Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

Moj sanjski mož se je po petih letih čistp spremenil. Sem se ločila, ampak poroke ne morem šteti kot napake, ker bi sicer vse življenje menila, da sem zamudila nekaj lepega.
Pri izbiri med dvema službama sem izbrala po navdihu, a se je kasneje izkazalo, da gre za veliko podtikanja in zelo nehomogen kolektiv.
Ampak kdo ve, kaj bi se dogajalo, če bi izbrala drugo? Lahko bi bilo še slabše.
Skratka, ni napak v življenju 🙂

Da sem se poročila z nekom, zaradi katerega sem pred 20 imi leti odvrnila od sebe dva dosti boljša, bolj čustvena in bolj humana moška : prevagale so pa njegove lepe besede, šarm, znal je prikrivati veliko stavri za lastni korist… Ja, mi je žal, zelo. Ker se je zadeva tako grdo sfižila, predvem zaradi njegovega pohlepa in požrešnih apetitov. Ničesar drugega ne obžalujem dosedaj, samo to.

Uu, džizs …

Ni največja, je pa vselej ponavljajoča in vse prisotna – preveč odlašam s stvarmi. Pa morda ta, da se bojim delati napake.

Da sem se rodil 13ga.

Da sem se poročil, ni bolj bedne stvari v življenju kot poroka za moškega po poteku enega do treh let.

Ja poroka je nateg. Včasih je mama rekla hčeri pred poroko”v zakonu in življenju, boš morala marsikaj pretrpeti”
Danes oče lahko reče svojemu sinu ” V službi boš moral delati več kot žena, doma pa isto. Če boš imel srečo, te ne bo prevarala, pobrala otroke in imetje”

Da sem pri še ne dopoljnenih 15 letih pustila, da mi je spustil notri seme….

Res obžalujem izbiro partnerja, ne mine dan, da ne pomislim nanj.

Moja največja napaka je, da sem ostal z ženo in izgubil žensko, ki je bila vse tisto, kar sem si od vedno želel, ustvarjena sva bila en za drugoga. Nisem želel zapustiti otroke in ženo, izgubiti premoženje, vendar sem izgubil veliko več kot sem se sprva zavedal. Zavozil sem, žal mi je.

Moja največja napaka je bila vpis na starševski čvek. Gnojna bula

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno198, 13.11.2022 ob 09:12

Moja največja napaka je, da sem ostal z ženo in izgubil žensko, ki je bila vse tisto, kar sem si od vedno želel, ustvarjena sva bila en za drugoga. Nisem želel zapustiti otroke in ženo, izgubiti premoženje, vendar sem izgubil veliko več kot sem se sprva zavedal. Zavozil sem, žal mi je.

Mogoče še ni prepozno. Mogoče se tista druga vedno upa, da pokažeš, da si moški in ti je bolj pomembna kot kredit, hiša. To še vedno lahko ustvariš z drugo, ki jo ljubiš.

Mogoče ta, da nisem sprejel službe v Googlu, ko so mi pred dvema desetletjema ponujali.

Da sem zaupala nekomu iz širše družine, ki je to zlorabila in izven konteksta to naprej delila, ter naredila spor ki traja celo življenje.

da sem šel v službo in izgubil edino kar sem imel, zdravje.če bi bil še enkrat mlad bi se najprej ulegeml na socialno potem pa ali legalno kradel nekaj bi že zračunal.

Odgovor na objavo uporabnika
Da sem pustila da mi je spustil notri, 11.12.2019 ob 15:24

Da sem pri še ne dopoljnenih 15 letih pustila, da mi je spustil notri seme….

a si zanosila al kaj.

 

Da sem šel bedak z 15 leti v službo in ne v srednjo šolo. Ni pa rečeno , da bi imel tak fajno ženo in otroke kot sedaj saj mi nič ne majnka grize me pa , ker nisem bil pravilno usmerjen.

V dobroto ljudi in mislim, da se vsak lahko spremeni na bolje. In vedno volk le dlako menja.

Odgovor na objavo uporabnika
Kje ti je moškost, 13.11.2022 ob 12:11

Mogoče še ni prepozno. Mogoče se tista druga vedno upa, da pokažeš, da si moški in ti je bolj pomembna kot kredit, hiša. To še vedno lahko ustvariš z drugo, ki jo ljubiš.

Hvala za nasvet, vendar je žal prepozno saj s partnerjem pričakuje otroka.

Vse bi lahko bilo drugače, če bi le jaz naredil pravo stvar.
Ženo imam rad, vendar se nikoli ne bosta mogli primerjati v mojem srcu, nikoli.

 

New Report

Close