Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje samski očka lahko najde žensko družbo?

Kje samski očka lahko najde žensko družbo?

opaaa, s katerga planeta si pa ti ušel, al si ga kar sam preveč cuknil dons, heeh, zakajene birtije, zanimivo za nekoga, ki ni skadil nobenga cigareta v življenju in se tud takih beznic izogibal, no ti si očitno kar domač v takšni sceni, zmisli si kaj drugega…,, važno pa je, da si ti globok duhovnež pa še intelektualec po vrhu, pa jav se čim prej, ne predolgo čakat, norci ste mi bili vedno zabavni, hehe.
[/quote]

Ne jaz ne pušim in ne šljokam, vem pa kako to izgleda, jih je ene 10 tvojih kopij v sosednjem kafiću. Za kaj naj se javim a v birtiji?, ne rabim vidim od daleč vse je zastakljeno. Od tebe nič pametnega ni za slišat, same lovske priče iz raznih birtij. Pa 60 letnik si nadene vzdevek Popay, kakšen bilmast papak hahah. Se kar želodec obrača.


Me je tale tvoj citat kar presenetil…ga ze lep cas uporabljam kot zivljenski moto 😊

Ne jaz ne pušim in ne šljokam, vem pa kako to izgleda, jih je ene 10 tvojih kopij v sosednjem kafiću. Za kaj naj se javim a v birtiji?, ne rabim vidim od daleč vse je zastakljeno. Od tebe nič pametnega ni za slišat, same lovske priče iz raznih birtij. Pa 60 letnik si nadene vzdevek Popay, kakšen bilmast papak hahah. Se kar želodec obrača.
[/quote]

ja lej, moje kopije boš videl na igrišču, tisti za šankom so men znanstvena fantastika, če ne pušiš in ne šljokaš si pa od tistih hlapov stalno pod gasom, zgleda, da ti zunanja in notranja klima narobe dela, malo filtre prečist, si pozabil na letni servis, hehe. Teb je tud mamica dala vzdevek,….ehhh, blentavi sine, zakaj sem te rodila, hehe.., no, da ne bomo smetili teme tukej, odpri spet novo pedrsko temo in vabi kandidate, da te nabrišejo v enem sekretu, kje že, ti te place zelo dobro poznaš, hehe…,, jst sem zaključil to plodno duhovno intelektualno debato s tabo, uživej v hlapih, ki jih imaš v glavi…

ja lej, moje kopije boš videl na igrišču, tisti za šankom so men znanstvena fantastika, če ne pušiš in ne šljokaš si pa od tistih hlapov stalno pod gasom, zgleda, da ti zunanja in notranja klima narobe dela, malo filtre prečist, si pozabil na letni servis, hehe. Teb je tud mamica dala vzdevek,….ehhh, blentavi sine, zakaj sem te rodila, hehe.., no, da ne bomo smetili teme tukej, odpri spet novo pedrsko temo in vabi kandidate, da te nabrišejo v enem sekretu, kje že, ti te place zelo dobro poznaš, hehe…,, jst sem zaključil to plodno duhovno intelektualno debato s tabo, uživej v hlapih, ki jih imaš v glavi…
[/quote]
Jaz nobenih tem tukaj ne odpiram, samo komentiram. Na igrišču, a pijanega? hahah. Znanstvena fantastika? Saj tam se sam našljokaš in ti je vsaka frača seks bomba. Potem pa ko se otrezniš, prideš na forum in se hvališ kako si jo 12 ur naskakoval z 20 cmetrskim penisom in si umisliš da si Popaj haha. Mora bit tvoja mama zlo ponosna nate, verjetno jo je tvoj oče tudi pijan davil med spolnim odnosom in jo porival v analno mošnjo haha. Ni čudno, da si samski , katera ženska pa rabi pijanduro.

Hahahaha! …a to v ozadju ženska CIA dela? To sem v realnem življenju že doživel enkrat. 😉
[/quote]

Tudi MI6. :))

Tudi MI6. :))
[/quote]

A se mi morajo hlače tresti?

A se mi morajo hlače tresti?
[/quote]

Dokler se ne vključi Mossad se ti ni treba bati. :)))

Dokler se ne vključi Mossad se ti ni treba bati. :)))
[/quote]

Mah, bom jaz Mirsada vključil pa bo razbil te ženske špijunske mreže! ;P

Mah, bom jaz Mirsada vključil pa bo razbil te ženske špijunske mreže! ;P
[/quote]

Poznam ga. To je prijatelj od tistega Mehmeda iz Tuzle! :))))

Poznam ga. To je prijatelj od tistega Mehmeda iz Tuzle! :))))
[/quote]

Ne, ne … to je od Elvisa prjatu. 😉
Včasih je imel detektivsko agencijo Ofca!

Ti ziher finančno nisi dobro stoječ. Če bi bil, ne bi spraševal, kje babo spoznat, samske mamice prav iščejo take kot si ti.


Jaz nobenih tem tukaj ne odpiram, samo komentiram. Na igrišču, a pijanega? hahah. Znanstvena fantastika? Saj tam se sam našljokaš in ti je vsaka frača seks bomba. Potem pa ko se otrezniš, prideš na forum in se hvališ kako si jo 12 ur naskakoval z 20 cmetrskim penisom in si umisliš da si Popaj haha. Mora bit tvoja mama zlo ponosna nate, verjetno jo je tvoj oče tudi pijan davil med spolnim odnosom in jo porival v analno mošnjo haha. Ni čudno, da si samski , katera ženska pa rabi pijanduro.
[/quote]

hehe, si me dobro nasmejal, za tebe pa res dvomim, da si pet minut trezen v dnevu, hehe… ajde uživej…

Popay , od kdaj pa kadiš in piješ, saj si vedno to zanikal. In kolko si v resnici star, okoli 45 ?

New Report

Close