Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen smisel življenja sploh imajo samske in brez otrok?

Kakšen smisel življenja sploh imajo samske in brez otrok?

Samo ogovarjam na vprasanje. Zenska, ki je stara 50 in nima otrok in nima moza, je stara teta. Pa ce obracate tako ali drugace.

Smisel potem najde v psih ali mackah.

Ženska, ki je stara 50, je v vsakem primeru ne več prav mlada teta.

Najboljše je vedno to, da nekateri vztrajno iščejo smisel življenja za druge.


Če pa takale teme niso smisel življenja, pa tud ne vem kaj je.;-)
[/quote]

Za ene pa res 🙂 Ne vem, komu dokazujejo in kaj – vsekakor smrdi po nekih nezadovoljnih mamicah s partnerjem, ki to ni.
Ubijte me 🙂
[/quote]

Zato, ker nimaš prav, ampak zato ker imaš! To so očitno teme, ki ljudi vedno znova zanimajo, za nekatere je to hobij, ko pa zmanjka teh tem na vidnem mestu, pa kakšno podobno poiščejo v arhivu ali pa odprejo temo s podobno tematiko. Se pravi ni da ni, brez te tematike na tem forumu enim za živeti ni!

Ja, moški, ki so samski in brez otrok, so pametni:-) Ženske so seveda obupane in prismojene.

zato ker taki potem pristanejo na naših skupnih plečih. Tri sestre, vse tri samske, starši so jim pustili hišo, ki je danes vredna borih 30.000€, ena je bila učiteljica, druga strojepiska na sodišču, tretja pa je bila zaposlena na stari SDK, kasneje kako leto pa na banki.
Občina za njih doplačuje 2 varovani stanovanji 700€ na mesec.
hmmm?

Ravno mlada pri 50ih ni nobena. Tudi moški pri 50ih ni ravno mlad.
Ampak samske/samski oz. tudi, če so v paru pa nimajo otrok, so ponavadi vlagali čas vase, uživali, športali, potovali in so pri 50ih potem bolj ohranjeni.

Veš, ne boš verjela, amapk največ iz naše skupne blagajne prejemajo familije z otroci. Največ pa prispevajo vanjo samski.
Potem pa je od primera, do primera odvisno. AMpak povprečje pa je tako kot sem omenila: več otrok, več prejemkov s strani države. Samski pa več vplačil.
Jaz poznam cel kup takih, ki imajo otroke pa jim mora država doplečevati dom za ostarele ali pa dajat varstveni dodatek. Več kot samskih. Tako, da…

Veš, ne boš verjela, amapk največ iz naše skupne blagajne prejemajo familije z otroci. Največ pa prispevajo vanjo samski.
Potem pa je od primera, do primera odvisno. AMpak povprečje pa je tako kot sem omenila: več otrok, več prejemkov s strani države. Samski pa več vplačil.
Jaz poznam cel kup takih, ki imajo otroke pa jim mora država doplečevati dom za ostarele ali pa dajat varstveni dodatek. Več kot samskih. Tako, da…
[/quote]

ejeje, kake kratke pameti si! Povprečna starost državljana je? Otrok je koliko? Starih pod pragom revščine koliko? Za koga gre največ denarja?
Pa še nekaj, a ti samski so si šolo plačevali sami, oz. so to namesto njih plačevali starši? Jabemusunac, vse ste koristili zastonj, bi pa naslednjim generacijam to skenslali, ker ste falili živjenje!
Na mladih je svet, stri so svoje odkvačkali, in če v lajfu niso pogruntali, da produktivnemu obdobju sledi neproduktivno, (mednje sodi tudi razplod, pa če se na glavo flikneš), ko jih ebe! Jaz bom za svoje poskrbel, za druge se mi pa žvižga.

Veš, ne boš verjela, amapk največ iz naše skupne blagajne prejemajo familije z otroci. Največ pa prispevajo vanjo samski.
Potem pa je od primera, do primera odvisno. AMpak povprečje pa je tako kot sem omenila: več otrok, več prejemkov s strani države. Samski pa več vplačil.
Jaz poznam cel kup takih, ki imajo otroke pa jim mora država doplečevati dom za ostarele ali pa dajat varstveni dodatek. Več kot samskih. Tako, da…
[/quote]

ejeje, kake kratke pameti si! Povprečna starost državljana je? Otrok je koliko? Starih pod pragom revščine koliko? Za koga gre največ denarja?
Pa še nekaj, a ti samski so si šolo plačevali sami, oz. so to namesto njih plačevali starši? Jabemusunac, vse ste koristili zastonj, bi pa naslednjim generacijam to skenslali, ker ste falili živjenje!
Na mladih je svet, stri so svoje odkvačkali, in če v lajfu niso pogruntali, da produktivnemu obdobju sledi neproduktivno, (mednje sodi tudi razplod, pa če se na glavo flikneš), ko jih ebe! Jaz bom za svoje poskrbel, za druge se mi pa žvižga.
[/quote]

Ti misliš, da boš na stara leta visela na svojih otrocih ali kako?
Očitno ja.
Pa otroci vedo, da si jih naštepala zato, da bodo tebe preživljali?

ejeje, kake kratke pameti si! Povprečna starost državljana je? Otrok je koliko? Starih pod pragom revščine koliko? Za koga gre največ denarja?
Pa še nekaj, a ti samski so si šolo plačevali sami, oz. so to namesto njih plačevali starši? Jabemusunac, vse ste koristili zastonj, bi pa naslednjim generacijam to skenslali, ker ste falili živjenje!
Na mladih je svet, stri so svoje odkvačkali, in če v lajfu niso pogruntali, da produktivnemu obdobju sledi neproduktivno, (mednje sodi tudi razplod, pa če se na glavo flikneš), ko jih ebe! Jaz bom za svoje poskrbel, za druge se mi pa žvižga.
[/quote]

Ti misliš, da boš na stara leta visela na svojih otrocih ali kako?
Očitno ja.
Pa otroci vedo, da si jih naštepala zato, da bodo tebe preživljali?
[/quote]

Jah duša, če bo do tega prišlo, bom visela na enih otrocih, zdaj ali sem jaz jaz naštepala ali kdo drug, važno je da jih nekdo je, ker če jih ne bi…….ali ti moram res narisati da boš razumela?

Ti misliš, da boš na stara leta visela na svojih otrocih ali kako?
Očitno ja.
Pa otroci vedo, da si jih naštepala zato, da bodo tebe preživljali?
[/quote]

Jah duša, če bo do tega prišlo, bom visela na enih otrocih, zdaj ali sem jaz jaz naštepala ali kdo drug, važno je da jih nekdo je, ker če jih ne bi…….ali ti moram res narisati da boš razumela?
[/quote]

Torej, si povedala otrok, da si jih zato naštepala, da te bodo preživljali na stara leta?
Si jim povedala, da naj si ne namislijo, da bi šli kam drugam živet, stran od tebe, ker imajo, da ostanejo in skrbijo zate, ko boš stara. Ne daj bože, da bi šli v tujino. NImajo kaj, morajo skrbeti zate. Zato si jih pa naštepala. Naj si ne mislijo, da bodo kam šli po svoje. So tvoja last, ker si jih ti naštepala in morajo obvezno žrtvovati sebe, da bodo skrbeli zate, ko boš stara.

vse naštete imajo dobre penzije. Res grdo, da starši otrok, ki bi morali biti za zgled, tako grdo lažejo. le kako bodo vzgojili svoje otroke.

Jah duša, če bo do tega prišlo, bom visela na enih otrocih, zdaj ali sem jaz jaz naštepala ali kdo drug, važno je da jih nekdo je, ker če jih ne bi…….ali ti moram res narisati da boš razumela?
[/quote]

Torej, si povedala otrok, da si jih zato naštepala, da te bodo preživljali na stara leta?
Si jim povedala, da naj si ne namislijo, da bi šli kam drugam živet, stran od tebe, ker imajo, da ostanejo in skrbijo zate, ko boš stara. Ne daj bože, da bi šli v tujino. NImajo kaj, morajo skrbeti zate. Zato si jih pa naštepala. Naj si ne mislijo, da bodo kam šli po svoje. So tvoja last, ker si jih ti naštepala in morajo obvezno žrtvovati sebe, da bodo skrbeli zate, ko boš stara.
[/quote]

Ti si pa res zabita. Tiste, ki bodo nekoč dajali v malho iz katere se bo tebi izplačevalo, so bili od nekoga naštepani (jebemo sunac saj kloniranja še ni), zdaj bodisi od mene, maustafa, micke…….
Ti si iz malhe prejemalo, ko si bilo neproduktivno, sedaj si produktivno in samo upaš lahko, da spet ne boš na skupni malhi, v katero bodo dajali tisti, ki bodo produktivni, ki so bili naštepani kot ti praviš. lahko pa nehamo s stepanjem in potem živimo po tvoji logiki kot bubregi u loju, ter kaj?

Eni ste tako hudo zabiti, da se človek o vaši produktivnosti resnično sprašuje!

vse naštete imajo dobre penzije. Res grdo, da starši otrok, ki bi morali biti za zgled, tako grdo lažejo. le kako bodo vzgojili svoje otroke.
[/quote]

Kaj ti mar, kako bomo mi vzgojili našo deco, brigaj se za svoje, če jih nimaš, pa nimaš nobene pravice drugim pridigati o vzgoji, še manj pa upati, da se bodo šli medgeneracijsko solidarnost! Imela si možnost, nisi je izokristila, sedaj pa šuti i trpi in upaj na najboljše.

Torej, si povedala otrok, da si jih zato naštepala, da te bodo preživljali na stara leta?
Si jim povedala, da naj si ne namislijo, da bi šli kam drugam živet, stran od tebe, ker imajo, da ostanejo in skrbijo zate, ko boš stara. Ne daj bože, da bi šli v tujino. NImajo kaj, morajo skrbeti zate. Zato si jih pa naštepala. Naj si ne mislijo, da bodo kam šli po svoje. So tvoja last, ker si jih ti naštepala in morajo obvezno žrtvovati sebe, da bodo skrbeli zate, ko boš stara.
[/quote]

Ti si pa res zabita. Tiste, ki bodo nekoč dajali v malho iz katere se bo tebi izplačevalo, so bili od nekoga naštepani (jebemo sunac saj kloniranja še ni), zdaj bodisi od mene, maustafa, micke…….
Ti si iz malhe prejemalo, ko si bilo neproduktivno, sedaj si produktivno in samo upaš lahko, da spet ne boš na skupni malhi, v katero bodo dajali tisti, ki bodo produktivni, ki so bili naštepani kot ti praviš. lahko pa nehamo s stepanjem in potem živimo po tvoji logiki kot bubregi u loju, ter kaj?

Eni ste tako hudo zabiti, da se človek o vaši produktivnosti resnično sprašuje!
[/quote]

Kaj ti si modri val? On ponavadi žali in uporablja srednji spol. Tako, da očitno si ti on ali pa si njegova podrepnica.
Kakšen vzor si ti svojim otrokom, ko si tako prostaška in žaljiva? Kako bodo otroci vzgojeni ob taki materi?
Se bojim, da bodo tvoji otroci tudi taki kot si ti, in od takih bo skupna malha bolj prazna. Ker taki ljudje niso dobrinos naši družbi.
Ko sem jaz bila neproduktivna, torej otrok, so v to skupno malho dajali moji starši.
Ja, bi bilo super, da se ljudje kot si ti, nehajo razmnoževati. Svet brez takih kot si ti, bi bil bistveno lepši. Ne bi bilo toliko nasilja, vojn. Ob prostaških bitjih se vedno kar stresem. Me je prav groza, ko vidim, da se taki ljudje najhitreje množite. Pa ena sama zloba in žaljenje vas je. Grozljivo, da se to širi naprej.

vse naštete imajo dobre penzije. Res grdo, da starši otrok, ki bi morali biti za zgled, tako grdo lažejo. le kako bodo vzgojili svoje otroke.
[/quote]

Kaj ti mar, kako bomo mi vzgojili našo deco, brigaj se za svoje, če jih nimaš, pa nimaš nobene pravice drugim pridigati o vzgoji, še manj pa upati, da se bodo šli medgeneracijsko solidarnost! Imela si možnost, nisi je izokristila, sedaj pa šuti i trpi in upaj na najboljše.
[/quote]

kakšna govna to imajo otroke.

vse naštete imajo dobre penzije. Res grdo, da starši otrok, ki bi morali biti za zgled, tako grdo lažejo. le kako bodo vzgojili svoje otroke.
[/quote]

Si predstavljaš, da se taki ljudje najhitreje množijo? Mama prostaška, lažniva, podla, pokvarjena – kaj misliš kaki so potem otroci?
Grozno res.

Torej, si povedala otrok, da si jih zato naštepala, da te bodo preživljali na stara leta?
Si jim povedala, da naj si ne namislijo, da bi šli kam drugam živet, stran od tebe, ker imajo, da ostanejo in skrbijo zate, ko boš stara. Ne daj bože, da bi šli v tujino. NImajo kaj, morajo skrbeti zate. Zato si jih pa naštepala. Naj si ne mislijo, da bodo kam šli po svoje. So tvoja last, ker si jih ti naštepala in morajo obvezno žrtvovati sebe, da bodo skrbeli zate, ko boš stara.
[/quote]

Ti si pa res zabita. Tiste, ki bodo nekoč dajali v malho iz katere se bo tebi izplačevalo, so bili od nekoga naštepani (jebemo sunac saj kloniranja še ni), zdaj bodisi od mene, maustafa, micke…….
Ti si iz malhe prejemalo, ko si bilo neproduktivno, sedaj si produktivno in samo upaš lahko, da spet ne boš na skupni malhi, v katero bodo dajali tisti, ki bodo produktivni, ki so bili naštepani kot ti praviš. lahko pa nehamo s stepanjem in potem živimo po tvoji logiki kot bubregi u loju, ter kaj?

Eni ste tako hudo zabiti, da se človek o vaši produktivnosti resnično sprašuje!
[/quote]

O zabitosti bi se dalo razpravljati – vseeno, daj svoj primitivni nivo komunikacije doma prakticiraj. Tu se komunicira vljudneje. OK?
Preveri raje, kdo komu kaj plačuje – niso samski na minimalcu, kot ti. Samski krepko več prispevajo v skupno malho. Za tvojo info: večji kot imaš neto, večji je bruto, dosti večji kot na minimalcu (je dovolj razumljivo?)…

vse naštete imajo dobre penzije. Res grdo, da starši otrok, ki bi morali biti za zgled, tako grdo lažejo. le kako bodo vzgojili svoje otroke.
[/quote]

Si predstavljaš, da se taki ljudje najhitreje množijo? Mama prostaška, lažniva, podla, pokvarjena – kaj misliš kaki so potem otroci?
Grozno res.
[/quote]

Predvsem grozno zate, zame ne, si zamisliš kaka bosta mojadva, uhhhh, raje ne pomislim, če bi bila pa v tvoji koži pa sploh.
Sicer si pa imela možnost vzgojiti kako svetlo perlo, ki bi svet popeljala iz dreka in bi na zemlji bil raj in tebe ne bi skrbela prihodnost, ka kateri nisi ama ništa doprinesla.

Ti si pa res zabita. Tiste, ki bodo nekoč dajali v malho iz katere se bo tebi izplačevalo, so bili od nekoga naštepani (jebemo sunac saj kloniranja še ni), zdaj bodisi od mene, maustafa, micke…….
Ti si iz malhe prejemalo, ko si bilo neproduktivno, sedaj si produktivno in samo upaš lahko, da spet ne boš na skupni malhi, v katero bodo dajali tisti, ki bodo produktivni, ki so bili naštepani kot ti praviš. lahko pa nehamo s stepanjem in potem živimo po tvoji logiki kot bubregi u loju, ter kaj?

Eni ste tako hudo zabiti, da se človek o vaši produktivnosti resnično sprašuje!
[/quote]

O zabitosti bi se dalo razpravljati – vseeno, daj svoj primitivni nivo komunikacije doma prakticiraj. Tu se komunicira vljudneje. OK?
Preveri raje, kdo komu kaj plačuje – niso samski na minimalcu, kot ti. Samski krepko več prispevajo v skupno malho. Za tvojo info: večji kot imaš neto, večji je bruto, dosti večji kot na minimalcu (je dovolj razumljivo?)…
[/quote]

Hihihi, lejlej, kdo me uči, ženše drago, pojma nimaš, lahko boš imelo poln račun zelencev, ampak če ne bo roke, ki ti bo kuhala, pomagala, boš zahiralo.
PS
Za informacijo, imamo podjetje, družinsko 😉

Ja, tako je, ko se prostaški, žaljivi, podli ljudje hitro plodijo in množijo.
Upam, da bodo otroci šli čimprej od doma, ker dalje bodo ob taki mami, slabši bodo.
In ja, samski v povprečju bistveno več prispevamo v skupno malho kot neke prostaške babnice, ki so nezadovoljne s svojim lajfom in posledično zmerjajo in žalijo vse po vrsti.
Kako grozno mora biti otrokom ob taki mami, ki jih je zato naštepala, da bodo skrbeli zanjo. Pa namesto, da bi se z njimi ukvarjala, raje prostaško zmerja in žali ljudi, ki jih ne pozna.
Ubogi otroci.

:)))), lepo si se opisala.
PS
Nismo štepari krivi, da vas čaka negotova starost.

O zabitosti bi se dalo razpravljati – vseeno, daj svoj primitivni nivo komunikacije doma prakticiraj. Tu se komunicira vljudneje. OK?
Preveri raje, kdo komu kaj plačuje – niso samski na minimalcu, kot ti. Samski krepko več prispevajo v skupno malho. Za tvojo info: večji kot imaš neto, večji je bruto, dosti večji kot na minimalcu (je dovolj razumljivo?)…
[/quote]

Hihihi, lejlej, kdo me uči, ženše drago, pojma nimaš, lahko boš imelo poln račun zelencev, ampak če ne bo roke, ki ti bo kuhala, pomagala, boš zahiralo.
PS
Za informacijo, imamo podjetje, družinsko 😉
[/quote]

iz zapisa v zapis se potrjuje, da si omejen osebek. Ti resno misliš, da bo tvoj otrok tvojo tazadnjo brisal?
Če bi bil odgovoren osebek, bi vedel, da to ni njegova dolžnost ..

Proletarci glupi, dajte se raje malo manj razmnoževati. Kot že sedaj videvamo, iz vaših otrok redko kaj pametnega rata.

New Report

Close