Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje ste naredili svoje otroke?

kje ste naredili svoje otroke?

– Hcerko sva pretihotapila iz Bordoja iz Francije.

– Sin pa je nastal kot posledica pijančevanja na prijateljičinem rojstnem dnevu. (Ko je prijateljica izvedela za mojo nosečnost je rekla, da se je moralo oprijeti glede na to, koliko glasna sem bila…)

V moji postelji, v najemu s cimrami. Nisva se zivela skupaj.

Prva je nastala julija leta 2019 na dopustu na Maldivih.

Druga je nastala avgusta 2021 na 2-dnevnem izletu v Zagrebu.

Tretja/ji pa je nastala kakšne 4 mesece nazaj in se nam bo pridružil/a konec junija ali v začetku julija, nastal/a pa je kar v domači postelji.

– prvo nezakonsko hčerko sem naredil na službenem potovanju v mestu Jaroslavl v Rusiji  na WCju fitnesa z inštruktorico fitnes vadbe. Mislim, da je bilo okrog 14.05.2016.

– drugo hčerko sem s sedanjo ženo (takrat še punco) naredil na Kamčatki septembra 2018, ko sva se tudi spoznala. Ona je delala kot lokalna vodička.

– tretjega sina sva z ženo naredila za prvomajske počitnice 2021 na Visu.

 

V kino. Sva šla gledat film, pa ni bilo guzve. Sva sedela bolj odzadi, pa se je usedla name…

Prvi najin nenačrtovan je nastal junija 2015 na družinskih počitnicah na balkonu apartmaja na Mljetu. Ker sva bila z mojimi starši 10 dni na morju nisva mogla kaj preveč… Potem pa sva enkrat izkoristila njuno nekajurno odsotnost in se konkretno “požgala” … Vidi se mu da je bil delan v Dalmaciji, saj je len kot “fuks”.

Drugo smo leta 2019 pripeljali iz dopusta v Minsku (Belorusija). V sosednji sobi hotelskega kompleksa se je v popoldanskem času na ves glas žgal mlajši rusko govoreči par, kateremu sva hotela pokazati kako to delamo slovenci… No po končani najini glasni akciji sva ugotovila, da so bili v sosednji sobi pravzaprav trije …Dve mladi plavolasi punci in njun srečni izbranec…

Tretja pa je nastala v domači postelji

Tema, ki jo spremljate bi bila lahko tudi na nek način povezana s temo, ki sem jo odprl pred dobrim letom. To so precej delikatna področja, velikokrat tudi tabu.

. https://forum.over.net/forum/tema/vsaka-stvar-ima-svoj-cas-in-prostor-tudi-koitus-22333123/

Prvega sem naredil leta 2010 v studentu Blok 2 v Roźni dolini v Ljubljani s cimro-brucko v takratnem casu sedaj mojo źeno. Drugega sva prinesla iz Vancouvra – Kanada leta 2013. Tretji pa je nastal v Barceloni v Spaniji.

Oh srecno mami, si pa pogumna, naj bodo mili s tabo🙂

Odgovor na objavo uporabnika
spomin, 06.03.2023 ob 16:52

Odgovor na objavo uporabnika
acjom, 23.08.2008 ob 00:05

Ne vem. Se sploh ne spomnim.

Počivaj v miru, Mojca.

A veš da se včasih spomnim nanjo in pomislim, kako sta odraščala otroka. Mislim, da je njena mlajša hči kako leto starejša od mojega 18-letnega sina. Želim jim vse dobro.

New Report

Close