Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen je bil….

kakšen je bil….

…vaš prvi avto???

Fiat Panda

Najin SIMCA.

Yugo 55, rdeče barve. Na koncu je že vse odpadalo z njega (odbijač, “auspuh”) in rjavelo. Pa trikrat sem s ceste zletela – poledica, pa neizkušenost. Sem prav vesela, da je bil tak moj prvi avto. Ga ni bilo preveč škoda, če sem kje butnila. Enkrat se je eno drevo preveč približalo in je odletelo stransko ogledalo. Kakšni spomini:-))))
Zdaj imam pa enega Francoza. Sem malo bolj nobel.

Zastava 101, podobne barve kot tale forum :-)).

Mali Peugeot 106…… ;o) Uf, sem bila ponosna….. ;o)))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Hi hi, Barbara, moj je bil isti. Zadnje leto delovanja je imel spredaj luknjo v tleh, tko da, če je deževalo smo meli marelo tud notri, da ti ni v noge špricalo. Ampak sem ga mela fuuuul rada.

lp Andreja

Reno 4 rdeče barve na daleč prepoznaven za njim pa črn suzuki swift (športen)
Uf mladost je norost…..kaj smo dirkal in hvala Bogu preživel.

Možev (oz. takrat fantov ) Citroen 2cv – spaček. Moj letnik.
Še zdaj mi je žal, da je ob prihodu otrok moral od hiše :(.

Uf, bila sem največji frajer v Trnovem, he he! Imela sem rdečo formulo na nožni pogon in tekmovala s fanti sto na uro. Pa samo pet let sem bila stara!

Katrca – zelena kot travnik

še nisem prisla do prvega avtomobila :(((
kaj sele do drugega :((((((((((

Bolhica,…:))))….uh koliko smo prepotovali z njo!

LPT

Jaz še vedno pri prvem….twingo…..

Pa še šiba? ;-)))

Pol je moj sine glavna faca, k je mel pri 2 letih in 2 mesecih rdeči jeep, ki se zdaj praši v kleti in čaka na nov akumulator :-(((. Čeprav pomislim sama avta še nikoli nisem imela, tale frkolin pa že tkole. Zdaj vem zakaj frajlice padajo nanga, hi hi hi.

Metalno rdeči hrošč, kabriolet.

peglezn Fiat 126P-bil pa je zares lep in čisto moj in celo na dvorišču me je cel mesec čakal,da sem naredila vozniški izpit(kupil mi ga je pa moj fant-sedanji mož)Potem pa so se najavili otroci in zaradi večje varnosti…….

Ne, ne šiba. Pri sedmih letih ga je iz “garaže” odnesla noč…

Da je pa tvoj sine glavna faca, verjamem. Ne le, da je cotkan, še svoj avto ima! Ufffff….., če bi bila jaz frajlica, bi tudi padla na takega frajerja, hi hi hi. A ti ne bi?

Ni mačji kašelj imeti jeep pri dveh letih! In to rdeč! In na akumulator!!! Moj lump bi znorel…..

Jugi bugi in še zdaj pravim da je bilnajboljši avto, kar semjih kdaj imela.

lp

Bolha, “sprane” rdeče barve, full sem hodila ven z njim, v disko, pa sem pol razreda spravila notri in prevažala okoli…Pol mi ga je oče prodal in uganite kaj mi je kupil? Drugo bolho, tokrat olivno zelene barve, novejši letnik…No, pri 24ih sem si končno privoščila enega starega Puntota…

Mitsubishi Cuore. Prav super majhen – sem ga stlačila na vsak še tako majhen parking.

Zastava- GTL 55 (po domače stoenka) ,oker barve!

Sedaj pa imam Renault Twingo rumene barve in sem super zadovoljna.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

A sem prav razumela, da so f. ukradli? Nikoli ne bom tega razumela, kako nekateri lahko nekaj ukradejo.

Drugače pa smo mi kupili itak rabljenega, pa ni nek PegPerego gaucho, smo dali 20000. Ma pa sam en zic, bi mogla frajlica kar v naročju sedet :-))). Še dobro da smo vzeli tega z enim zicem saj gre še ta komaj čez vhodna vrata.

Upam, da bo tudi Zigiju služil (4m). ;-)))

LP

Fiat 1100 – serija D, (Mile Cento, letnik 1959). O, kje so railly-i veteranov….

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Pri osemnajstih sem dobila golfa enko, belega-letnik 1984)! Imela sem ga kar dolgo (5 let)! Sem pa tudi enkrat (še z tremi sodelavkami v avtu) letela s ceste (pozimi) – ni bilo na srečo nič narobe!
Golf še zdaj prav fajn gre, saj večkrat vidim tistega tipa kateremu sem ga prodala kako “divja” z njim.

New Report

Close