Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen smisel življenja sploh imajo samske in brez otrok?

Kakšen smisel življenja sploh imajo samske in brez otrok?

Hihihi, lejlej, kdo me uči, ženše drago, pojma nimaš, lahko boš imelo poln račun zelencev, ampak če ne bo roke, ki ti bo kuhala, pomagala, boš zahiralo.
PS
Za informacijo, imamo podjetje, družinsko 😉
[/quote]

iz zapisa v zapis se potrjuje, da si omejen osebek. Ti resno misliš, da bo tvoj otrok tvojo tazadnjo brisal?
Če bi bil odgovoren osebek, bi vedel, da to ni njegova dolžnost ..
[/quote]

Joj no, pa kaj te skrbijo moji otroci no? Brigaj se za svoje, prav?
đenerale, ti ga pa malo manj pij, veš v totem maribori se marika čuje!

Vaši sončki bodo izključno vaša skrb, ko bomo samski brez otrok rešeni obveznosti soninanciranja šolanja vaših sončkov. Do takrat pa pšttttt…

Nobenega smisla, sama uživancija, polni varžeti dnarja, nobenih skrbi, prostočasne dejavnosti za dušo. Res, ni za živet.

Pšššt đenerale ti si socialec, ka te je te prijelo, koga te ti financiraš? Ka misliš kdo ti bo kril zdravleje, ko ti bodo jetra plavala po krvi a?
PS
Kdo te je šolal, pač koliko te je, si pozabo, a?

Mene so šolali starši. Vi minimalčarji sigurno ne. Vi še svojih otrok ne šolate.

sama uživancija, kaj potem je na drugi starni samo trplenje ali kaj?
nobenih skrbi-jebela kak vam to rata, ali je pač statusno pogojeno?
prostočasne dejavnosti za dušo-so lahko marsilkaj od sexa, do žretja po gostilnah
tisto o denarju pa mi itak ni jasno, plača cc 1200€, stroski odnesejo cc 750€/mesec, uživancija ja!

Ja seveda, bil si eden in edini, kateremu so plačevali šolnino v sicer brezplačnem šolskem sistemu!
Pa manj pij, da ne boš končal ko tvoj stric al ka je že bil!

Iz vaše mularije pretežno ne bo kaj pametnega nastalo. nekdo, ki je v osnovi trotl, ne more vzgojiti pametnega človeka. Kakšen odnos imate na splošno do izobrazbe, je tudi razvidno. V prihodnosti s ebodo dobro imeli edinci relativno premožnoh staršev, ki bodo končali dobre fakse ali dedovali družinske firme. deca vas navadnih runkeljnov pa bo tekmovala z Romuni, kdo bo delal za manjd enarja.

Ja seveda, bil si eden in edini, kateremu so plačevali šolnino v sicer brezplačnem šolskem sistemu!
Pa manj pij, da ne boš končal ko tvoj stric al ka je že bil!
[/quote]

Ti naj narišem? Socialci in minimalčarji ste prejemniki, ničesar ne plačujete. In iz generacije v generacijo samo minus delate..

pubec zjebo si si lajf sam, ka bojo moji deca dobli po meni, te naj ne skrbi, ti se brigaj za sebe, da ne boš več na naših plečah ne samo kot socialc pač pa še iz zdravstvene boš črpal, v ketero nisi nič vplačal!

pubec zjebo si si lajf sam, ka bojo moji deca dobli po meni, te naj ne skrbi, ti se brigaj za sebe, da ne boš več na naših plečah ne samo kot socialc pač pa še iz zdravstvene boš črpal, v ketero nisi nič vplačal!
[/quote]

Ti plačuješ ja, še velikih začetnic ne obvladaš..:))))))))

Skratka, vaših frocev nihče ne potrebuje…

Ja seveda, bil si eden in edini, kateremu so plačevali šolnino v sicer brezplačnem šolskem sistemu!
Pa manj pij, da ne boš končal ko tvoj stric al ka je že bil!
[/quote]

Ti naj narišem? Socialci in minimalčarji ste prejemniki, ničesar ne plačujete. In iz generacije v generacijo samo minus delate..
[/quote]

Dečko dragi, brez skrbi, moj oča je uredil stvari, da bo še za mojo deco ostalo, če ga mijadva z mojim kaj vserjeva 😉

Pameten človek. Tudi jaz sem imel sposobne starše, hvala bogu…

Vem, zato me čudi, da sta sproducirala takega limla!

Vem, zato me čudi, da sta sproducirala takega limla!
[/quote]

Je že tako preveč ljudi na svetu, kaj čem še jaz širiti gene dalje?

iz zapisa v zapis se potrjuje, da si omejen osebek. Ti resno misliš, da bo tvoj otrok tvojo tazadnjo brisal?
Če bi bil odgovoren osebek, bi vedel, da to ni njegova dolžnost ..
[/quote]

Joj no, pa kaj te skrbijo moji otroci no? Brigaj se za svoje, prav?
đenerale, ti ga pa malo manj pij, veš v totem maribori se marika čuje!
[/quote]

Tvoji otroci nas še kako brigajo, ker imajo neprimerno mater oz. verjetno tudi očeta in kot taki so družben problem.

Pšššt đenerale ti si socialec, ka te je te prijelo, koga te ti financiraš? Ka misliš kdo ti bo kril zdravleje, ko ti bodo jetra plavala po krvi a?
PS
Kdo te je šolal, pač koliko te je, si pozabo, a?
[/quote]

Generale financira tvoje otroke.

Hm.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Joj no, pa kaj te skrbijo moji otroci no? Brigaj se za svoje, prav?
đenerale, ti ga pa malo manj pij, veš v totem maribori se marika čuje!
[/quote]

Tvoji otroci nas še kako brigajo, ker imajo neprimerno mater oz. verjetno tudi očeta in kot taki so družben problem.
[/quote]

ja lej CSD tako ne misli, prav tako ne nobena druga vzgojnovarstvena ustanova kot je OŠ, SŠ in en že na fax-u, torej še najmanj brigajo tebe, ki si moji deci niko i ništa!
Đenerale pa ne financira nikogar, ker je sam prejemnik soc. pomoči.

Tvoji otroci nas še kako brigajo, ker imajo neprimerno mater oz. verjetno tudi očeta in kot taki so družben problem.
[/quote]

ja lej CSD tako ne misli, prav tako ne nobena druga vzgojnovarstvena ustanova kot je OŠ, SŠ in en že na fax-u, torej še najmanj brigajo tebe, ki si moji deci niko i ništa!
Đenerale pa ne financira nikogar, ker je sam prejemnik soc. pomoči.
[/quote]

Glede na to, da te Slovenija preživlja, da tu zastonj svoje otroka šolaš, bi bilo prav, da se naučiš našega jezika. Nič ni narobe, če si južnjakinja, ampak narobe je pa to, da živiš na naš račun, jezika se pa na naučiš.

ja lej CSD tako ne misli, prav tako ne nobena druga vzgojnovarstvena ustanova kot je OŠ, SŠ in en že na fax-u, torej še najmanj brigajo tebe, ki si moji deci niko i ništa!
Đenerale pa ne financira nikogar, ker je sam prejemnik soc. pomoči.
[/quote]

Glede na to, da te Slovenija preživlja, da tu zastonj svoje otroka šolaš, bi bilo prav, da se naučiš našega jezika. Nič ni narobe, če si južnjakinja, ampak narobe je pa to, da živiš na naš račun, jezika se pa na naučiš.
[/quote]

Jao bože kaj si še boš izmislila. Ženše drago mene ne preživlja Slovenija, da ti bo jasno, imamo podjetje, ki ga je ustanovil moj ata. Govorim pa, za razliko od tebe, bolj pristno slovenščino, ko pa ti!
Naslednji tvoj umotvor prosim, kaj si še boš izmislila? Pa čudi me, da si tak hud vplačnik v skupno malho, pa maš čas tu gor cele dneve klofati o tvoji večni mantri, zakaj si manjvredna, ker nimaš dece.

Glede na to, da te Slovenija preživlja, da tu zastonj svoje otroka šolaš, bi bilo prav, da se naučiš našega jezika. Nič ni narobe, če si južnjakinja, ampak narobe je pa to, da živiš na naš račun, jezika se pa na naučiš.
[/quote]

Jao bože kaj si še boš izmislila. Ženše drago mene ne preživlja Slovenija, da ti bo jasno, imamo podjetje, ki ga je ustanovil moj ata. Govorim pa, za razliko od tebe, bolj pristno slovenščino, ko pa ti!
Naslednji tvoj umotvor prosim, kaj si še boš izmislila? Pa čudi me, da si tak hud vplačnik v skupno malho, pa maš čas tu gor cele dneve klofati o tvoji večni mantri, zakaj si manjvredna, ker nimaš dece.
[/quote]

Imate vi firmo ja. Bogati ljudje nimajo otrok.

Jao bože kaj si še boš izmislila. Ženše drago mene ne preživlja Slovenija, da ti bo jasno, imamo podjetje, ki ga je ustanovil moj ata. Govorim pa, za razliko od tebe, bolj pristno slovenščino, ko pa ti!
Naslednji tvoj umotvor prosim, kaj si še boš izmislila? Pa čudi me, da si tak hud vplačnik v skupno malho, pa maš čas tu gor cele dneve klofati o tvoji večni mantri, zakaj si manjvredna, ker nimaš dece.
[/quote]

Imate vi firmo ja. Bogati ljudje nimajo otrok.
[/quote]

Seveda jih nimajo, Igor Akrapovič je Tajo in Tima posvojil a ne?
PS
Igor bo sedaj 2. dedek ;), in ne poznam nobenega poslovnega partnerja, ki nima družine, eni celo po 2. 😉

Glede na to, da te Slovenija preživlja, da tu zastonj svoje otroka šolaš, bi bilo prav, da se naučiš našega jezika. Nič ni narobe, če si južnjakinja, ampak narobe je pa to, da živiš na naš račun, jezika se pa na naučiš.
[/quote]

Jao bože kaj si še boš izmislila. Ženše drago mene ne preživlja Slovenija, da ti bo jasno, imamo podjetje, ki ga je ustanovil moj ata. Govorim pa, za razliko od tebe, bolj pristno slovenščino, ko pa ti!
Naslednji tvoj umotvor prosim, kaj si še boš izmislila? Pa čudi me, da si tak hud vplačnik v skupno malho, pa maš čas tu gor cele dneve klofati o tvoji večni mantri, zakaj si manjvredna, ker nimaš dece.
[/quote]

Ves čas pišeš o deci, kar kolikor vem, je bosanska oz. srbska beseda za otroke.
Potem pišeš nikom ništa, čisto srbsko. Uporabljaš đ-je, kar je spet iz srbščine, hrvaščine.

Jao bože kaj si še boš izmislila. Ženše drago mene ne preživlja Slovenija, da ti bo jasno, imamo podjetje, ki ga je ustanovil moj ata. Govorim pa, za razliko od tebe, bolj pristno slovenščino, ko pa ti!
Naslednji tvoj umotvor prosim, kaj si še boš izmislila? Pa čudi me, da si tak hud vplačnik v skupno malho, pa maš čas tu gor cele dneve klofati o tvoji večni mantri, zakaj si manjvredna, ker nimaš dece.
[/quote]

Ves čas pišeš o deci, kar kolikor vem, je bosanska oz. srbska beseda za otroke.
Potem pišeš nikom ništa, čisto srbsko. Uporabljaš đ-je, kar je spet iz srbščine, hrvaščine.
[/quote]

Jao si zaplankana, Štajerci rečemo otrokom deca.
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=deca

Đ mam na tipkovnici in ga nucam, nikome i ništa izraz pa uporabljamo pogovorno!
A sedaj vidiš kako hudo narobe sklepaš?

New Report

Close