Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ker je uradno, da so cepljeni kužni se bomo testirali vsi

Ker je uradno, da so cepljeni kužni se bomo testirali vsi

Objava čaka odobritev

Ta bedast forum niti teksta ne spusti skozi, kjer piše, da je cdc do tretjega marca zabeležil 1381 mrtvih, kateri so prejeli vsaj eno dozo tega strupa, v državi utah.

To kar se nam dogaja že skoraj 2 leti je PLAN D E M I J A zagotovo je, ampak marsikaj je pa terorija zarote. Stvar je popolnoma enostavna, ni treba preveč filozofirati v smislu 5G in zemlja je ploščata. Enostvno je- ZELO ENOSTAVNO, da pojasnim to so tajni dokumenti ki smo jih dobili od Rusov, ki so jih shekali od ne boste verjeli- od Hrvatov. Dejstvo je, da sodeluje v tej združbi 99% predstavnikov vseh držav, vendar načrt so si zamislili v okviru 20 držav, med katerimi so NEMČIJA, FRANCIJA, ŠPANIJA, VB, NORVEŠKA, ŠVEDSKA, ITALIJA, BRAZILIJA,  ARGENTINA, ZDA, KITAJSKA, RUSIJA, INDIJA in še nekatere ne tako pomembne, Idejo so dale farmacevtske družbe, ki danes prodajajo cepiva za covid19. Vse skupaj je res izmišljeno, ampak, dejstvo je, da nas je skoraj 9 miljar, da imamo vsako leto več požarov, suš, orkanov, vsega, je preveč. Zardi segrevanja ozračja, ki ga povzroča v glavnem proizvodnja mesa, ljudje so čedalje bolj požrešni, hrnae se zaužije 200% preveč kot jo človek sploh potrebuje in posledično glej ZDA, VB in druge razvite države, imajo že 70% predebelih ljudi. Vse to je potrata in tem ljudem se ne da dopovedat, da na tem planetu delajo samo škodo. Na tej zemlji, kjer se pasejo živali – različne živali- bi lahko pridelali rastlinske hrane za 15 miljard ljudi in vsi bi bili siti in predvsem zdravi. Ampak ne, ljudje so hujši kot živali, žival poje le toliko da je sita, tudi zveri, ki jedo meso v glavnem ubijejo toliko živali kot potrebujejo, ne gredo pobiti celo čredo. Skratka, združba ki si pravi svetovna vlada se je odločila da bo s pretvezo da nas je napadel korona virus, na plano dala cepivo, ki bo naredilo to kar želijo. Jasno je da so se predstavniki vlad cepili s placebom s slano vodo. V roku do 10 let bo iz našega planeta izginilo veliko- zelo veliko ljudi, predvsem takšnih naivnih, ki vedno zaupajo stroki, bolj ko so izobraženi bolj verjamejo, kar je logično.

Jaz se nisem cepil in se ne bom, živel pa bom do nadaljnega iz dneva v dan, ker se zavedam, da bodo svoje naredili tudi protesti po vsem svetu, ker vedno bolj očitno postaja, da PLAN D E M I J A ni uspela obdražati v tajnosti, da so zašuštrali že v štartu, zdaj poti ni več nazaj, policiji se bo pridružila vojska, ampak ne za dolgo, ker policaji in vojaki so tudi ljudje, ki imajo družine in tudi oni ne bodo dolgo sodelovali v tej pizdariji, tako da bo še zelo pestro prav kmalu!!

Slovenci držite se rad vas imam!

Odgovor na objavo uporabnika
MALIBOGBOGOV, 07.08.2021 ob 17:48

To kar se nam dogaja že skoraj 2 leti je PLAN D E M I J A zagotovo je, ampak marsikaj je pa terorija zarote. Stvar je popolnoma enostavna, ni treba preveč filozofirati v smislu 5G in zemlja je ploščata. Enostvno je- ZELO ENOSTAVNO, da pojasnim to so tajni dokumenti ki smo jih dobili od Rusov, ki so jih shekali od ne boste verjeli- od Hrvatov. Dejstvo je, da sodeluje v tej združbi 99% predstavnikov vseh držav, vendar načrt so si zamislili v okviru 20 držav, med katerimi so NEMČIJA, FRANCIJA, ŠPANIJA, VB, NORVEŠKA, ŠVEDSKA, ITALIJA, BRAZILIJA,  ARGENTINA, ZDA, KITAJSKA, RUSIJA, INDIJA in še nekatere ne tako pomembne, Idejo so dale farmacevtske družbe, ki danes prodajajo cepiva za covid19. Vse skupaj je res izmišljeno, ampak, dejstvo je, da nas je skoraj 9 miljar, da imamo vsako leto več požarov, suš, orkanov, vsega, je preveč. Zardi segrevanja ozračja, ki ga povzroča v glavnem proizvodnja mesa, ljudje so čedalje bolj požrešni, hrnae se zaužije 200% preveč kot jo človek sploh potrebuje in posledično glej ZDA, VB in druge razvite države, imajo že 70% predebelih ljudi. Vse to je potrata in tem ljudem se ne da dopovedat, da na tem planetu delajo samo škodo. Na tej zemlji, kjer se pasejo živali – različne živali- bi lahko pridelali rastlinske hrane za 15 miljard ljudi in vsi bi bili siti in predvsem zdravi. Ampak ne, ljudje so hujši kot živali, žival poje le toliko da je sita, tudi zveri, ki jedo meso v glavnem ubijejo toliko živali kot potrebujejo, ne gredo pobiti celo čredo. Skratka, združba ki si pravi svetovna vlada se je odločila da bo s pretvezo da nas je napadel korona virus, na plano dala cepivo, ki bo naredilo to kar želijo. Jasno je da so se predstavniki vlad cepili s placebom s slano vodo. V roku do 10 let bo iz našega planeta izginilo veliko- zelo veliko ljudi, predvsem takšnih naivnih, ki vedno zaupajo stroki, bolj ko so izobraženi bolj verjamejo, kar je logično.

Jaz se nisem cepil in se ne bom, živel pa bom do nadaljnega iz dneva v dan, ker se zavedam, da bodo svoje naredili tudi protesti po vsem svetu, ker vedno bolj očitno postaja, da PLAN D E M I J A ni uspela obdražati v tajnosti, da so zašuštrali že v štartu, zdaj poti ni več nazaj, policiji se bo pridružila vojska, ampak ne za dolgo, ker policaji in vojaki so tudi ljudje, ki imajo družine in tudi oni ne bodo dolgo sodelovali v tej pizdariji, tako da bo še zelo pestro prav kmalu!!

Slovenci držite se rad vas imam!

Hahaha😂 proizvodnja mesa je kriva za segrevanje ozračja. Zaradi teh debilov kot ste vi, smo tam kjer smo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2539, 07.08.2021 ob 18:53

Hahaha😂 proizvodnja mesa je kriva za segrevanje ozračja. Zaradi teh debilov kot ste vi, smo tam kjer smo.

ja no, če se že butasto režiš, vsa povej kaj je narobe, kdo potem povzroča segrevanje ozračja, aja- pozabil na avtomobile, pa kaj še!

Človek ne ve ali se ti anticepilci samo norca delajo, sali so res tako zabiti.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahaha budale, 07.08.2021 ob 19:04

Človek ne ve ali se ti anticepilci samo norca delajo, sali so res tako zabiti.

Resnici se najprej vsi smejejo………v drugi fazi zelo nestrpno negirajo, to ni res, to ne more biti res……..in v tretji fazi se sprijaznijo ala- ma saj to vemo že ves čas samo…..

Odgovor na objavo uporabnika
jagersburg, 07.08.2021 ob 18:59

ja no, če se že butasto režiš, vsa povej kaj je narobe, kdo potem povzroča segrevanje ozračja, aja- pozabil na avtomobile, pa kaj še!

Fosilna goriva, toplogredni plini ( co2, ozon, kloroflouroogljikovodiki ali CFC,..) krčenje gozdnih površin.

Preberi kaj.

 

Rad imam trde penise v ustih.

Odgovor na objavo uporabnika
MALIBOGBOGOV, 07.08.2021 ob 22:44

Rad imam trde penise v ustih.

UKradel mi je nick, verjetno tale ANONIMNEŽ2539- a to dela vsem, ki napišejo resnico. Ljudje želim vam vse dobro, ampak sodeloval pa ne bom več na tem forumu, ker tako podle igre kot se jo gre tale vsakih pet minut drug nick, ki krade nicke drugih se jaz en grem!

Folku bo dopizdil zaradi zapiranja, ne zaradi tega, kdo je cepljen in kdo ne. Tega fašizma je blo dost.

Oh joj tes je vse kar je napisano, res tonemo v pogubo. Ampak tokrat moramo zmagati inteligentni pametni ljudje.  Drugače je po nas. Ker to je vse splanirano že dolgo časa.

Šalim se, nihče mi ni ukradel ničesar. Pač, sem maloumni bedak, ki rad fafa.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2539, 07.08.2021 ob 20:03

Fosilna goriva, toplogredni plini ( co2, ozon, kloroflouroogljikovodiki ali CFC,..) krčenje gozdnih površin.

Preberi kaj.

 

priznam da sem gey, rad imam moške, a je kdo za srečanje na wc želežniške postaje v LJ. ne zdržim več, rad bi fafal enmu bosancu, ali pa nekomu ki ima velikega- spravim ga vse do glasilk!

Javite se samo resni, ne me zajebavat! Tudi plačam če je treba. Prepoznavni znak je zlati uhanček v desnem ušesu!

Se opravičujem, prezabita sem da bi prekopirala ime v pravo polje. Še naprej bom blefirala, srala in lagala, brez skrbi.

Mimogrede, a kdo pozna kakega dobrega zdravnika, ker so moji zobje res katastrofa in bi bil že čas da jih malo porihtam.

tole pa je še en dokaz, kako SDS trolčki -KOPRIVE speminjajo in kradejo nicke…na enem sem gay moški ki ima rad moške, na drugem pa sem brezzoba baba…no naj ti povem fašistek, ki kradeš moj nick, da nisi vreden da bi te pes poscal! Vsem ki me berete sporočam, da naj ignorirajo tega bedaka, ki krade moj nick.

Enkrat za spremembo sem povedala resnico, ignorirajte me, bo tako še najbolje.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 11.08.2021 ob 17:23

Enkrat za spremembo sem povedala resnico, ignorirajte me, bo tako še najbolje.

lej trolček SDS KOPRIVA tudi jaz lahko uporabim tvoj nick in te zajebavam, ampak nmi ni do tega da bi imela tvoj nick, ker mi greš že itak na bruhanje. uboga tvoja žena, če jo sploh imaš!

Tako delate fašisti, potem pa jokate ko ste napadeni!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 11.08.2021 ob 08:00

tole pa je še en dokaz, kako SDS trolčki -KOPRIVE speminjajo in kradejo nicke…na enem sem gay moški ki ima rad moške, na drugem pa sem brezzoba baba…no naj ti povem fašistek, ki kradeš moj nick, da nisi vreden da bi te pes poscal! Vsem ki me berete sporočam, da naj ignorirajo tega bedaka, ki krade moj nick.

To so debili. In debili se obnašajo kot debili in zaradi debilnosti zagovarjajo fašizem.

Res je, debili smo debilni. Zato pa nasedamo lažem na facebooku in raznim x stranem.

Ozračje se že od nekdaj spreminja, ni za vse kriv človek, tudi kak sončev izbruh ima vpliv na segrevanje ozračja… predvsem je delo narave, človek ni vsemogočen, čeprav je večina zgleda v to prepričana. Narava je še vedno močnejša. Pa glede na to, da traja kurilna sezona 10 mesecev ne vem kje je tolikšno segrevanje, vsako leto hladneje, letos je bilo pred koncem maja prehladno, da bi zelenjava prišla ven. Letos je vsaj poletje…

New Report

Close