Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Nevem kdaj bi šla v sun garden petek ali nedelijo še razmišljam

ANI93 kdaj greš ti

NATALIA 40

De ajd javi mi se na meil pa bova se zmenla bova šla kdaj lahko vsi mamo čas, [email protected]

Opiši żelje na mail [email protected] pa se dogovorimo

Se vidimo

Pozdrav svima. Žena i ja oboje 40 godina razmišljamo da bi posjetili klub. Zasad nas napaljuje da se seksamo u istoj sobi sa nekim drugim parom ili parovima ali bez razmjene partnera. Znači seks kraj nekog drugog para koji se seksa. Da li ima toga tamo ili baš svi razmjenjuju partnere.

Hvala na odgovorima.

Tamo imas svega, nitko te ne sili na silu, ljudi se drže pravila. Sve se radi uz dogovor, jasam sa svojom bio tamo pili smo piče jasam je pitao dali joj paše trojcek. Bio je jedan moški i ona je rekla da joj odgovara i pozvali smo ga u sobu zakljucali se i vodili akciju 2h, meni je pušila on je nabijao od zada pa sve kobinacije, To je za nas bilo nezaboravno iskustvo, tamo idemo jednom mjesecno. Tako da je super club

Natalija

javi se pa se zmeniva

[email protected]

Lep pozz javite se na insta sretni sretko

Ani93 hvala na odgovoru. Da li je teško inače naći neki par koji je samo za seks u istoj sobi? Mislim, kako ide to sa pridruživanjem nekomu ? Isprike na pitanjima ali nismo nikad bili pa ne bi baš htjeli biti neupućeni skroz.

NoviPar40

Kako sam i napisao sve je uz dogovor, uzmete piče i sedite u kadilnici ili kod sanka, i Jednostavno upitas ti jednog muškoga jel u redu da imate sex u istoj sobi ali saoni samo za opozovanje, Brez dotika z drugima itd., Nagovori ti ženu da jos jedan muškarac bude tu,

Ani93

Hvala na odgovoru jos jednom. Vidjet cemo. Probati cemo vjerovatno neku vecer za parove pa da vidimo kako ide. Kakav je dress code tamo? Je se svi presvuku u ogrtace i rucnike po dolasku ?

    mislim, da mozes bit cijelo vreme gol, da tu nije problem.

Jaz si full želim it samo nimam spremljevalke. Mi pa je bedno sam tam it, nikoli se nisem bil v tem. Me zanima če je kaka simpatična punca tukaj, da greva skupaj en dan. Imam 35 let, sem simpatičen in resen. Če je kakšna naj mi piše na [email protected]

 

Ciao Natalija! Sem resen, zanesljiv in urejen gentleman ki ve kako zadovoljiti damico, da bo še naslednji dan hodila z nasmehom na obrazu. Sicer pa zelo izkušen v teh vodah.. Si želiš norih avantur? Piši mi na : [email protected]

Op; [email protected]

bi šel zraven je mesto 🙂

Natalija 40 ti veliko pišeš pa te ni potem nikjer, javi se nama zs ali na mejl [email protected]

    Danes greva v savno atlantis 12.00

No korenjaki se vidimo v nedelijo v Sun Garden pride kateri al pridejo samo italijani.

ker vidim da vam je prehitro bom šla v petek v suhgarden pride kaki konkretni žrebec

lahko greva tudi danes ze zelis natalija40

Danes nisem šla pridi v petek bomo imeli se zelo lepo in kakšen drugi tudi lahko pride se vidimo v petek

040 658 110

    Hej Natalija,Jaz bi šel v sun garden in iščem eno,da bi šla skupaj ali pa par…040 658 110…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4155, 08.05.2023 ob 22:57
    Hej Natalija,Jaz bi šel v sun garden in iščem eno,da bi šla skupaj ali pa par…040 658 110…

    Si že bil?

Jutri grem v sun garden pride kdo ali bodo samo italijani nimam nič čez njih za povedat so zelo dobri in vzdržlivi samo zmeniti se je hudo z njim. Se vidimo

New Report

Close