Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo bo volil Pocivalska?

Kdo bo volil Pocivalska?

Sam sebe bo verjetno volil. Čeprav si niti tega ne zasluži. Izdajalci bi morali na smetišče zgodovine. Po hitrem postopku.

Ne vidim ene same samcate točke v prid tega modela. Je ni.

Prevzema stranke, izdaja volilce, potem kopira tuje stranke, nima ene same pokončne kosti v svojem telesu, ko spužva je.

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 07.12.2021 ob 06:23

Odgovor na objavo uporabnika
Lenobalenoba, 06.12.2021 ob 18:18

Eh, me sploh ne bo presenetilo če bo nabral par procentov. Logično seveda to ni, ampak narod ima rad ponavljanje napak.

Prav imaš, tolikokrat kot ste že volili  “nove obraze” in tolikokrat kot so vas  že nategnili, pa boste spet nekega novega goloba volili, Počivalo se je vsaj izkazal z delom, boni so njegov projekt, torej imamo od krize vsi nekaj, meni je bil nekoč odvraten, aroganten, po njega delih ga danes pač ocenjujem drugače, če nebi imel svoje prve izbire na voljo ne rečem da  mu nebi namenil glasu.

Kdo nas je nategnil in s čim? Kako lahko ena oseba in ena stranka nategne državo, vidimo pa zdaj. Tale vlada kuri ves denar, ki so ga ustvarile prejšnje vlade in še vse, kar bodo ustvarile prihodnje!!! Pa tako nesposobni, ane??? Od kod potem denar, da ga lahko tile z lopato mečejo skozi okno? Izpraznili so tekoči proračun in na račun dobre bonitete  – ki so zasluge “novih obrazov”, kopljejo luknjo še za naprej! Bo prišla ena krizica, pa lahko Slovenijo samo še Madžarski prodajo. In verjetno je tak plan!

Jaz bom volila Zdej, to so zeleni od Lebna.

Se mi zdi zelena kar nekaka prihodnost.

Jaz se oziram proti Piratom ali Dobro drzavi. Pocivalskov in tiste ex Desusove predsednice, ceprav z novo stranko ni sans.

Na slovenski politični sceni vse debil do debila. Zakaj mislite, da je za poslanca dovolj osnovna šola? Zato, ker so enostavno, mnogi med njimi, zreli za posebno obravnavo v primerni ustanovi.

New Report

Close