Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje ste dobre ljubimke:)

Kje ste dobre ljubimke:)

Ja, vsaka zase že ve – če je le dovolj samokritična. Ne morem pa jaz kot ženska vedeti za drugo žensko ali je dobra ljubimka ali ne, razen da probam še z žensko. Lahko da na zunaj deluje kot da je, v resnici pa leži kot “hlod”. To pa potem presodite vi, moški.
A lahko ti za kakega tvojega prijatelja veš, kakšen je v postelji? Lahko da se hvali 100/h, v resnici pa samo “nabija”. Pa se ima kao za velikega ljubimca.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja mene pa tudi zanima zakaj so bile tako slabe tvoje ljubimke….morda zato, ker si pobral kr vsako,ki se je malo nastavila….kvaniteta ni nikoli pogoj za kvaliteto dr. Zivago….

Morda pa bi preden skocis v postlo z njo….jo peljal na kaksen vroc kakav….da vids kolk je kej v glavi….ne bos verjel, da se po pogovoru z nekom vidi tudi kaksen je v postelji….

Te imam na sumu, da si en dr. Zigolo, ki podira vse pred sabo… 🙂 (in kljub temu,da ti tole morda zdaj godi…ker vem, da je za moski ego to kul)…se mogoce vprasaj….ce bi bil malo bolj zbircen….bi gotovo nasel perfektno ljubimko…..

Veliko uspeha!

Loverka

Dobrega avtomobila pa ni težko vozit…..mmmm

nobena ženska v postelji ne leži kot hlod, če jo zna moški pritegnit k stvari ; kako pa moški sodi žensko je pa po mojem odvisno od tega kaj pričakuje od nje in kaj ji sam nudi; če se uležeš na hrbet in pričakuješ od ženske da ti nudi vrhunski seks ali pa se uležeš na njo in odmigaš svojih pet minut, potem pa jo imaš za slabo ljubimko, če se dr.Živago zna motivirati za triatlon, si naj še vzame čas za motivacijo ženske v postelji pa bo kmalu splezal na Mount Everest.
Kar se pa mojih prijateljev tiče jih to ne sprašujem, ker tako ali tako ne boš dobil verodostojne informacije, kateri moški se pa ima za slabega ljubimca, samo eden je nekoč povedal, da mu je punca zaspala med oralnim seksom,…

dober avto zna vozit vsak,

No, pa sva tam: obojestransko sodelovanje pripelje do dobrih ljubimk/cev in pa kemija mora biti prisotna. Lahko nekdo izvaja ne vem kakšne akrobacije, če ni kemije, je to potem samo posteljna telovadba. Kar spet pomeni, da nekoga lahko označiš za slabega ljubimca/ko.
Tista zadnja tvoja pripomba je pa močna:))))
O, hudo. A je bla tolk nažgana al kaj? Drugače si tega ne morem predstavljat.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ni bila pijana , kolikor je meni znano ji je postalo dolgčas,…

Đizus……….. hahahaha

Ojoj, kolk je bil pa on pol nasmojen, da je šel to pravit?
S tole izjavo zdele si mi pa polepšal dan:))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

no naj povem še to, da se ima za dobrega ljubimca

ja če bi bil trezen tega ne bi nikoli povedal, ker mu je bilo naslednje dni prekleto žal da je to zinil

pa sej to ni znak da je slab ljubimec:)

on se je trudil in bil je tako nežen, ona pa tako utrujena, da je od ugodja zaspala…..:)

včasih je spanec boljši kot žganec, mar ne…..

če bi mene po hrbtu nežno praskal, bi js tud zaspala….seveda ob primernih pogojih, da je človek mal utrujen, da je sproščen, da je toplo, pa da ve, da sexali bodo tud še pol, ko se naspi….torej, če nič ne zamujamo, če se on ne bo moral vrnit k ženi al če njo doma ne čakajo trije otroci in siten mož….pol lahko zaspita, pa spet nadaljujeta ko zapaše:)

Lp

res je mirella tudi tako lahko gledamo na vso zadevo, in res verjetno zaradi tega ni slab ljubimec, sam on je ni po hrbtu praskal, pa pol tudi niso več sexali, ker je vstal, se oblekel in odšel

Hehe, se spomnim, ko sem s “spačka” presedlala na “jugeca”… se mi je zdelo, da potegne ko avion!
Danes pa vem, da vse skup ni blo nič vredno, ja… in ne grem več nazaj!

Hja, bi morala it vse prebrat, kar ste tu napisali… ker me zanima, zakaj pa nimaš več katere od tistih DOBRIH, ki si jih uspel najt…

Kaj predlagamo??!!…kar tle ostani :-))))!!!…
…vau!!!…hehe, tole mi pa bolj na ponudbo liči…lušno…

:-))

lp

Najprej razčistimo pojme ali zgolj “srečuješ” ali nate “padajo”? Jaz “srečujem” vse živo, padale so pa name v glavnem dobre pi… Celo na tistih, ki niso bile v zgornjem rangu sem vedno našel nekaj, kar jim je dalo pečat “dobra pi…” .

Tako, da bi se jaz na tvojem mestu morda vprašal kaj ti sploh iščeš… oz. če sploh veš kaj iščeš…

?

Dobro jutro.

Dober dan.Si nova tukaj?

Samo g.ministra sem pozdravila, se celo dopoldne ni oglasil.
Zakaj bi bila nova?

ej sinko, najdi si eno, pa jo nauči, boš tudi v tem užival, verjemi ! če pa boš preveč skakal na okoli, pa lahko še kaj stakneš, he-he-he

Zanimive reakcije. Tipično slovensko. Če bi napisal: “Sem kmet, malo bolj debel, prej reven kot bogat. iščem preprosto dekle…” Nihče ne bi rekel zakaj to pišem. Če pa napišeš sem postaven, izobražen, izkušen itd. Pa je že preveč za tipično slovensko faušijo. Čim izstopiš iz povprečka te je treba popluvati. Vsepovsod je žal tako….v službi, družbi, pri športu….. Ali se zavedate, kakšna tišina bi naenkrat zavladala svetu, če bi ljudje govorili vedno le o pozitivnih stvereh?

Nikjer nisem napisal, da sem nadpovprečen ljubimec. Že moje nik ime pove, da sem romantik. Vem samo to, da ko grem z žensko v posteljo vlagam svoje srce, čute in da je to zame sveto. Vedno mora biti nekaj v tej ženski. Pa ne pomeni to, da moram žensko poznati sto let:))) Zgodilo se mi je, da me je katera v trenutku pritegnila. Nisem pa”***”fehtar. Moj del je enak ženskemu. In tudi v spolnost vlagam enako.

Uživajte:))))))

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

Najboljši si,….se vidiva..

Še vedno pada dež:))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ker misliš, da celo dopoldne visim na forumu… 😉

Tu tiči problem! V tvoji romantiki!!! Jaz nisem bil nikoli romantik in ženske, ki pogrešajo romantiko po naravi se takih dobesedno lepijo. Saj poznaš stavke: “bodi no malo bolj romantičen, nič nisi romantičen, pojma nimaš o romantiki”… itd.itd.itd. … potem jim pa sem pa tja kdaj sestradanim romantike vržeš kost… In ne morejo več brez tebe! Romantiki pa ženskam definitvno niso všeč, ker so same romantiki… razumeš?

Ker predvidevam, da ne razumeš (pa ne misli, da pljuvam po tebi!) ti bom razložil na konkretnem primeru: recimo, da sem jaz a-romantičen tip. Npr., da me zanima samo denar, politika, vojna in ne prenašam obešanja ženske okrog vratu medtem, ko berem novice. Potem pa nekega dne med sprehodom ob sončnem zahodu ob morski obali vzamem kitaro in ji malo zaigram…

Ali pa jo povabim zvečer ven na večerjo ob svečah za 2…

Probaj! Uspeh zagarantiram!

Vem, treba se je žrtvovati, sicer si ga človek lahko meče zgolj na roko… 😉

New Report

Close