Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje ste dobre ljubimke:)

Kje ste dobre ljubimke:)

Ido dobra duša kot vedno postrežeš z nasveti.

Celo dopoldne te ni bilo na forumu, pa sem ti rekla dobro jutro. A ni to lepo?

Ja, saj se tudi zelo dobro počutim, samo titemu prej se je zdelo, da si to rekla, ker si nova na forumu…

Unbelievable….

No, pa se dajva.
Postavna, izobražena, izkušena. Po potrebi romantična. Ravno tako iščem njega, ki mi bo kos.
😉

Uživaj tudi ti…. ;-))))

Pa nas je dobil:)))

Fouš smo mu, ker ne najde prave zase:)

Ja **** ne:)

Lepota je pa relativna, zato tudi če bi napisal da si kmet (poznam veliko postavnih, luštnih kmetov), debel (so moški, ki imajo malo več kg, pa so prav simpatični in nekatere ženske sploh nočejo tipa, ki izgleda ob njej kot zobotrebec, saj je vedno več žensk, ki so tudi same bolj okrogle, pa ne pomeni da debeli niso dobri ljubimci) …kakšen naj bi še bil….grd:) če to reče nekdo o sebi, …še ne pomeni da je res grd, najbrž je samo nesamozavesten in se obremenjuje s kako nestandardno zadevo na sebi, medtem ko okolica ne opazi njegovega večjega nosu, nepravilega zobovja in krčnih žil…ker je kljub vsemu simpatična oseba.
Aja reven….prej kot bogat….to je spet relativno.Pravih, lačnih in golih revežev pri nas skoraj ni. Sploh pa ne samskih kmetov. Če je moški pravi, kot si rekel sam dr. Živago, če ima energijo, če ni preveč osladen ali samovšečen…če zna ceniti žensko…je lahko tudi bolj reven, glavno je, da ni reven na umu….
Pa še kot je rekel g.minister……ženske preveč romantičnih ne maramo:)
Kje pa je tista prava meja….pa je težko definirat….ravno pravi mora bit in tak ne ostane sam do 35 leta….lep, grd, reven al bogat…..

(zakaj je toliko dokaj čednih in ne tako revnih fantov samskih? pa toliko punc over 30 samih in neopaženih? verjetno niso slabi ljubimci in ljubimke….verjetno tudi sami prispevajo k temu, da so neodkriti)

Mislim, da si pogrnila na izobrazbi.

Vem, da je to tema, ki nima konca in kraja:) sam spoštujem vse ljudi. Od revnih do bogatih, velikih , malih, visoko izobraženih , manj izobraženih itd.

Vsak si pač besede tolmači po svoje in jih obrača, kot mu paše……

Vsi vemo, da je v ljudjeh veliko faušije. In sam se nimam za Ubermenscha. Vendar imam rad ljudi, ki znajo tudi kaj pozitivnega povedati o sebi, pa čeprav je to za večino ljudi nesprejemljivo….

lep dan vsem……

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

in pravilno je, da povemo o sebi pozitivno, da o sebi tudi tako mislimo in da pozitvno gledamo tudi na druge!

Mogoče je mene zmotilo ravno tvoje vprašanje, kje so dobre ljubimke, kot da se taka dobi na tržnici…..To ne kaže pozitivizma…vsaj ne v tem:)

Je pa dejstvo, da najprej moramo biti sebi všeč…potem bomo drugim. In če je moški dober ljubimec, bo našel tudi sebi primerno ljubimko, prej ali slej….zato….ne čakaj pomladi:)

saj so se tudi ponujale punce…vpadljivo in nevpadljivo, pa ne vem, kolk si kej reagiral:)

LP
Pa brez kake zamere, ker js res nisem nevoščljiva….niti lepote, niti tega, da ne najdeš prave:)
…..ker js sem pa seb tud všeč, pa moj mož mi je tud všeč, vedno bolj:)

hi, hi, hi……malo sem provokatorsko napisal ljubimke. Iskreno sem pa mislil ,ženske:))))))

Morda pa sem že našel, samo spoznal se še nisem-hi, hi

Skrivnost bogatega življenja je v tem, da se naučimo obvladovati bolečino in užitek. Če to storimo nadziramo svoje življenje. Sicer življenje nadzira nas !

drugače pa dragi doktor v roke si ga vzami, saj veš da je najboljši seks s tistim ki ga imaš najrajši in ti je najboljvšeč, ga najbolje poznaš, točno veš kako ga moraš stisnit, ne preveč, ne premalo, počasi, pa mal bolj hitro, skratka seks s samim seboj… zraven še misliš kako plezaš na Mount Everest…, kaj si moški lahko želi kaj boljšega

NAKA…. s tem se pa ne morem strinjat!!!!!!!!!!!!!!

Teoretično imaš seveda prav… da sam najbolje veš, kaj ti paše….
Ampak ko to (kar ti najbolj paše) pogrunta še nekdo drug in ko ti ravno to počne….. mmmmmmmmmmmm….
A obstaja kaj slajšega kot to?!?!?!?!?!?!

ne sam teoretično, tudi praktično vsakdo sam za sebe najbolje ve kaj mu paše, včasih lahko, nekomu še tako razlagaš, kaj naj ti dela , pa nekako ni isto, saj veš, da obstaja ena sama velika ljubezen na svetu, ki se rodi z človekom in ki umre skupaj z njim…ljubezen do samega sebe

E, daj…. ne bit tak….
Ko te bo ena bejba “prečitala”, boš sam sebe uporabil le še v skrajni sili…
Ja, je pa res zoprno nekomu razlagat, kaj ti paše… je lepše, če samo parkrat namigneš, pokažeš… pa pokapira… al pa še bolje, če SAM sproba in najde…

:-)) no, tako sem jaz tvoj post tudi razumela…kot rahlo provokativno predstavitev, tvojo “osebno izkaznico”, s ktero si želel predvsem hudomušno in pač forumu primerno, pozdravit navzoče – dame!…

lušno…

:-))

lp

moja me ima kar dobro načitanega, ampak včasih mi pa prav paše da še kdaj sebe uprabim, pa ne sam v skrajni sili, v končni fazi to počnejo vsi moški, kajne…

Tudi ženske, mucek, tudi ženske…

ne, ne moja pa že ne, mi je povedala, sem ji jaz zadosti… ha,ha,ha

Pozanimaj se pri Karničarju, on obvlada visokogorje.

Hm….
Morda je pa še premlada… ženske se ful zbudijo tam okoli 30…..

ma moja to isto počne, sam ji je bilo nerodno priznat, zakaj pa ne če ji paše, imaš pa prav da se ženske prebudite po 30 letu, če zdajle pogledam nazaj in se spmnilm kako je bilo pri 20 se mi zdi da sploh ni primerjeve, tolk boljši je seks zdaj

Zelo dobro g.minister. Zagotovo imam nekje manjko.
Jaz vsaj to vem.

Pozabil si napisati mere, ki jih zahtevaš.

Nadaljevanje sledi?

kakšne mere te pa zanimajo?

New Report

Close