Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Pa še nekaj pomembnega radovednica na spoznavni pijači izveš več, veliko več in sem prepričan da tebo še bolj pritegnilo!

v ponedeljek je sun garden zaprt

pokliči 041 274 158

Ja kaka lepotička da bi šla v liberty sežana danes zvečer

Pozdrav kako ti je iskustvo bilo imam i ja u planu ic s curom

Javi se i ja sam novi: [email protected]

SUTRA PETAK 23.02. navecer – SWINGER CLUB SUN GARDEN SLOVENIJA- 4 DJEVOJKE SLAVE djevojacku vecer i pozivaju OBDARENE i IZDRŽLJIVE mladice i parove do 37g. na konkretno i diskretno druzenje…samo konkretni

IZ USLUGE…. SUTRA PETAK navecer – SWINGER CLUB SUN GARDEN SLOVENIJA-  4 DJEVOJKE SLAVE djevojacku vecer i pozivaju obdarene muskarce i parove do 37g. na konkretno i diskretno druzenje…

 

Kdaj?

izkušnje s sun garden clubom?

Pozdrav, od kolega sata napred? Od 17.oo ili kasneje?

Pozdrav

Zivjo mamica…..tudi sam sem vcasih zahajal tja in bi z veseljem zopet kaj…

Ce si za se.lahko dogovoriva in greva skupaj…z veseljem….pisi na mail [email protected] pa se dogovoriva kaj….lp

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9335, 06.07.2023 ob 16:07

Sem ženska.Greva skupaj?Nisem lejzbika,le družbo bi rabila.

Zivjo….tudi sam iscem kaksno zensko druzbo za obisk kluba…dan ni pomemben, pac stvar dogovora….ce si za pisi na [email protected] pa se kaj vec zmeniva in dogovoriva….lp

Odgovor na objavo uporabnika
Natalija 40, 27.03.2023 ob 10:55

Zdravo sem mlada mamica ki si želi divji seks kjer koli sama zahajam v shu garden večkrat in želim si še več avantur lahko se dogovorimo da se kje dobimo in uživamo.

Zivjo Natalija…..tudi sam iscem kaksno zensko druzbo za ponoven obisk kluba…..dan ni pomemben in je stvar dogovora…..ce si za pisi na [email protected] pa se kaj vec pogovoriva in dogovoriva….lp

Pozdravljeni, jaz se grem v petek ali soboto mal sprostit v Sun garden. Upam, da me po kak parček sprejel v trojček.

Par želi spoznati par za prijetno druzenje

Par želi spoznati par za prijetno druženje in medsebojno opazovanje sva začetnika in je nama prvič bodita tudi vidva začetnika. Lp

[email protected]

Sva par  jaz 48 ona 44,imava namen obiskati club v nedeljo 31.3.

Tudi midva sva nova v teh vodah.lp

Midva imava namen it v petek 5.4, lahko se tam dobimo in skupaj uživamo

Mamice obožujem piši na [email protected] da se dogovoriva za uživanje solo z mano ali menjavo z drugimi če si bova ok že dolgo iščem kako tako prijateljico. Lp

    Pisita na [email protected] za hangouts klepet pa se dogovorimo. Lp

Danes iščem kakšno damo za v Sun garden

Moj emajl je [email protected]

Piši

Pišem pa ne odgovarjaš

New Report

Close