava obe partnerja oz. fanta.
Moj partner se globoko strinja in tudi on sebe ne vidi pri nas v stanovanju s še eno “tujo” osebo pa da gleda njene krvave vložke itd. Je drugače, kot če je tvoj otrok.

Po odgovorih vidim, da eni dejansko ne znate živeti sami in zato rinete čim prej v novo zvezo, poroko, skupno življenje.

Ali imamo pravico do še ene družine? Da začnemo s kom drugim spet od začetka, novi otroci, nove obveznosti, nove zaveze? Imamo, ampak če so vsi pogoji za to. Moja hči ima pri očetu polbrata in od takrat so njeni obiski tam redkejši. Ji pač ni. Oče si ne zna vzeti časa zanjo. Mi je rekla, da je vesela, da se jaz nisem odločila za dodatne otroke, da ji ne bi bilo všeč, ker ji je bilo že tako težko zaradi ločitve in potem zaradi ohladitve odnosov z očetom.
Z mojim partnerjem se čisto okej razume, skupaj se učita matematiko, ga spoštuje, verjetno ga ima na en način tudi rada. Midva sva dogovorjena, da bova zaživela skupaj, ko bo hči šla na svoje, kar bo že kar kmalu, ker zaključuje srednjo šolo.
[/quote]

kaj? ti po tvojem bi diktirala drugemu brez otrok, kdaj ima on pravico do družine? On jo ima zdaj… tebe in tvojo razvajenko pa pošlje v tri krasne… a zdaj so drugi krivi, če si ti odločila za otroka z napačnim in se potem ločila… in zato zdaj imaš ti in tvoja razvajenka drugim pravico določeti ali oni smejo stopiti v starševstvo in kdaj… domišljavi sta obe…
in direkt za bit sami in nobenega daleč naokoli, da sem jaz uni tvoj tip, bi ti že zdavnaj rekla adijo. In tamali tudi. čau papa pa imejta sami svoje pogoje.


seveda vsi so butare, samo ti si svetovna pamet na planetu… lol, daj sklati se iz tega tvojega nerealnega vesolja in začni živeti. se ne čudim, da te je s takim obnašanjem in mišljenjem ženska načevljala. samokritike ti manjka.
[/quote]
Sorry. Ženska misli, da je princeska. Strokovnjak neke tretjerazredne znanosti, ki to sploh ni. Tak človek pač ni relevanten. Bogi tisti, ki ji plačujejo.
Jaz živim super. Zate sem očitno bogi, ker ne živim tako kot ti, ki sama ne znaš bit. Verjetno ne psihično, ne finančno. Posledica tvojih staršev, ki so taki starši kot si ti. Sej zabiti ljudje se pač nič ne naučite pač pa vas vodi podzavest in nagoni.
[/quote]
napača- sploh ne veš in mim udarjaš… in zdaj boš pa še ti sodil katere znanosti in diplome so veljavne… smeh no… a te ni sram tako se poniževat samega sebe… mal ego spusti pa bo, ker nisi nič več kot drugi,d a boš drugim diktiral lajf in to koliko so vredne njihove diplome, znanje in službe… saj še enkrat – se ne čudim,d ate je načevljala tvoja, vsaka bi te…


Dovoli, da se ne strinjam. Svoje otroke imam rada, ampak na prvem mestu sem sama sebi. Ker če se jaz nimam rada, kako naj pričakujem od drugih, da me bojo imeli? To ne pomeni, da ne bi skočila pred puško za otroka ali dala zanj ledvice, pa tudi ne bi rinila v zvezo s človekom, o katerem bi za hip podvomila, da do mojih otrok ne bo vsaj korekten, ampak ne bo pa otrok pometal z mano in mojim življenjem. Takšne matere, ki vse žrtvujejo za naraščaj, so na koncu najbolj posesivne in zahtevne in ne dajo dihat tem otrokom. Enostavno to niso normalni odnosi. Boljša je kakšna travma, ki otroku pove, da ni gospodar svojih bližnjih, kot pa živeti z zavestjo, da se je tvoj starš “zaradi tebe” (kao) odpovedal svoji ljubezni in je zdaj sam. Kako si tak otrok ustvari družino, kako zapusti to ubogo francko, ki se je vsemu odrekla zanj?

En tak primer poznam iz sosednje hiše: mama stara 40 in zelo lepa gospa, vdova. Smrklja – takrat v sedmem razredu – mi je rekla: jaz sem rekla mamici, samo imej kakšnega, pa grem takoj od hiše. Mamica je ubogala. Danes živita sami, smrklja je zdaj že tudi 40+, brez moža, brez otrok, z mamico skupaj urejata hišo in hodita skupaj nakupovat ploščice za njuno novo kopalnico …

New Report

Close