Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Daa gmail da se zmeniva

In ste uživali?

Pozdrav. Netko da nam se javi od parova tko je bio u Sun gardenu, novi smo, a htjeli bi otići ali ništa ne znamo, da ne ispadnemo totalne neznalice. Gmail chat

[email protected]

Klub je na nivoju. Je lepo urejen, izgleda kot sproščen welness, ki pa ima tudi sobe za intimno druženje. Ni tam, da tam seksajo vse povprek. Lahko, če želiš, se kdaj tudi kaj dogaja, večinoma pa se gostje namakajo v jacuzzijih in savnajo. V ceno je všteta tudi konkretna malica, sok in kava. Priporočam, še posebej parom.

Pisi [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3420, 07.06.2023 ob 09:47

In ste uživali?

Gre gdo za vikend v Sun garten??

Iščem kakšno da se mi pridruži in skupaj obiščeta info [email protected]

Živjo.

Se javi kakšna punca ko bi šla not v Sun Garden z mano, samo kot par?

Za naslednji petek iščem eno?

piši na hangouts ali na mail [email protected] ne bo ti žal;)

Sem ženska.Greva skupaj?Nisem lejzbika,le družbo bi rabila.

Pozdravček Natalija40,sem ženska…Nisem lejzbika,le družbo rabim,da skupaj obiščemo ta klub.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9335, 06.07.2023 ob 16:10

Pozdravček Natalija40,sem ženska…Nisem lejzbika,le družbo rabim,da skupaj obiščemo ta klub.

Živjo.

mi lahko pišeš v privatno, da se zmeniva?

Napiši mi mail 🙂

Moj mail je: [email protected]

Kdaj je boljse iti kot par – v petek ali soboto? Kdaj je vec akcije?

Je kakšna punca ali par za spoznavanje in družbo v sun gardnu, v kratkem nameravam obiskat, pa iščem kakšno prijetno družbo

mail: [email protected]

javi se mi greva skupaj  064 160 225

Danas planiram sa suprugom ici fole pa ako ima kakav par do max 40g neka se javi

Evo tu smo…da se javimo

Odgovor na objavo uporabnika
Ivma0105, 08.06.2023 ob 09:52

Pozdrav. Netko da nam se javi od parova tko je bio u Sun gardenu, novi smo, a htjeli bi otići ali ništa ne znamo, da ne ispadnemo totalne neznalice. Gmail chat

[email protected]

Evo da se javimo

Odgovor na objavo uporabnika
Ani93, 31.03.2023 ob 20:35

Tamo imas svega, nitko te ne sili na silu, ljudi se drže pravila. Sve se radi uz dogovor, jasam sa svojom bio tamo pili smo piče jasam je pitao dali joj paše trojcek. Bio je jedan moški i ona je rekla da joj odgovara i pozvali smo ga u sobu zakljucali se i vodili akciju 2h, meni je pušila on je nabijao od zada pa sve kobinacije, To je za nas bilo nezaboravno iskustvo, tamo idemo jednom mjesecno. Tako da je super club

Moze li vas broj ili mail

Dari

je kakšna deklina, ki bi hotela jutri, v petek 28.7 za družbo v sun gardnu

Javi se z mailom ali fonom

je kaka resna ženska za obisk swinger cluba. nudim prevoz vstopnino prijetno druženje  [email protected]  imam 52 let urejen

New Report

Close