Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo od neregistriranih vam je všeč?

Kdo od neregistriranih vam je všeč?

Odgovor na objavo uporabnika
črna roža, 19.05.2021 ob 12:25

Črna roža bo šla v cvet…

So nam prepovedali glasbo, si videl… ni pravice na tem svetu 😅 lepo da si nazaj👍

MOJA MISEL,

hej! Moram ti samo povedati, da ti jaz prejle nisem napisal tistega sporočila. Ker nisem trol 😆 Nič ne zamerim, če si me tako označila, saj so te zavedli. Ni moj stil, da se tako spustim v ljudi, saj veš, da jaz na dolgo in široko argumentiram, če mi kaj ni povšeči. Enkrat sem ti že nekaj napisal ko se nisem strinjal z tabo.

Je pa tako, da sem enga tipa in dve ženski v svojem času tu očitno hudo prizadel in mi zdaj vsi trije pod tisoč različnimi vzdevki sledijo. Ena od žensk, pa že dalj časa piše pod mojim vzdevkom. Že v prejšni različici foruma je pisala pod mojim vzdevkom saj nisem registriran.

“moderator” uporabnik, ki ti je pa odgovoril, sem pa tudi hudo ranil njegov ego, saj ne more preboleti besede “debil”. Ker sem eni napisal, da je debil zato ker se je pretvarjal, da je moderator in da ureja forum. Sicer pa je zdaj dokazal, da ni moderator, ker če bi bil bi vedel, da ti jaz nisem napisal tega sporočila in se nebi potemtakem odzval, da iščem pizornost z sporočilom, ki sploh ni moje. Haha

BEDN JE,

Hvala.

Vem da sem fliknjen. 😆

Lep dan ti želim.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel, 18.05.2021 ob 19:15

Črna roža, sam je ni več. Oz GA ni več. Pa IDesija pogrešam..

Ma daj no. Samo malo abstiniram, da se tole v red spravi, ker je postalo popolnoma neprebavljivo. Oz. neuporabno. Za kak čvek pa piši na mail (ime pika priimek afna outlook pika de). Bom odgovoril, obljubim.

Vztrajaj! .

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI, 19.05.2021 ob 16:02

Ma daj no. Samo malo abstiniram, da se tole v red spravi, ker je postalo popolnoma neprebavljivo. Oz. neuporabno. Za kak čvek pa piši na mail (ime pika priimek afna outlook pika de). Bom odgovoril, obljubim.

Samo da je, meni je vseeno kakšno .. lih sem se navezala na vse vas in potem mrkne 🙈 ne me strašit s takimi 😅😁 še Viharnega sem pogrešala, prisežem😂

@črnaroža a mi lahko kaj vidimo to tvojo rožo ali so tudi tvoje sramežljive kot moje? 😁 Je res črna ali me hecaš? Eno črno vrtnico sem videla v življenju, edina črna roža. Res je bila lepa.

Hja… funkcionalnost so spravili na raven iz leta 1991. Skorajda me vse skupaj spominja na čase dobrega starega IRC-a. Le da je tam bila kaka funkcija več. 🙂

Vztrajaj! .

Moja misel,

Meni pa nič odpisala? 🙁

Sej menda nisi zamerila ker se zadnjič nisem strinjal glede spolnih vlog? To je edinkrat, ko sem ti pisal.

No sam tok, da veste, ni vsako sporočilo, ki je pod mojim vzdevkom moje. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 19.05.2021 ob 21:08

Moja misel,

Meni pa nič odpisala? 🙁

Sej menda nisi zamerila ker se zadnjič nisem strinjal glede spolnih vlog? To je edinkrat, ko sem ti pisal.

No sam tok, da veste, ni vsako sporočilo, ki je pod mojim vzdevkom moje. 😉

Joj oprosti, ni bilo namerno..sploh se ne znajdem več in ne znam slediti po novem.. ponavadi mi je vrglo rdeče opozorilo, piskalo in vse živo, zdaj pa sem komaj našla to temo in videla tvoj odgovor zgoraj… 😣

Ni panike, ne zamerim nikomur..preganjamo čas in meni se zdi vsak na svoj način zabaven in zanimiv… to s krajo nickov mi je znano, zato lahko razumem. Iskreno se pa teme v kateri naj bi se pogovarjala ne spomnem in za nazaj ne znam več poiskati…tako da. Kar je bilo je bilo? 😁 Upam, da nisem pisala monade 😅

@Moja misel

Joj oprosti, ni bilo namerno..sploh se ne znajdem več in ne znam slediti po novem.. ponavadi mi je vrglo rdeče opozorilo, piskalo in vse živo, zdaj pa sem komaj našla to temo in videla tvoj odgovor zgoraj…

Res je, ne vemo več, kdo piše kot registriran, kdo se poigrava z njegovim imenom. Niti ne znamo poiskati svojih odgovorov.

Zato te ne bom spomnila, da si bila prav ti tista, ki je bila zadovoljna, da se forum spreminja in prenavlja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ponovim izginulo, 20.05.2021 ob 14:25

@Moja misel

Joj oprosti, ni bilo namerno..sploh se ne znajdem več in ne znam slediti po novem.. ponavadi mi je vrglo rdeče opozorilo, piskalo in vse živo, zdaj pa sem komaj našla to temo in videla tvoj odgovor zgoraj…

Res je, ne vemo več, kdo piše kot registriran, kdo se poigrava z njegovim imenom. Niti ne znamo poiskati svojih odgovorov.

Zato te ne bom spomnila, da si bila prav ti tista, ki je bila zadovoljna, da se forum spreminja in prenavlja.

 

Ne kompliciraj 🤣 meni se življenje prav nič ni spremenilo s spremembo foruma… žal pa nisem najbolj tehnološko napredno bitje in potrebujem malo več časa za se privaditi na novosti. Ko in če bodo karkoli spreminjali z obvestili in podobno, bodo seveda dobrodošle stare/nove funkcije.. če pa ne, pa tudi ok. Važno da lahko komentiramo in klepetamo. Meni dovolj 😊

Pa še iDESI mi je email pustil, če se mi zalušta njegovih debat, bom brez pomisleka pisala. Mi je pa bolj zanimivo brati vas, ko se dajate med seboj 😁 marsikaj sem se že od uporabnikov naučila in marsikdaj so mi dali misliti.

Moja misel, ne nič nisi odpisala, vrjetn si tud takrt spregledala, pa nič hudega.

Ja sej vidim, da tud teb vzdevek kradejo pa pišejo v tvojem imeni.

Se pa strinjam, da bi bilo lepo če bi vrnili stare funkcije predvsem zaradi praktičnosti.

New Report

Close