Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

zaljubljena
v sanje : Mogoče imaš prav. Sem od enih ljudi izvedela, ki tega moškega poznajo, da je zelo težaven postal zdaj ne vem ali zaradi zakona ali česa drugega. Torej, da se je lepega delal. Ampak v primerjavi z moškimi iz spletnih portalov je on sigurno boljši.

……..bila sem budala……
če bi lahko zavrtela čas nazaj ,bi si prav gotovo izbrala drugega partnerja …zdaj sem sama..on pa je na Cipru..

Da se nisem že prej odselila od svojih staršev.
Kakšen mir je sedaj ko sem na svojem.

Kdor se ozira za nazaj, mu spomini obžalovanj pričarajo iluzorno sliko popolnosti, in ne more živeti “za naprej”, za sedaj, ampak ostaja zamrznjen v času preteklih sanj, ki jo vzdržuje neskončna peklenska zanka izpraševanj “kaj bi bilo, če …”

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tipičen primer, kako na napako “ne smemo” gledat kot na napako.
30 let si žalovala?
30 let???!!!
[/quote]

Kdor razume, razume. Seveda ni šlo za klasično žalovanje, sem se pa velikokrat spomnila in začutila, kot da sem iz rok izpustila kup zlata. Sploh ko sem se spomnila, kako me je in prvi in drugi razvajal in še zdaj hranim listke, ki mi jih je nastavil ob čokoladi. Na enem recimo piše: Ljuba moja, ko bereš te vrstic, sem že na poti k tebi, do takrat pa se sladkaj s to čokolado….

Heheee, lepo je biti mlad….

Saj niso oni krivi – sama si kriva, da si debila nase pripustila, ta je vsaj polovico genetike prispeval, ali pa več kot polovico ti. Otroci so nedolžni.

Dve napaki sem storila: nisem vztrajala na faksu in končala tistega, katerega sem prvotno vpisala.
In druga, zapletla sem se s tipom, s katerim sem še danes nesrečna.

Časa za spremembe je do zadnjega diha…..

Nisem je.. še :))

Kakorkoli obračam, mislim da poteka tistega dne v otroštvu ne bi mogla spremenit in to je bila moja največja napaka.. vse ostalo pa le del življenja v prepletanju različnih čustev.

No ja, s tem se ne morem ravno strinjat. Tako, da lahko to zase govoriš, ne moreš pa reči, da smo vse takšne. Kot tudi moški niso vsi takšni, ki bi šli kar naprej in poznam jih kar ene par, ki celo življenje travmirajo za točno določeno žensko.
Jaz kot ženska nisem takšna. Če nekaj ne gre, končam in gremo dalje. Da bi celo življenje jokala za nekom, ki me ni vreden? Pa kaj še!

Drugače imam tudi svoja obžalovanja in bi spremenila marsikaj iz preteklosti, predvsem iz otroštva in najstniških let. Ampak vem, da nisem takrat znala drugače, tudi tako sem bila vzgojena. Šele z leti sem spoznala, da so v bistvu eni družinski vzorci popolnoma sfaljeni in sem jih sama spremenila.

Bla bla bla. Tolažba.
[/quote]
Ni tolažba, temveč spoznanje. Dokler svoje pretekle odločitve doživljamo kot napake, še nismo dojeli lekcije. Toda življenje je dovolj modro, da nam isto učno snov ponudi v drugačni embalaži. Potem ko dojamemo, se nam zorni kot razširi in vidimo vse na svojem mestu.
Od tod izvira rek: Vse je za nekaj dobro.

…največja napaka poroka. Nato sledi vsaka izgubljena priložnost flirtanja, morda z dodatki 🙂 ….se sedaj ne bi tako sekirala, da sem neumna izpadla…

Da sem se rodil, morim zenske, pa pe-zde mi prevec disijo, sem kot metulj 🙂

Da nisem bila dovolj močna in sem sem vrnila nazaj, po tem, ko sem ga zapustila. To je bila moja največja napaka.

Da sem se poročila z njim. Saj sem se ločila, a vseeno …
In sfalila sem študij in poklic.


rojstvo

Zamenjala premalo fantov v mladosti,ćeprav jih preštejem jih sem probala cca.57 in luštno je bilo pred 40 leti kot v nebesih.Same mlade kmečke junce sem probavala in tudi junca obdržala.

Da živim v tej državi, ki ni prijazna do državljanov in , da ko sem imela priliko ostali zunaj, da nisem ostala, morala bi ostati zunaj, sedaj me pa to tepe. Končan faks, slabo plačano delo, par let pred penzijo, me je kar groza, kako se bo dalo preživeti, če bom dosegla po sreči 500 eur penzije. 🙁

– Da sem se kot uspešen moški poročil pri 25 tih, po letih resne zveze iz študentkih let. Si ustvaril družino, namesto da bi prvo ustvaril premoženje in užival samski stan
– Da že pri 19 nisem šel v tujino.
– Da nisem prej naredil križ čez svoje starše

Da sem vihala nos nad dobrimi tipi in nazadnje dobila izbirek.


Torej zate velja, kdor izbira izbirek dobi.
Ni nujno, da so bili dobri tipi tudi dobri ljudje.. Ne vse gledati črno.

Da sem opravljala kolegico zaradi zavisti. Vem grdo je to in danes mi je zal. Pa zal mi je da sem prevec povedala in zaupala nekaj bliznjim ljudem, ki so mi dali noz v hrbet. A spet po drugi strani sem zaradi tega spoznala kaksna sta in sedaj vem s kom imam opravka. Tako da v vsaki stvari je tudi nekaj dobrega.

Da sem se prijavil na ta forum.

Jaz razen nekaj slabih finančnih potez nimam kakih drugih napak, ki bi jih želel odpraviti.

Denar pogrešam, bi bilo lažje, če bi dal v ‘štunf’ ampak gre, bankrotiral še nismo.

New Report

Close