Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Karta Islama Avstrija

Karta Islama Avstrija

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 02.06.2021 ob 12:01

ja sam ti bar odgovorio. ti si na nešto svoje svela.
a merimice no… pa tako smo se fino imali pesnce sam ti piso ti pa tako…
kaj misliš ti da js prvič slišim to da sem nor?
kaj v tvoji terminologiji pomeni nor?
nimam prisluhov, noben me ne preganja, nočem sebi škodovat ne drugemu, nočem sebe ne drugega ubit mu naredit zlo… nisem nevaren zase ne za okolico itd…
to je zame biti nor.
ženske??? heh to niso ženske… piše kad vam muhadzirke dodzu dobro jih izpitajte. (radikalno je če hočeš vedet pogled na svet, mentaliteto, mišljenje o tistem/unem, če te zanima o preteklosti) oženiš se na brzaka a kaješ se na tenane ane? budeš normalan. pa da bi začel spraševat… heh
jst se niti nočem primerjat z tvojimi otroci. Bogami.
js ne dam dost na papirje nazive mr fr dr kr pm… mi se jeebe. imaš diplomu? to je isto ko da si reko imam toalet papir. sa diplomom možeš isto ko i sa toalet papirom.
mam visoko mnenje o sebi… ok mogoče mejčkn. pač imam svoja načela principe in to je to. nobenga v reali ne spustim zraven.
vi kao ja… kljub temu da piše kdo so ti prijatelji. zdej al iz inata delate kontra sebi v škodo in se duhovno ranjavate al pa sploh ne veste kako svet funkcionira. ste nezreli…
kot ti pišem gor. oženi se na brzaka kaj se na tenane. za družinsko tragedijo ima kolko hočeš. biraj.
vem js da si milimeter pred tem da se ločiš. praviš tam žena more imeti svoje premoženje. ja. fajn je da ne boš spet obrnla… ampak čemu? zakaj tako mišljenje? pa le ne štima če si mišljenja da se moraš zavarovat. pa bi le znal bit kaj nepričakovano a? in pol sem jaz neuravnovešen? nepredvidljiv? ko tvoj brak a? eeeeeeee merimice golum stari pišem pesncu

jel dosta?

Od kje tebi ideja, da se jaz ločujem.? Ne fantaziraj zelenko. Moj zakon je kot vsak drug včasih gor,včasih dol. O ločitvi pa ni govora. To ti je življenje zakonskih parov,ti pa o takem življenju ne veš nič. Zato ne pametuj o stvareh o katerih ne veš nic. Zašel si v verski fanatizem a majčino mljeko ti še iz ust teče, nisi u stanju skrbet sam zase a nama mozak z nekimi fanatizmi peres,ki jih še sam ne razumeš.

A pa ja vi islamisti ste uvjek najpametnimi,najboljši,najčastniji, samo vi živite ko što je bog reko a svi su drugi bludni nevjernici zbog kojih vi alahovi sledbenici izpaštate.

A de mi reci balavče ko je tebe lično zajebo, da nisi uspijo zavrsiti skolovanje,da se nisi uspijo oženiti, da nisi uspijo nači sebi posla.?
Ma mora da su te zajebali slovenski davkoplačevalci od katerih vsak mesec dobiš miloscino (čudno da vzameš denar nevernikov),ma bludni neverni Slovenci su te zajebali, zato ker so Slovenci, niso alahovi sljedbenici,imaju svoju kulturu,vjeru,žene im se skolaju i zavrsavaju fakultete, imaju pravo rječi kad su djeca u pitanju- itd.. oj grehote daleko bilo…dej se ti zbudi iz sanj.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 02.06.2021 ob 12:22

eeeeeee meri-mice magarice
MOJ SIN JE PAMETAN NA PAPIRU!!!!
heheheh čuti stari moj on če je 2-3 leta mlajši od mene. js vem kakšna je ta generacija. predobro.od raspikuča do življenja danes na jutri. če je edino kar lahko poveš za svoje otroke da bleju po školama… hehehehehe
sej si rekla da maš diplomo blabla… pa use te ustanove majo simbole prostozidarjev. kakšna je pol vrednost tega? pa danas kupiš diplomu.
ok kao imate firmu… al da nemate radio bi tamo za platu prostega časa nič… al bi pa šou u tujino… kar je še slabše. domačih ne vidiš, z doma si itd. i to je simbol uspješnog čovjeka???
a ja bez škole radim šta mi se sprdne.
bi ti povedal za piflanje samo to se ne govori. a to pomeni da sem pameten če se piflam? hh
js poznam enga tuki u siski… bil je tezek odvisnik. ceu gram od enkrat… hodil je pa na filofax. pa na usake tolk izbruhne afera o profesorjih itd… a tako se prolazi?? dej no?
na papirju pameten življenje pa razvaljeno… ma kaj razvaljeno razfukano. živiš ko muha enodnevnica, samo danes danes danes

eeeeee merimice žalostno

ne reče ti meni šta je sa onim “3 puta dnevo”…. ništa a?

Ti ne veš nič. Ti veš tisto kar ti drugi rečejo. Če ti rečejo da skoči z mosta za Alaha boš ti skočil. Pozabili so ti pa povedat, da v bistvu ne skaces za Alaha (uh baš ti njemu trebas, clovecek od krvi in mesa, da se vojskujes zanj vsemogočnega, da imaš 2 mg pameti bi dojel, da on ne rabi tvoje pomoci) ampak ti budaletino skačeš z mosta za čisto človeški interes. No saj itak vas je večina z majhnim IQ in taki ste najboljši da se vas izkoristi in odvrže,kar vaši voditelji tudi počnejo tukaj in zdaj-uživajo na polno, vi pa čakate na posmrtno nagrado (ni nobenih devic niti posmrtne nagrade) .Zabiti ste kot noč.

Ima onih koji dolaze da te slušaju, ali Mi smo na srca njihova zastore stavili, da Kur’an ne bi razumjeli, i gluhim ih učinili, pa i ako bi sve dokaze vidjeli, opet u njih ne bi povjerovali. A kada ti dolaze da se s tobom raspravljaju, govore oni koji ne vjeruju: “To su samo izmišljotine naroda davnašnjih!”
Oni zabranjuju da se u Kur’an vjeruje, i sami se od njega udaljavaju, i sami sebe upropaštavaju, a da i ne primjećuju.
A da ti je vidjeti kako će, kad pred vatrom budu zadržani, reći: “Da nam je da povraćeni budemo, pa da dokaze Gospodara našeg ne poričemo i da vjernici postanemo!”
Ne, ne! Njima će očevidno postati ono što su prije krili; a kada bi i bili povraćeni, opet bi nastavili raditi ono što im je bilo zabranjeno, jer oni su doista lažljivci,
i rekli bi: “Nema života osim na ovome svijetu i mi nećemo biti oživljeni!”
A da ti je vidjeti kako će, kada pred Gospodarom svojim budu zaustavljeni i kad ih On upita: “Zar ovo nije istina?” – odgovoriti: “Jeste, tako nam Gospodara našeg!” – a i kako će On reći: “E pa iskusite onda patnju zbog toga što niste vjerovali!”
Oni koji ne vjeruju da će pred Allaha stati nastradaće kad im iznenada Čas oživljenja dođe, i reći će: “O, žalosti naše, šta smo sve na Zemlji propustili!”, i grijehe svoje će na leđima svojim nositi, a užasno je ono što će uprtiti!
Život na ovome svijetu je smo igra i zabava, a onaj svijet je, zaista, bolji za one koji se Allaha boje. Zašto se na opametite?
Mi znamo da tebe zaista žalosti to što oni govore. Oni, doista, ne okrivljuju tebe da si ti lažac, nego nevjernici poriču Allahove riječi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

uglavnem srči… ne da se mi. i još obečo sam ti da i ako ne budeš u pravu ja ču sagnut glavu. musliman je čovjek od rječi! moram it veš. z eno meri se dobim. Bogami. zadnjič me kliče pa pravi meri pr telefonu… pa ne me jeebat. med 2 pa tretjo sva zmenjena. že čaka.
se slišiva pol.
voli te glansič
pusa.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

kristjan razloži, kaj je Islam. Kaj pa danes ? Je to tudi šerijatsko pravo, na katerem obstaja sekularna pravna država. Kdaj boste dojeli, da ste bleda kopija Islama.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ko ti, 02.06.2021 ob 17:04

kristjan razloži, kaj je Islam. Kaj pa danes ? Je to tudi šerijatsko pravo, na katerem obstaja sekularna pravna država. Kdaj boste dojeli, da ste bleda kopija Islama.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 01.06.2021 ob 21:51

Vuh… Vide mlade kako grebe. A zato bjeze od tebe u prodavnicama?

Glej ljudje delajo svasta. Se mi neda odpirat debate. Ta vasa terminologija ni niti za dol po skretu spustit…
Kaksn muslimanski terorist? Islamski terorist?
Ko da bi reku katoliski pedofil.. Halo???

Jel vam reko bog ne svoje drzave? Pisel u bibliji ne pokusajte se pobunit jer necete biti uspjesni? A posljedice ce biti katastrofalne… Pa ni ni cudno da malo padaju bombe itd.

Razdelili se bomo na 73sekt samo ena bo sla u raj.
Glede na to kar pisete nimate pojma. Pojma.

Drzavni zakoni bla blaaaaa.
Pa js neizobrazen vidim da je sistem profulan. Profulan.
Cisti ljudski produkt. Na interesu koristi itd.
Kako jelincic kaze? 2000 da se uzdrzim glasovanja… 5000 da sem za itd…

Mal vam je doucas.

Neverovanje i ruganje je na vasu stetu ne na moju.

Bols da sem tiho glede tebe meri.

Hecno da rečeš katoliški pedofil, ko pa je Mohamed vzel šestletnico za ženo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 02.06.2021 ob 09:23

Balavunderu, ti si slika prilika dvoličnosti, tako kot vsi opranoglavi fanatiki.
Pa poglejmo dejstva
Nekdo odpre temo o vzgoji/težavah otrok in najstnikov. Ti pameten kot da si do kruha spravil vsaj tri otroke. Realnost:otrok sploh nimaš in nobenih izkušenj z vzgojo in reševanjem težav najstnikov.
Nekdo odpre temo o zakonu, težavah v braku itd. Ti spet pameten kot da slavis najmanj srebrno obletnico poroke.
Realnost: Niti si poročen, niti imaš ženo, niti izkušenj s skupnim življenjem.
Nekdo odpre temo glede službe in težav s premajhno placo. Ti spet (vidi čudo) najbolj pameten o zaposlitvi, plači.
Realnost: nezaposlen na socialni podpori, ki ti jo plačujemo slo davkoplacevalci.
Govoriš o tem kaj piše v bibliji,biblije nikoli prebral nisi.Vse kar ves o bibliji si slišal na vahabi delavnici pranja mozga,ki nima nobene veze z realnostjo ampak ti spet najbolj pameten. Ti vse veš, ti se znaš ker si musliman.
Nekdo odpre temo o pederih, Evo tebe pametno seme spet držiš predavanja o grehu.
Realnost: npr v Pakistanu (ja musli zemlja) je normalno, da poroceni moški seksajo v supak fantke, za seks jim tudi plačajo. Kaj če bi šel tja malo pridigar, da zalutale muslimane spraviš na pravo pot.? Pusti ti Slovence, imate v muslimanskem svetu dovolj smeti za pospravi, treba vam bager da jih očistite. Gremo pot pod noge namišljeni mufti in tam red delaj, a ni greh homoseksualnost.? Če si musliman zgleda da ne, samo če si kristjan po vaše, e takrat je greh in ti si od boga dan grehe cistit. Bejz, bejz fanatik, ma vas preveč poznamo, da bi nam zgodbice prodajali o čistem in brezgresnem življenju islama. Namesto, da hodiš v pralnice možganov se vpiši v srednjo šolo, da boš pridobil nek poklic, to ti bo veliko bolj koristilo.
Pometi pred svojim pragom.

A je ta človek produkt Jankovićeve mošeje ali kako? Tako se fanatizem začne, vemo pa tudi kako se končna.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 01.06.2021 ob 16:32

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 01.06.2021 ob 16:01

Se nam pozna, da smo bili desetletja v komunizmu, zato pa nismo konkurenčni v mošejah. Srbska hegemonija nas je zatrla. Vsaka moderna evropska država ima muslimanski teroroizem, samo mi ga nimamo. Komunistom se zahvalite.

Tole je pa precej butasto. Yugokomiji so arabski terorizem podpirali in tudi financirali. Pri nas se je skrivalo in izobraževalo veliko palestincev in drugih mednarodnih teroristov, tudi razvpiti Carlos. 😉

Butasto je to, kar ti pišeš. Oz. irelevantno. On o ribah, ti o bobnih. Pri nas pač Džamij ni niti približno toliko kot v dolgoletnih kapitalističnih demokratičnih državah. Ne absolutno in ne na prebivalca in ne na kvadratni kilometer.

Pa še to je treba dodati – kdo je pri nas zaslužen in je raznim sektam dal krila in dobro podlago za prihodnost. Janša, pa nihče drug. V svoji prvi vladi 2004-2008 so preko ZVS podelili toliko privilegijev vsem verskim skupnostim, da glava peče. To danes sicer izkoriča RKC, ampak vseeno crkuje, čez par let bo pa islamska skupnost prevzela primat in največ pocuzala iz proračuna – na podlagi Janševe zakonodaje, ki je že danes v veljavi.

tamle je tema o službi… pa tudi ne glede na to
delaš za bedno plačo… plačaš račune, stroške, najemnino, ostane ti bolj malo, životariš, živiš iz rok u usta, prostega časa en K…, kuča-poso-poso-kuča… praktično jedeš, spavaš, radiš i ideš na vc, iz dneva u dan…. iz dneva u dan… iz meseca v mesec… iz leta v leto…

a vi ste res sprejeli da vam je to namen? res mislite da ste za to? res mislite da vam je to namen?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 03.06.2021 ob 23:26

tamle je tema o službi… pa tudi ne glede na to
delaš za bedno plačo… plačaš račune, stroške, najemnino, ostane ti bolj malo, životariš, živiš iz rok u usta, prostega časa en K…, kuča-poso-poso-kuča… praktično jedeš, spavaš, radiš i ideš na vc, iz dneva u dan…. iz dneva u dan… iz meseca v mesec… iz leta v leto…

a vi ste res sprejeli da vam je to namen? res mislite da ste za to? res mislite da vam je to namen?

Z razlogom si tam, kjer si. Ti bi imel vse, ampak ne bi mignil za to. Kaj šele da bi se kaj bolj potrudil. Taprav kanonfutr za te fanatike. Tipičen predstavnik. Drugi so krivi, sam ne bi nič naredil, vse je pretežko, nič se ne splača. Potem ti ena preračunljiva baraba ponuja navidezno rečitev – lažjo pot, pa navališ kot bikec… in niti z eno možgansko ne pomisliš, da je nekaj zadaj. Ja fajn, res.

Odgovor na objavo uporabnika
kanonfutr, 04.06.2021 ob 09:55

Z razlogom si tam, kjer si. Ti bi imel vse, ampak ne bi mignil za to. Kaj šele da bi se kaj bolj potrudil. Taprav kanonfutr za te fanatike. Tipičen predstavnik. Drugi so krivi, sam ne bi nič naredil, vse je pretežko, nič se ne splača. Potem ti ena preračunljiva baraba ponuja navidezno rečitev – lažjo pot, pa navališ kot bikec… in niti z eno možgansko ne pomisliš, da je nekaj zadaj. Ja fajn, res.

?

ma tudi sam ti ne razumeš tega kar si napisal

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

slovenka vem da si ti 😉

sej pa meni ni noben nič ponudil. če te kaj zanima upraši direkt… ti bom povedal.

dans je đuma. prejsnji teden je bilo prav fajn… zadnjic sem si prav rekel pm skoda ker ne morem objavit toliko dolgega zvočnega posnetka.
mače noooo pa kaj misliš da glansič hodi nekam na regrutacijo? na obuko?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

bom probu posnet dans. obljubim. pa spravt nekak na mon zvočni posnetek. zvočniki so… sam ne vem kolk se bo slišal…
sredičemo nešto.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

očeš da se vide okice il je dosta samo zvučno?
da mi nebi rekla “to nije to, to je nešto sa interneta”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

mače… sam 10 minut mi je uploadal. zvočni posnetk je doug 36min… neki mal boš slišala usega ne.
danes je blo tko tko…
pač na začetku je “početna dova” na 1 minuti se začne

https://files.fm/u/waafbddkv#/

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Pacient se sam s sabo pogovarja 😂😀🤣

Hej, ti, ki imaš veliko časa, daj naredi tako karto še za Slovenijo.

muc…
razrezu sm ti… ne vem sicer kok dobr ampak bo
na koncu maš tud kako molimo

https://files.fm/u/waafbddkv#/

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

“BTDT”

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 01.06.2021 ob 15:47

Odgovor na objavo uporabnika
kitakaka, 01.06.2021 ob 15:08

Avstrijci so objavili karto z islamskimi skupnostmi v Avstriji. Zanimivi podatki

https://www.islam-landkarte.at/

Islamistische Foederation ima okrog 70 mošej, imami so praviloma izobraženi v Egiptu, večinoma ne govorijo nemško. Potem imaš še za kaj se zavzemajo – npr. Milli GOERUES za muslimanski način življenja, skladen s šarijo, ki je pomembnejša od regionalnih, kulturnih in socialnih navad družbe. Pa viri financiranja so napisani,…Zanimivo branje.

Največji hec pa je, da je v kar nekaj primerih šarija povsem v nasprotju z zakoni države.
Skratka muslimani so očitno nadljudje, za katere veljajo drugi zakoni.
Le kje sem že to slišal? :))))))

Zanimivo je, da ti kritiziraš muslimane, ki jemlješ kot vzor svobode Ameriko. V tistem tednu ko sva se kregala v temi, ki je imela naslov v stilu ;”A se sploh zavedate kako lepo nam je v Sloveniji, poglejte si ta video iz Venezuele” so se v Ameriki zgodili kar štirje strelski pohodi. Tudi v drugih državah po svetu so ludje tako založeni z orožjem(no malo manj), pa ni procentualno toliko strelskih pohodov, da bi bilo primerljivo z ameriko.

Pomoje so Američani v strelskih pohodih pobili veliko več svojega lastnega naroda, kot so muslimanski teroristi po EU pobili Evropejcev

 

New Report

Close