Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje samski očka lahko najde žensko družbo?

Kje samski očka lahko najde žensko družbo?

BTDT sploh ne bi šel na Švedsko živet, morda samo turistično. :))

No, me pa zanima, kako bi ti stokal na Švedskem, kjer da delodajalec državi 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ustvarjenega prihodka…. 😉
[/quote]

Švedska propada. Švedi so svoj sistem postavili na premisi o poštenosti posameznika, kar pa so uspešno demontirali že priseljenci z Balkana. Danes se demontaža nadaljuje po migrantih. Povsem jasno je, da je švedski sistem zgrešen.

Švedska propada. Švedi so svoj sistem postavili na premisi o poštenosti posameznika, kar pa so uspešno demontirali že priseljenci z Balkana. Danes se demontaža nadaljuje po migrantih. Povsem jasno je, da je švedski sistem zgrešen.
[/quote]

Po vseh kazalcih Švedska odlično funkcionira, precej bolje kot Kekčeva dežela.
Kljub ogroooooomnim davkom. ;))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Avtor lahko se javis na meil : [email protected]

Tud jst mam problem kje najt normalnega po 30…. sem tud ze mamica 😉

Po vseh kazalcih Švedska odlično funkcionira, precej bolje kot Kekčeva dežela.
Kljub ogroooooomnim davkom. ;))
[/quote]

Je pa izgubila nadzor nad precejšnjim delom lastnega ozemlja. 😉

Mamica po 30, avtor, se opravičujem za krajo teme…

Je pa izgubila nadzor nad precejšnjim delom lastnega ozemlja. 😉
[/quote]

Miles je Švedofil. ;))) Nedavno je na Švedskem nastradala sinagoga. Nekateri se počutijo kot doma….v Palestini. Meni je Švedske žal, to je bila nekoč super država.

Je pa izgubila nadzor nad precejšnjim delom lastnega ozemlja. 😉
[/quote]

Ah, daj no…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ah, daj no…
[/quote]

Ne dam! ;P

Ne dam! ;P
[/quote]
Fuuuj, pomehkužena in feminizirana država… 😉

https://www.weforum.org/agenda/2017/01/why-sweden-beats-most-other-countries-at-just-about-everything/

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Fuuuj, pomehkužena in feminizirana država… 😉

https://www.weforum.org/agenda/2017/01/why-sweden-beats-most-other-countries-at-just-about-everything/
[/quote]

:))))))))))))))

Hvala ti Jazzka… vendarle ena, ki je razumela. At the end everything will be ok; if it’s not ok, then it’s not the end. 😉

Očka, registriraj se in te bo že antilopa prej ali slej pobrala, tako kot vse ostale registrirance. Njen nihče ne uide.
Ne pusti se zavesti njenemu nedolžnemu imenu.

Hvala Kičasti, bom upošteval nasvet.

Uzalud vam trud svirači, za drugog su dunje žute. :))))

Uzalud vam trud svirači, za drugog su dunje žute. :))))
[/quote]

…ampak ne glede na to, se bodo še naprej na tak ali drugačen način slinili po tvojem nick-u. :)))))))))

Odrasti. V zveze vstopa samo nedozorel folk. Nabavi si raje deguja ali pa macko, bo vec koristi.

…ampak ne glede na to, se bodo še naprej na tak ali drugačen način slinili po tvojem nick-u. :)))))))))
[/quote]

Saj ti imaš tudi oboževalke, simpatični očka. ;)))


evo, avtor, sem rekel, če tukej ne boš našel, ne boš nikjer, ma ta scena…., nekaj več, da ni samo brezvezno spodjebavanje, če ni zajebancija, seveda…


evo, avtor, sem rekel, če tukej ne boš našel, ne boš nikjer, ma ta scena…., nekaj več, da ni samo brezvezno spodjebavanje, če ni zajebancija, seveda…

[/quote]

Ze spet se javlja glavna pijandura MONa, impotentnez stara trtina, ki je umsilila da je popay. V zivljenju se je kod nomad selil po zakajenih birtijah, nic intelektualnega, nic duhovnega. Vazno, da se sperma sprica in alkohol sljoka. Joj kaksne zivotinje so to.

Uzalud vam trud svirači, za drugog su dunje žute. :))))
[/quote]

Ah ne, če bo vneto sodeloval, boš na svoj radar vključila tudi njega. A pa dejansko v real lifu nimaš kakega tipa, da bi ti malo zaposlil misli?

Ah ne, če bo vneto sodeloval, boš na svoj radar vključila tudi njega. A pa dejansko v real lifu nimaš kakega tipa, da bi ti malo zaposlil misli?
[/quote]
To je obična ničvredna forumašica, koga zanimajo takšne babe, pa najverjetneje je vsa koščena kot kaka gazela. Ženska se ovrednoti po količini opranih posod na časovno enoto, po številu jedi, ki jih pripravi za kosilo, po okusnosti jedi, po času v katerem je hiša oribana, . . Ona ja kaliber ženske za pijandurino Popaya.

Saj ti imaš tudi oboževalke, simpatični očka. ;)))
[/quote]

Hahahaha! …a to v ozadju ženska CIA dela? To sem v realnem življenju že doživel enkrat. 😉

Ze spet se javlja glavna pijandura MONa, impotentnez stara trtina, ki je umsilila da je popay. V zivljenju se je kod nomad selil po zakajenih birtijah, nic intelektualnega, nic duhovnega. Vazno, da se sperma sprica in alkohol sljoka. Joj kaksne zivotinje so to.
[/quote]

opaaa, s katerga planeta si pa ti ušel, al si ga kar sam preveč cuknil dons, heeh, zakajene birtije, zanimivo za nekoga, ki ni skadil nobenga cigareta v življenju in se tud takih beznic izogibal, no ti si očitno kar domač v takšni sceni, zmisli si kaj drugega…,, važno pa je, da si ti globok duhovnež pa še intelektualec po vrhu, pa jav se čim prej, ne predolgo čakat, norci ste mi bili vedno zabavni, hehe.

Joj a je sploh kdo odgovoril avtorju teme v tej strašni družbenopolitični debati, ki se je razvila? Jaz bi na tvojem mestu poizkusila srečo na katerem od dogodkov Zmenki za samske, imajo različne starostne skupine.. v lokalih boš težko kaj našel, večinoma je mularija ali pa iskalke ONS..

New Report

Close