Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj ste vedeli da je to to?

Kdaj ste vedeli da je to to?

Jaz sem vedel, ko sem parkiral svoj sleper v njeno garazo.

Čez 12 let ne boste več istega mišljenja da je bilo to to. Vse postane rutina, se tabols pogovor, da o sexu sploh ne govorimo…

Odgovor na objavo uporabnika
Jeba289, 25.10.2021 ob 06:10

Čez 12 let ne boste več istega mišljenja da je bilo to to. Vse postane rutina, se tabols pogovor, da o sexu sploh ne govorimo…

 

Spoznala sva se pri 16 in 20, zdaj sva oba okoli 50, z nama trije otroci, za nama pa zivljenje.

Ce cez 12 let ugotovim, da to ni to, res ne vem, kaj bi moralo biti.

Odgovor na objavo uporabnika
Rina998, 24.10.2021 ob 12:56

Najlepsa hvala za vse odgovore. Pri kateri starosti ste pa spoznali vase zivljenjske partnerje, ce ni skrivnost? 🙂

Skupaj sva, ko je bila ona 17, jaz 34…najprej skrivala kakšno leto oz. mene je skrbelo, kaj si bo okolica mislila. Ampak ja – tako kot pravi večina – oba sva čutila neko domačnost. Nisva duši dvojčici je pa tako, ko jaz nekaj mislim ali rečeem, ona takoj ve in obratno.

Pravi, da je bila vame zaljubljena že od majhnih nog in da je bilo to to…zdaj sva 10 let na polno srečna, kaj bo pokazal čas pa nihče ne ve.  Skratka – drama free life, pred njo pa sem imel same burne veze in ženske s polno problemi…

Jaz po 20 letih še vedno stojim za tem, da je to to. Vedno boljše je. Tudi seks. Če je ljubezen prava, življenje s to osebo nikoli ne postane rutina.

New Report

Close