Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Klub Sun Garden Sežana

Klub Sun Garden Sežana

Moja bi probala samo z žensko za začetek je kakšna taka tukaj do Maks 50 let ona je 33

Moja bi probala prvo samo z žensko do max 50 let ona je 33 je kakšna taka tukaj ?

Lahko se dobiva jast in moja bova sla ta vikend ali nasljednji stvar dogovora?

Mozete mi poslat mail dosli bismo ja i partnerka oboje stari ja 43 partnerka 37 pustite neki kontakt mozemo u oktobru ili pocetak novembra dogovorit susret ljep pozdrav

Halo ima

Kasen par do max 40let za zabavo lahko se zmenimo ta vikend 27.10. ali 4november pridem jast in moja rada bi prvic sprobali menjavo partnerjev seveda je moja odlocitev moja ni navdusena za to oglasite se samo resen par Lp Toni

Javi se da se zmeniva

Iskusan muški sam, hetero i zainteresiran za dobro drustvo bračnog para 40 do 60 godina. Svakako se javite kad trebate dobro drustvo. Ni društvo više parova mi nije nepoznato…

Zainteresirani parovi nek se jave na [email protected]

Lepo bi vaju bilo spoznati

Hello is the sportsclub open today ?

 

Danes je kdo za liberty? In je danes dovoljen vstop za posameznike?

Ojla… bo jutri v soboto kakšen par v Sun Garden da nama malo razkaže in razloži kako vse to poteka? ☺️

Midva z mojo sva hodila v club v Udine, jutri, 9.12. pa bova šla za spremembo v Labince, Istra.

Očitno je pestrost v sexu najpomembnejša, kar se lahko uresniči v drugače zaprtem krogu, v različnih okoljih, kar izredno okrepi občutje zadovoljstva.

Hi. Je kjera, ki jo privlačijo dedki? Da se spoznava in narediva ta korak? 69/193/130/simpa sivolas z malo tovrstnih izkušenj in zato radoveden. [email protected]

[email protected]

Hola!

D sramežljivo punco načrtujeva Atlantis Vodno mesto obisk.

Kateri dan je bolj sproščeno vzdušje?

Ali je vse stvar dogovora?

Sem 43 letni primorec in iscem damo za obisk swinger cluba da greva notri kot par. Ce je kaksna samska naj se javi. Vstopnina je moj strosek

Pozdrav vsem. Mene pa zamima, če ima kdo izkušnje kakšen je obisk ob četrtkih v Sun Gardnu? Sama sem postala radovedna tudi za te vode, pa bi si sla za prvic samo malo ogledat in s kom pokremljat na dan, ko predvidevam, da je obisk manjši. Ful vam hvala za kakšen odgovor ali nasvet 😊

Pozdravljena radovednica, ker sem tudi jaz take radovednosti bi rad tudi jaz obiskal ta klub. Za zacetek bolj opazovanje, ce je kemija pa ….😅

ojla oglasi se meni greva skupaj v sun garden ti raskažem in v moralno podporosemti. greva skuppaj noter kot frenda. kontaktiraj me na 064 130 225 vse je diskretno resno in od mene lahko pričakuješ popolno zaupanje in diskretnost

Odgovor na objavo uporabnika
Radovednica780, 03.01.2024 ob 09:14

Pozdrav vsem. Mene pa zamima, če ima kdo izkušnje kakšen je obisk ob četrtkih v Sun Gardnu? Sama sem postala radovedna tudi za te vode, pa bi si sla za prvic samo malo ogledat in s kom pokremljat na dan, ko predvidevam, da je obisk manjši. Ful vam hvala za kakšen odgovor ali nasvet 😊

moja številka je 064 160 225  tam sem se zmotil glede številke

Oj gremo skupaj si za Ponedeljek?

Najprej bi blo dobro k’bi se dobila na pijački! Mal pogovorila, spoznala in potem bi blo mogoče vs skupaj bolj enostavno.

Sam vem ker hodim dosti mimo da je petek in sobota veliko obiska in si mislim da je najbolje takrat.

Sicer sva s prjatlom in prjatelco a bi potrebovali še eno bejbo da bi bli kot dva para! Je tako najbolj zaželeno.

Na [email protected] napiši sporočilo in potem je vse možno.

Odgovor na objavo uporabnika
😉Tonček🥳, 07.01.2024 ob 08:38

Najprej bi blo dobro k’bi se dobila na pijački! Mal pogovorila, spoznala in potem bi blo mogoče vs skupaj bolj enostavno.

Sam vem ker hodim dosti mimo da je petek in sobota veliko obiska in si mislim da je najbolje takrat.

Sicer sva s prjatlom in prjatelco a bi potrebovali še eno bejbo da bi bli kot dva para! Je tako najbolj zaželeno.

Na [email protected] napiši sporočilo in potem je vse možno.

Ah citiranje ni delovalo!

Gre se pa za tebe radovednica

New Report

Close