Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj naj?

Kdaj naj?

Upoštevaj mojo misel, ki se tudi veckrat vrti na tem Primoževem portalu…

“Vsega v zivljenju nikoli ne bomo imeli…scasoma postopoma pa lahko imamo vse…zato doloci prioritete in uzivaj zivljenje, kot da je to zadnji dan, ki ga zivis!”

Končno ozdravljen. Welcome back. Kaj bi brez tvojega sarkazma?

Ja vedno pa znaš človeku polepšat dan. S tabo mora bit življenje res neizmerno lepo! Povej samo meni: a s taka, mislim tako kul tudi v postelji? Kar dej, čist potihem povej….

No, potem je bil moj cilj dosežen! Midva bi se še lahko lepo imela, s t ne zdi?

moj pravi..da sm hudic brez kerga ne zna vec dihat ne zvet..brez kerga bi bil dan brez sonca..brez vsega..zdaj pa ti naj on pove kaka sm;)..pa itak me beres kle..taka sm..hihi

Čudovita si!!!!!!

Hvala..pa sm res..tko kot ti..tko kot vsak izmed nas..na svojsten nacin!Samo videt je znat to treba;)..

uf… pa ni škoda dopusta za nas???

aja, seveda… zame že, ne pa za saro*, backa, piko, milko z lešniki…ki so pravega spola (:-P)

-MM…mar ti ne bi vzel dopusta zame;)

uf… ampak samo v živo; nč virtualno ;-)))

se kar smejem, ko vas berem, to bi bil dopust z velikim D in še čim:)) a se lohk prijavim, pridem s ta novim kompletom:))

Sej sm zmirom trdu, da si izredno razgledan dečko! Zate (in to za cel zaboj) pira bom porabil pa lansko bolniško

Kakšne barve pa je? Sicer pa rajš brez njega

ja sej u živo ja;)..poljubi..objemi..dotiki..tam nekje ob gozdu..hihi..bi ti pasal..aaaaaaaa..se rad poljubljas -mm;)))

packa nehi rajcat,..kle..k pol bom mogla se jaz mal u shoping..kaj ce bi sle midve skupi..ajoj..se bi smejala cela stacuna..in se kdo..z nama vred..to bi bil pa žur..aneda;)..pa da bi mele enga postavnega prodajalca..k bi nama nosu u kabino seksi perilo..mmmmmmmmmmmmmmm..tam na stolih pa najina..in bi se sam se slinla..in stokala

ampak je res ful dober, pa komaj kupila sem ga, saj ga boš lahko sam odmotal:))
aja, črn s plavimi rožicami, res lep

U, to je to! Komplet črn, spodaj beli hribčki, tista na črtico…spet postaja topleje

hja, tisto s črtico je pa mimo, mož se je neki razgreval in “popedenal”, tako da je samo še spomin:))
Je rekel, da nima veze, da je, ker je itak blond in se je ne vidi, v resnici se je hotel pa malo igrat…
Hribčki so pa kao rjavi, no kolikor sem jaz rjava, na morju sem načeloma zgoraj off…

hm, sm se prijavu še enkrat posebej za to…

… njaaaaam, seveda rad poljubljam, po obrazu, ustnicah, vratu, prsih, trebuščku in serveda spet po Ustnicah ;-)))

na kaki jasi zna bit fajn ja, če ni premrzlo…

A bi?? (:-P)

Še lepše! A nis cela gola na morju?
1. Paše še pa še
2. Še lepša bi bila (mislim sam na barvo-to si že itak)
3. Nič te ne tišči
4. Ne dobiš vnetja, ker se ne prehladiš

A nimam prov?

bi..dej..ne vem kaj se cakas;)

nudo plaža je v planu drugo leto, kakšna ideja? Ha, takrat bom imela gotovo vsaj črtico, ne vem, če bi takale okol hodila, se pa le preveč vse vidi…

Če se lepo vidi, je še lepše! Povej kam in kdaj, da te vidim!
Sicer pa sem te prepričal?

Dej že končno povej, kdaj naj vzamem dopust. Jaz ga imam še dovolj, bolniško sem sicer že izkoristla, ampak imam šd, ld, tko, da se lahko prilagodim. Sem že čist nestrpna

Saj sem jaz tud! Očitno bom moral izkoristit kar bolniško, kako bi drugače vse prišle na vrsto? ha ha

New Report

Close