Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek katarina kresal

katarina kresal

Ali je Katarina Kresal Kardeljeva vnukinja?

A zato je bilo napisano nekje, da se Katarinca hvali, da je preskrbljena za celo življenje, je dedek “poskrbel” za potomce na račun delavcev…

Kardeljev vnuk je predsednik računskega sodišča. Vendar pa otroci niso krivi za dela svojih staršev oz. sorodnikov če niso sodelovali zraven.

hehehe, boss ja že, vendar mi vseno niso všeč taki politiki, ki nikoli niso poznali prave bede človeka…
Torej nikoli ne bojo mogli zastopati navadnega človeka, ker jim ni znano kako se tak počuti!

Ja predsednik računskega sodišča naj bil bil vnuk..

Ne vem, vem pa, da je punca od Senice.

A tudi ta je vnuk, no sedaj mi je pa vse bolj jasno…tovariši so zagarantirali službe v državni upravi še par generacijam naprej…

Ženska se daje dol s Senico. Ti res misliš, da ni uspela spoznati prave bede človeka?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ne pametuj. Ženska do sem ni prilezla z geni, ampak s pičko.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ženska se daje dol s Senico. Ti res misliš, da ni uspela spoznati prave bede človeka?[/quote]

Pa kaj manjka Senici?

Ok, zgleda ne ravno najboljše, je pa vsaj bogat.

Marsikatera ženska seksa s tipom, ki ni niti lep, niti premožen…Pravzaprav večina..

Ženska se daje dol s Senico. Ti res misliš, da ni uspela spoznati prave bede človeka?[/quote]

Pa kaj manjka Senici?

Ok, zgleda ne ravno najboljše, je pa vsaj bogat.

Marsikatera ženska seksa s tipom, ki ni niti lep, niti premožen…Pravzaprav večina..[/quote]

hahahaha vse bolj si mi všeč(:

Ženska se daje dol s Senico. Ti res misliš, da ni uspela spoznati prave bede človeka?[/quote]

Žogca, tvoj komentar je za crknit od smeha in čisto drži, dejstva pa ne čisto. *my lips are sealed press* :)))))))))

Kresalova se hvali, da je prišla do premoženja s tradim in lastnim delom hehe, še ena lažnjivka…

Ne pametuj. Ženska do sem ni prilezla z geni, ampak s pičko.[/quote]

Kresalova je prej delala kot odvetnica, drži?

No, če je naredila pravni faks, nekaj v glavi že ma.Potem je morala narediti še pravosodnega, ki tud ni izi.

Dvomim, da je vse to naredil s picko.

Saj tudi jaz nisem mislila na gene, ker inteligenca ni bila ravno njihova vrlina, bolj na “zdrave politične naveze” še iz prejšnjega sistema, ki segajo še v dandanašnje dni….

Kresalka je kul. Pa Pahorček tudi.

Noben levičar tako ali tako ni kaj prida, tadva pa za razliko od ostalih vsaj dobro zgledata.

Barbika in narcisek:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Nihče nikoli ni rekel, da je ona neumna. Daleč od tega. In do odvetniškega poklica je prišla s trudom in pametjo. Do tega, da je danes predsednica LDS, pa ni prišla s trudom in pametjo. Kar ne pomeni, da imam jaz karkoli proti njej, mi je povsem luštna in zanimiva ženska, ampak trdim pa, da če ne bi imela “naveze” s Senico, nikoli ne bi postala predsednica LDS.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

kateri predsednik katere stranke pa je prišel do položaja s trudom in pametjo?

Za politiko moraš imeti posebne kvalitete, ki pa jih Kresalova nima

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Nihče nikoli ni rekel, da je ona neumna. Daleč od tega. In do odvetniškega poklica je prišla s trudom in pametjo. Do tega, da je danes predsednica LDS, pa ni prišla s trudom in pametjo. Kar ne pomeni, da imam jaz karkoli proti njej, mi je povsem luštna in zanimiva ženska, ampak trdim pa, da če ne bi imela “naveze” s Senico, nikoli ne bi postala predsednica LDS.[/quote]

Pa sej to je jasno.Senica je izvedel prevzem LDS.:)))


Ne.
Je pa kardinal Rode Bajukov svak.

in te so…. ???

Misliš, da ne z dobro kuho? Ko pogledam Senico, se mi zdi, da precej bolj obožuje zrezke kot pičko.

Misliš, da ne z dobro kuho? Ko pogledam Senico, se mi zdi, da precej bolj obožuje zrezke kot pičko.[/quote]

Ampak zrezke jima pripravlja Adamlje:-) in ne Katarinca, ona še to ne ve kateri del kuhle je pravi

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Hehehe, tudi tvoja ni…bojim se, da ti tudi drugih vrlin nimaš, razen naveze na sedanjo ablast.

New Report

Close