Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek klicarjenje bivše žene

klicarjenje bivše žene

@ Hahaja

Ti kar grizi.

Ajde nočko, če nimaš nič pametnega za povedati na temo “fresh start” ali radosti življenja v trojčku, četvorčku… z bivšimi. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=fJoZtgZzOPU

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 27.05.2022 ob 23:09

@ Hahaja

Ti kar grizi.

Ajde nočko, če nimaš nič pametnega za povedati na temo “fresh start” ali radosti življenja v trojčku, četvorčku… z bivšimi. 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=fJoZtgZzOPU

Lepo!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6854, 27.05.2022 ob 13:17

Sva ločena in imava otroke, zato so seveda stiki nujni, kajti otroci so še mladoletni. Jaz se njej vedno javim, ko me kliče prav tako tudi obratno. Moti me, ker mi ona razlaga še stvari, ki nimajo veze z otroci. Mene njeno življenje re ne zanima, pa nevem kako ji to lepo povedati. Ne vidim smisla se kregati, ker to sigurno ni v korist nikomur. Jaz njej nikoli ne govorim o sebi. Ni mi jasno, zakaj ona misli, da mene karkoli zanima.

 

no vidite kaj prinesejo ločitve

Ja za to sta se pa ločila. Če bi ji kdaj mogoče povedal, kaj o sebi, se ne bi bilo treba ločit. Nič te ni zanimalo. Potrudi se pa vsaj za vajo, kaj poslušaj in kaj povej. Nek lep odnos, pač.

Pri meni obratno. On je meni razlagal o novi ženski.. kako se krega z bratom in podobno.

Rešila sem se ga tako,da sem mu napolnila glavo (dvignila ego),da ga imam še vedno rada in vedno ga bom imela. Čudežno je delovalo. Sedaj me več ne kliče,niti zaradi otrok. Imamo blažen mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9693, 08.06.2023 ob 03:01

Pri meni obratno. On je meni razlagal o novi ženski.. kako se krega z bratom in podobno.

Rešila sem se ga tako,da sem mu napolnila glavo (dvignila ego),da ga imam še vedno rada in vedno ga bom imela. Čudežno je delovalo. Sedaj me več ne kliče,niti zaradi otrok. Imamo blažen mir.

Nekje Sem brala,da ta taktika pomaga,ker imajo potrebo,da vidijo kako nekdo trpi zaradi njih. Radi so zmagovalci. Pa naj bo,če ga to dela srečnim.

Dejansko mi je veliko lažje,ni več kreganja,očitanja. Tisto mirno življenje ,ki sem ga vedno iskala.

Pa da bi to skos govoru pol pa ko bo on njo rabo pa se mu nebo oglasla

New Report

Close