Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje ste dobre ljubimke:)

Kje ste dobre ljubimke:)

Zame so vse žene dekleta….

p.s. ne pravijo zastonj -stara koka, dobra supa:))))))

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

Zate mogoče že vse žene dekleta….
Meni je pa lepše, sedaj ko sem……, ko nisem več dekle.

Eeeeeeee daj…..
Samo na ta forum si moral prit, pa si jo že našel?!?!?!?!!?

Moram priznat, da sem kar ponosna zdajle na ta naš mali kurnik, “seks v mestu” imenovan….
Bravo, bejbe, tako se dela!!!!!!

Oooo, hudooooooo!
Mačke, kwa je zdej to?
Eni pa imajo srečo!
Komej se pojavjo tle gor, pa takoj upecajo, pa kr ta prave, ta zaresne. Mislm………eni se pa valjamo tle gor ko konjska figa, pa se nč ne prime:)))
Vidm, da bom morala nick spremenit, da bom kt ta frišna. Mogoče se pa pol kaj pripopa gor:))
Samo, kt so pa tle gor vsi “srečno” poročeni al pa že na frišno zaljubljeni:(, al pa se jim sploh ne sexa:)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tudi sam sem bil zelo, zelo presenečen. Res pravo bejbe!!!!!

Če bi šel na smučarski forum bi našel verjetno veliko dobrih smučark:))) Tukaj pa se najde verjetno veliko ženske, ki vedo, kako se stvarem v postelji streže:))))

Poročene-neporočene. Brezveze……bolje dobre ali slabe:))))

l.p

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

daj, poprosi ga za kak namig;-) tale mora bit z vsemi žavbami namazan, če je tko hitro pravo trofu … aja, ne “pravo” – to bodo leta pokazala;-) … pač pa voljno;-)

aha, ti si najdla torej tri kategorije moške populacije … poročeni, frišno zaljubljeni in tisti, ki se jim sploh ne sexa;-) … bi rekla, da je prva najbolj dovzetna;-) treba najmanj truda pa učenja pa ….

morda ne rabiš novga nicka … pač pa pa samo zvezdico v njem prestavi;-)

uživaj v tem sončnem dnevu!

Tele kategorije moških so mi pa zelo zanimive….no, nekje se sigurno najdem, ampak….da ti dam namig….ta zadnja varianta odpade….:)))

ne verjamemo na besedo … niti pik*ica ni taka;-) … ji bo treba kar temeljito dokazat tole, veš 😉

No, zdej nama je ba zbezljala nekam…sej nisva tolk huda…napačna pa sploh ne…:)))

Pikica, le pridi nazaj, da kakšno rečemo…:)))

in na kter konc naj prestavim zvezdico? *pikica:(, p*ikica:(, pi*kica:(, piki*ca:(, pikic*a:(
mislm, da bom morala kr ene dve črki zamenjat:))))
a pol pa bo, kaj misliš?

Ja, dan je pa res tak, da bi ………

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Škoda, meni je pa ravno zadnja varianta zlo simpatična:))))
Vsak dan bi naspana hodila v službo.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jap, pr men samo dokazi še štejejo:))))
Konkretno,al pa nč:)))
Ponavad je pol ………nč:(((

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Mogoče bi ti pasalo…dan….dva….tako…..brez….

V službi bi te pa kr razganjalo…..da bi…..

Meni se tudi….zdajle…ZELO….:)))

Mačka, te mam na sumu, da ti vse čekiraš:)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Dan? Dva? haloooooooo …kaj pa je to proti večnosti? Res samo mala kapljica v morje:)))

Kaj pa pomeni tisti BREZ?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Proti večnosti? ZELO veliko, ogromno…

Tisti brez…..pomeni brez seksa.

Večkrat je, boljše je, veš…tako je pri meni. Pa čimbolj pogosto…paše…:)))

je, a ne? pa naredi kaj v tej smeri;-)

seveda čekiram … pa ne zame;-) še ni potrebe …

zate pregledujem teren;-) če mi verjameš :-)))))

ti kar:-):)))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Najbioljše ljubimke so že poročene in oddane.

Misliš?
Saj vedno rastejo nove in nove…..

in kako si mi ti danes, moj plavolasi angel iz bolnišnice v centru mesta

Danes krasno, vedno krasno…Si me pogrešal?

a je tako očitno

Ni krize…
To veva samo jaz in ti.

New Report

Close