Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj naj?

Kdaj naj?

Ne mislim si pomagati z njim, sam spijem pa tudi kaj v majhnih količinah. Pač je moj moto: življenje zajemaj z največjo žlico, sam zgleda, da se bo tudi to spremenilo

Mene že, ker sem tud jaz poročena z nekaj otroci, pa upam, da še kakšnga zrajcam – mjčken. Ena žena/mož pa res ni ovira, pa nekej otrok, itak si rečem: gledaš lahko, gledaš, večerjov boš pa doma

dragi..danes pa iz tebe veje neka zalost…

Mislim, da je Kir pri eni temi napisal, da ga želodček matra. No, saj bo pivce pomagalo. Če je za ženske prsi dobro, bo pa še za moške trebuščke, a ne ?:))

Dons sm malo žalostan, ne JEZEN kot stekel pes. Zgarbal bi se, saj tudi to pomaga, sam če mam pa same ženskice poleg

Kolk sva si slična, neverjetno!

Ne seri…nc ne pomaga..rajs se skuliraj poslihtaj sam z sabo..poprav napake..in gremo dalje..le enkrat se zivi in skoda cajta za smilt sam sebi al bit smotan..nema..

Svetujem Rupurut.

Čaki, čaki mal, to je pa nekaj drugega. Zakaj si jezen, če ni skrivnost? Spihaj se malo, morda ti odleže. Jaz zmeraj s simpatijo mislim nate, če ti kaj pomaga.;))

Če bi mi zrastel tako lep trebušček kot so tvoje joškice, bi ga spil na HL!

Točno povej kaj naj ti delam!!!

Zdej mi je sele jasno zakaj toja slaba volja;)..ker backe ni..saj bo prisla dragi..do takrat pa uzivaj z nami;)..mmmmmmmmmmmm

Se nič ne smilim sam sebi, zato b še zmiri kakšno poleg, pa bodi prijateljica, al kar češ!

Deli mi vse, kar najbolj paše, da bi se dvignila v višave naslade…ni časa nakladat, bom vidu pozneje

Kot tablete ali injekcijo? Mi privoščiš, kaj?

kok si smotko ti dons..a tud seks ne paše zdele..al to pa bi

Uf, kako zaleže! Pišem kasneje, saj vidiš, da ne morem vsem na enkrat

A ti temu rečeš nakladanje?
Ne vem še kaj ti paše, bi pa rada vedla!

Ne, slaba volja je velikoooo bolj zaradi noči! Tisto sem jemal – tako do 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, nič več, potem pa taka pizdarija. Sm zlo nesrečen človk, ne? Ne morem imet vsega, življenje ni samo lepo, ampak tudi neizmerno kruto

Sej sm ti že 10 x odgovoril: ja in to s tabo, k s tak simpatična

paci..jz sm toja..toja..toja..toja..

prjatlca…tko si ti reku…tko je..kaj cmo;)..hihi..al ti je ze zal;)

Kar koli bi naredila z mano, mojim malim (sam je velik!, ha)!

Vse bi ti delala, saj bi šla v podrobnosti pa me lahko cenzurirajo.

Sem malo manj huda. Zato ti ne privoščim. Oprosti. Pa saj te bodo druge potolažile.

O, Nataška moja! Ne veš kako mi je všeč ta tvoj nick: moja Nataša…..

New Report

Close