Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Lepo pozdravljeni.
Ima morda kdo izkušnje in je obiskal zgoraj omenjeni klub? 😊
Razmišljava s prijateljem, da bi ga obiskala. Morda kakšen nasvet?

jaz bil tam noro dobro samo skuliran moraš bit in je fino . ful dogajanja in uživanje če se prepustiš in želiš uživat

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣
Odg.pravega strokovnjaka ,ki fehta vsako, ki kaj napiše!

Midva sva hodila večkrat – do korone 🙂 Ker se je par let nazaj lastnik razšel s svojo boljšo polovico, je vse začelo stagnirat. Zadeve nihče več ne vzdržuje kot treba, novih idej nimajo, cene so nespremenjeno visoke. Pa to mogoče še ni problem. Problem je v folku, ki hodi tja. Folk dejansko NE VE kaj tam počet. Oni bi seksal, ampak samo s svojim. Po seksu bi odremali par uric na postelji in preprečili drugim užitke. Večina njih sedi za šankom, njegovi znanci sploh. Obiskovalci ne razumejo pojma skupinski seks, seksualne igre, delitev partnerjev itd. V glavnem hodijo tja firbcat. Če ne bosta šla bosta 2x profitirala: 1. prihranila 100€ in 2. prihranila na času 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lolita20, 24.07.2020 ob 15:13

Lepo pozdravljeni.
Ima morda kdo izkušnje in je obiskal zgoraj omenjeni klub? 😊
Razmišljava s prijateljem, da bi ga obiskala. Morda kakšen nasvet?

Super Je res.

To kar je napisal poznavalec je čista resnica in resnično škoda, ker predtem je bilo božansko!

Jutri greva z partnerjem. Se spremenilo in da zelo dobro. Po googlaj.

Ma se je res izboljšalo stanje v Sun Gardenu….sva bila prejšnji teden z mojo in je bilo kar presenetljivo veliko obiska in dogajanja. Sex povsod brez zavor 🙂

 

Kako je pa z jezikom? Gre z angleščino skozi ali je italjanščina skoraj pogoj? In ali se mi splača klub obiskat brez partnerke?

Pa se pari “po novem” še vedno bolj zase držijo?

Je kjera ki bi šla z mano na obisk?

A se v tem klubu sploh še kaj dogaja?

Telefon zvoni v prazno….

Prosim če lahko kdo bolj podrobno in natančneje napiše opise ker so tako različna mnenja tako da ne veva kaj je sploh res, nebi rada bila razočarana, lahko se pa kakšen par do 35 let javi na mejl [email protected]

Sinoči je bilo parkirišče polno!

Tako na hitro izračunal da je bilo med 20 in 30 parov tam!

Top top top. Samo uzivet se moras

Kateri dan je notri največ parov? Hodijo notri tudi posameznice? ali so sami potrebni nepotešeni moški ki drugje ne dobijo??

Zivio tuki par JA: 32 let star, ONA: 25. Iscemo dobrega jebača za sex v troje, rad mam željo trojčka sa svojom puncom, da ju razvalimo,  ona pa je popunjenja, lepa mekana guza, Ce te zanima pusti telefonsko

    Ani pusti mejl pa ti pisem

[email protected]

samac za sex s parovima ili sa djevojkom javite se na [email protected] lep pozz kopar

[email protected]

Zdravo sem mlada mamica ki si želi divji seks kjer koli sama zahajam v shu garden večkrat in želim si še več avantur lahko se dogovorimo da se kje dobimo in uživamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija 40, 27.03.2023 ob 10:55

Zdravo sem mlada mamica ki si želi divji seks kjer koli sama zahajam v shu garden večkrat in želim si še več avantur lahko se dogovorimo da se kje dobimo in uživamo.

Piši na [email protected]

Lahko greva! Poznam dobro

Če te zanima se lahko javiš nama pa gremo skupaj pa se malo pozabavamo. Pošlji nama gmail chat pa se dogovoriva.

ATALIJA40

A te zanima obisk z nami v Sun garden zmanom pa mojom puncom, rad gledam tebe i nju, ona želi sex z žensko, pusti nam meil da se dogovorimo

New Report

Close