Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj naj?

Kdaj naj?

Ja, kaj pa špricanje, pa šverc izhodi? A to pr vas v službi kaj delate?

Psssst! Tud to se dogaja, ja. Pa še plačan seks?! Kaj imaš še lepšega kot “službeni seks”

Ta ukradene urice so res nekaj najlepšega. Sam vrag si je zmislit, kam boš rekel da zmagliš, če glih nočeš, da sodelavec/ka ne ve, pa da te zna zatušat. Pa k se tko prismejiš nazaj.

BASEN O SEXU

Sta se srečala dva. Moški in ženska. In sta si bila všeč. Ampak on je imel ženo, otroke, pa ljubice, ki so se mu plazile pod nogami.

Je oznanil: Stepte se zame. Pa je njo v želodec. Se je odločila, da je treba tudi njemu povzročiti prebavne motnje. Ga je gledala kako trpi. Postalo ji je žal. In se je opravičila. Je opravičilo sprejel. S figo v žepu. Pa je nasedla.

Samo ona je bila tudi ženska, žena, … Pa ni to tulila po netu. Iz obzirnosti. Da ne uniči sanje komu, ki verjame v večno ljubezen. Tisto, ko si srečen in ljubiš do konca življenja. Pa ne samo zaradi otrok.

In je dojel. Jo je pustil pri miru. Le sem ter tja se bo morda spomnil na njo.
Na tisti krasen, vroč, strasten, čuten……. sex, ki bi lahko bil, pa ga ni bilo.

******AMEN******

hm… zanimivo. Morda se moramo kaj naučit!?

Jaz sem pa menda pri bolj počasnih, ker se mi zdi, da tole nima ne repa ne glave

jaz sem razumel to tudi kot kritiko na moje pisanje (pa ne kot zlonamerno, sem se zamislil, res pša je, da se ne strinjam s to teorijo, ki jo postavljam spodaj):

torej, jaz sem razumel, da ni prav, da nekomu vsiljujem(o) teorije o tem, kako vsi povprek varamo in je bolje ga pustit v svetem prepričanju in v srečni ljubezni, da njegov (njen) partner pa ne vara. Verjetno je pač tako, da ko tu gor kup ljudi piše ne samo o fantazijah, ampak tudi o udejanjanju le teh in posledično o varanju, se lahko kdo bolj ali manj upravičeno vpraša, če je res tako pokvarjen ta svet in če je njegov partner res tako zvest kot si predstavlja. No, to pa lahko boli in je včasih boljše, če mu ne damo povoda za to.

Tako sem jaz razumel, dopuščam pa da sem se jako zmotil ;-))))

a veš, kar si napisal ti, -mm (da ne bo kake pomote), to vsaj štekam, čeprav se ne strinjam. Po drugi strani sem jaz popolnoma zvesta, pa prav rada tudi kako kozlarijo napišem in ušpičim, če bo to komu v tolažbo:))

ja, saj pravim, tako sem jaz razumel, se pa ne strinjam, da zaradi tega naj ne pišem kot mislim, ker bo morda kdo prizadet, ko pogleda resnici v oči
:-))))

New Report

Close